Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Борисполі
12 оголошень
- найбільша площа
12 оголошень
- найбільша площа

260 000 $
1 250 $/м²
Київський Шлях вул., 71а
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
208 м²
2008 рік побудови
3 дні тому
Комерційне приміщення в центрі Борисполя, вільного призначення – 208 м² з можливістю розширення до 350 м²
Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення у самому серці Борисполя – вул. Київський Шлях, 71. Локація – центральна площа міста, поруч з міською радою, ЦНАП, школою №1, супермаркетом «Сільпо», відділенням Нової Пошти та пішохідною зоною міського парку.
Площа: 208 м² + можливість розширення до 350 м²
Поверх: 1-й/цоколь Торгово-офісний центр
Стан: з якісним ремонтом – функціонував салон краси та бар.
Виходи: два окремі входи з різних боків будівлі
Комунікації: центральне опалення, електропотужність 35 кВт (з можливістю збільшення), кондиціонери
Фундамент/стіни/перекриття: зал...
158 500 $
3 145 $/м²
Лютнева, 3-б
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
50 м²
2 дні тому
Продаж фасадного приміщення 50,4 м.кв+ земля 0.84 сотки у власності
м. Бориспіль
Вул.Лютнева,3-б
Окрема будівля 50,4 м.кв.
Є торговий зал, с/в, підсобне приміщення. Вихід на задній двір, де вже забетонована площадка та зроблено склад розміром 5*3метри.
В приміщення вхід з фасаду по вул. Лютнева.
Підключено 15квт електроенергії .
Централізоване водопостачання.
Септик.
Земельна ділянка у власності
0.0084 га
Призначення : для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( роздрібної торгівлі та комерційних послуг)
Ціна 158 500 дол США
Без комісії
Ріелтор Дарія

125 000 $
735 $/м²
Шевченка вул., 1
багатофункціональне приміщення
170 м²
сьогодні
Продаж приміщення 170 м², Окрема будівля два поверхи (2-3 поверх)Центр Повна вартість за 170 м.кв - 125.000 $. Інвестиційна нерухомість у центрі міста – Готовий бізнес! З ремонтом ! З орендарями! Сама вигідна пропозиція в співвідношенні ціни, якості та місця розташування! 730 $ за квадратний метр. Продається унікальний комерційний об’єкт, що складається з двох окремих приміщень на 2-му та 3-му поверхах окремо стоячої будівлі. Ідеальний варіант як для власного використання, так і для пасивного доходу (приміщення вже мають надійних орендарів). Швидка окупність. Основні характеристики: • Площа: два рівні по 70 м² + вхідна група 10 м² (загальна площа 170 м²). • Вхід: окремий вхід з 1-го поверху,...
69 999 $
1 458 $/м²
Бежівка вул. (Дзержинського), 7
багатофункціональне приміщення
48 м²
2 дні тому
Продаж 3-кімнатного приміщення в центрі міста по вул. Бежівка
Приміщення з ремонтом, вікна м/п, утеплений фасад. Розташування підійде для різного виду діяльності

5 300 000 €
1 233 €/м²
Привокзальна вул., 3
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
4300 м²
6 днів тому
ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКИЙ КОМПЛЕКС.
Виробничо-складський комплекс у м.Бориспіль.
21км від м. Києва.
800м до кільцевої дороги м.Борисполя.
Залізнична тупикова колія примикає до території - 1м, протяжністю - 200м.
ТП на два трансформатори по 260кВт, РУ 0.4.
Три вводи на РУ 0,4 з різних ділянок зовнішніх мереж.
Є можливість для збільшення потужності до 1,5МВт.
Газова котельня з ГРП (з середнього на низький тиск газомережі).
Водопровід центральний трубою 100мм .
Водорозподільний промисловий вузол глибиною свердловини 110м з водонапірною баштою у власності.
Власна КНС.
Загальна площа ділянки в приватній власності (землі промисловості) - 1,58Га з можливістю розширення + 0,7Га (також у власності).
Асфал...

220 000 $
1 294 $/м²
Київський Шлях вул., 104
приміщення вільного призначення
170 м²
2 тиж. тому
Продається успішний бізнес працюючий заклад швидкого харчування Lviv Croissants у Борисполі.
На фасаді Київського Шляху, Траса Киів-Харків
Площа будівлі 169 кв. м. + тераса
Більше 50 посадкових місць в середині і наразі 12 на терасі
Весь працюючий персонал та ідеальний адміністратор
Централізоване водопостачання і водовідведення
Будівля з 0 спроектована під ресторан і прокладені повністю всі нові комунікації.
Окрема велика ігрова кімната.
Складське приміщення, кухня, 2 санвузли.
Всі сдоли дубові, дивани велюр виконані на замовлення, стільці від найкращих FrankOFF та MONBON.
Все освітлення NOWODVORSKI ( 2 роки гарантіі).
КУхонне устаткування купувалось новим і має ідеальний стан. Заклад вже...

70 000 $
1 077 $/м²
Новопрорізна вул., 2
приміщення для надання послуг
65 м²
2 тиж. тому
Продаж 3к квартири під комерцію вул.Новопрорізна центр у Бориспілі
Пропонується до продажу 3к квартира, загальна площа 65 м2, розташована на високому 1 поверсі, є балкон, за адресою вул. Новопрорізна у центрі міста Бориспіль.
Наразі всі перші поверхи викуповують під комерцію, у цьому будинку майже не залишилось житлових квартир, вже є нотаріус, салон краси, магазин, тощо. Тому ця квартира ідеально підійде під будь який бізнес. Квартира 2х стороння -вікна 2х спалень у двір, зала та кухня на фасад.
Інфраструктура дуже розвинута, район з відмінною транспортною розв'язкою, поруч зупинки громадського транспорту, магазини, школи, садочки, парки.
Самісенький центр Бориспіля!
З Києва дуже часто ходя...

6 100 $
5 $/м²
Шевченка вул., 100а
багатофункціональне приміщення
1220 м²
3 тиж. тому
Продаж / оренда складського комплексу з повною інфраструктурою
Пропонується функціональний складський об’єкт із власною територією та професійним обладнанням — ідеальне рішення для логістики, виробництва або дистрибуції.
Територія:
Огороджена бетонним парканом по периметру
Освітлення та відеоспостереження
Два окремі заїзди для вантажного транспорту з відкатними воротами
Окремий вхід для персоналу
Пожежні ворота
Зручні під’їзні шляхи, розташування поблизу окружної дороги
На території розташовані:
Будівля складу
Котельня з підстанцією
Платформні електронні ваги ESIT із системою зчитування державних номерів
Будівля складу:
Два поверхи
Два вантажні ліфти (вантажопідйомність 1500 кг кожен)
По...
Шукайте комерційну нерухомість в Борисполі за фільтрами

100 000 $
1 506 $/м²
Головатого вул., 71а
багатофункціональне приміщення
66 м²
4 тиж. тому
‼️Весна — час для нових починань‼️Вітаємо жінок зі святом краси та сили. Лише зараз ви можете придбати приміщення за ексклюзивною весняною ціною. Створіть простір своєї мрії вигідно! ̶1̶2̶0̶0̶0̶0̶$̶ 100000$
Фасадне приміщення м. Бориспіль, ЖК 'Світанок', вул. Головатого 71А, 66,4 м.кв.
окремий вхід з фасаду основної вулиці Головатого,
Поруч через 1 приміщення РОЗЕТКА
1 поверх 10 поверхового цегляного багатоповерхового будинку.
Торговий зал 53 м.кв.
Після будівельників під ремонт.
Лічильники на електрику та воду.
Перед приміщенням ділянка 10м.х15м. яку можна використовувати в комерційних цілях (під відкриту площадку для кафе, або зробити окрему власну парковку, або інше).
Новий район багато...

62 000 $
1 520 $/м²
Головатого вул., 71а
багатофункціональне приміщення
41 м²
3 тиж. тому
‼️Весна — час для нових починань‼️Вітаємо жінок зі святом краси та сили. Лише зараз ви можете придбати приміщення за ексклюзивною весняною ціною. Створіть простір своєї мрії вигідно! ̶7̶5̶0̶0̶0̶$̶ 62000$
Фасадне приміщення м. Бориспіль, ЖК 'Світанок', вул. Головатого 71А, 40,8 м.кв.
окремий вхід з фасаду основної вулиці Головатого,
Поруч через 2 приміщення РОЗЕТКА
Будинок зданий в експлуатацію.
Після будівельників під ремонт.
Лічильники на електрику та воду.
Новий район багатоповерхової забудови близька 4000 квартир:
200 метрів від будинку де знаходиться приміщення:
ЖК Лелека 1 побудований - 1 будинок 5 секцій на 9 поверхів,
Голо...

30 000 $
526 $/м²
Бежівка вул. (Дзержинського), 31-Б
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Вишиванка
багатофункціональне приміщення
57 м²
3 тиж. тому
АКЦІЙНА ЦІНА ДО КІНЦЯ МІСЯЦЯ ̶3̶3̶0̶0̶0̶$̶ 30000$
Приміщення комерційного призначення по фасаду на вул. Бежівка в м. Бориспіль, ЖК Вишиванка, 57,2 м.кв., знаходиться на цокольному поверсі в 9-ти поверховому монолітно-каркасному будинку; частково зроблений ремонт як на фото; приміщення розраховане на індивідуальне електроопалення; можливо використовувати як офіс магазин, салон, або іншого комерційного призначення. Центр міста, поруч: школа-гімназія 'Перспектива', стадіон, магазини, супермаркети: Фора, Сільпо, зупинка маршрутки на Київ, центральний ринок, 10 хвилин пішки до Олесницького озера.
По данному приміщенню на комісійні не претендуємо.

2 386 500 грн
55 500 грн/м²
2-га Нова вул., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Парковий
багатофункціональне приміщення
43 м²
4 тиж. тому
Комерційне приміщення під любий бізнес з окремим входом в будинку комфорт класу, м. Бориспіль, ЖК 'ПАРКОВИЙ', вул. Нова-2 буд.5, 42,66 м.кв., 1 поверх 13-ти поверхового будинку.
Будинок монолітно-каркасний утеплений мінеральною ватою, передбачено 2 ліфта вантажний та пасажирський.
Стан після будівельників, на підлозі стяжка, на стінах штукатурка, розведена електрика, вікна та двері металопластикові, лічильники на ОПАЛЕННЯ, електрику та воду.
Підземний паркінг та бомбосховище передбачено в будинку. Будинок складається з 5 секцій на 635 квартир.
Поруч: школа, та дитсадок, кінцева зупинка маршрутного транспорту на Київ.
Здача будинку 4 квартал 2025 р.
Вартість 55500 грн./м.кв.
По даному приміще...