Топ оголошень Борисполя
110 000 $
1 051 $/м²
Голосіївська, 1-ж
104.7 / 42.6 / 14 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Продається перевірений окремий будинок з ремонтом і власною земельною ділянкою 1,65 соток на 105 м² у м. Борисполі (Підходить під програму єОселю)
Мрієте про власний будинок із терасою, куди можна заїхати та жити вже сьогодні? Пропонуємо до продажу повноцінний, сучасний будинок для сім’ї де кожна деталь створена для вашого комфорту.
Тихий район Борисполя. Всього 2,1 км до центра міста. Поруч зупинка транспорту, магазини та інша інфраструктура.
Чому цей будинок — ваш найкращий вибір?
Це окремий об'єкт нерухомості на власній земельній ділянці з окремим кадастровим номером та адресою.
Ідеально під «єОселю»: Завдяки статусу окремого будинку, процедура кредитування проходить максимально швидко...
60 000 $
600 $/м²
Приймаченко
100 / 37 / 44 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Можливий обмін на квартиру
Продаж одноповерхового будинку 100м2, розташований на земельній ділянці 5 соток.
Бориспіль, вул.Приймаченко (р-н Лозівка).
Загальна площа 100м2
3 кімнати : 13м2, 12м2, 12м2.
Простора кухня-вітальня 44м2, є можливість зробити камін (підключити твердопаливний котел).
Просторий санвузол, гардеробна та бойлерна.
Вихід на терасу з кухні (не входить в загальну площу).
По периметру ділянки зроблено капітальний паркан. Встановлені відкатні ворота і хвіртка.
Комунікації (заведені в будинок):
- 17 кВт електроенергії
- Свердловина 70 метрів, встановлена насосна станція.
- Септик
Будинок будувався для себе, виключно з якісних матеріалів та за всіма технологіями будівництва.
Ст...
6 000 $
1 000 $/сот
рильського, 8
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
6 сот
1 тиж. тому
Продаж декількох ділянок у місті Бориспіль( к.ном. 3220886700:07:003:1438) більше інформації за телефоном.
мають правильну форму (прямокутна, висока) готова до будівництва. Електрика проходить вздовж ділянок, поруч є збудовані будинки та сусіди які активно будуються. Від ділянки 500 метрів до центральної асфальтованої дороги, під'їзд до ділянки грунтовий. Неподалік зупинка громадського транспорту до місту Бориспіль, а до Києва всього 20 хвилин на авто. Продаж ділянки БЕЗ КОМІСЇ!

127 000 $
977 $/м²
Славутицька, 58
130 / 58 / 17 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2019 рік побудови
вчора
Без комісії для покупця. Продаж двоповерхового будиноку в м. Бориспіль (СТ»Ніко-Фінанс») вул. Славутицька 58.
Будинок загальною площею 130 м. кв. Побудований з піноблоку, облицьований жовтою цеглою. Дах - фінська черепиця, утеплений. Опалення - твердопаливний котел, тепла водяна підлога, власна свердловина, переливний септик, електрика - 5 Квт. Ворота автоматичні.
В будинку на першому поверсі простора вітальня з великим вікном , також є виход на терасу, дві спальні кімнати.
На другому поверсі - незавершений ремонт, є тераса 12 м2.
Ділянка 6 соток з ландшафтним дизайном, є гараж з ямою та автоматичними воротами. залишається генератор.
Телефонуйте відповім на всі питання.
21 250 грн/міс
125 грн/м²
Броварська вул., 46
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
170 м²
сьогодні
Здам в оренду новий, сучасний склад, утеплений, клас А. Виробниче приміщення з ремонтом від 50-170 кв.різними частинами. А також є склади до 700 кв.м. Склади знаходяться при в'їзді до м. Бориспіль з боку Києва, вул. Броварська 46. Через місто їхати не треба. Висота стелі 6 метрів. Вартість оренди 125 грн. м. кв.
[телефон приховано]
39 900 $
512 $/м²
Ясна вул., 47
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
78 / 29 / 30 м²
поверх 1 з 2
2026 рік побудови
вчора
У продажу 2-кімнатний Таунхаус в КМ Паларіс. Від власника
Ціна 39900у.о.
Площа - 78м2
На території комплексу: паркова зона, дитячі та спортивні майданчики, бювет, дитячий садочек. Будується магазин та кафе.
Безпека: закрита територія (КПП) з відеоспостереженням.
Інфраструктура: школи, дитсадки, лікарні, супермаркети, торгівельно-розважальні центри, тренажерні зали, кафе, ресторани, аптеки, автобусна розвязка.
Ділянка, у вас у власності – зелена зона+ паркомісце
Договір купівлі-продажу.
Нотаріальне оформлення.
БЕЗ комісії.
84 900 $
584 $/м²
Віктора Йови вул., 1
4 кімнати
145.3 / 83.4 / 9.3 м²
поверх 10 з 11
вчора
Продається 4к пентхауз в новобудові міста Бориспіль, ЖК Уюткіно по вул. Віктора Йови буд.1.
-Загальна площа - 145,3кв.м.
-Друхрівнева
-Будинок введено в експлуатацію, право власності на квартиру отримано.
-Ефективно-зручне планування. Окремі кімнати та велика кухня с виходом на балкон.
-Власна котельня. Лічильник тепла.
-Газ
-Закрита територія з великим двором та дітячим майданчиком. Навколо будинку багато паркувальних місць.
- поруч школа, садок, магазини, аптеки, нова пошта, банки, автобусна зупинка.
-Документам понад 3 роки.
-Підлягає під програми Є-Оселя та інші.
БЕЗ КОМІСІЇ!

260 000 $
1 250 $/м²
Київський Шлях вул., 71а
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
208 м²
2008 рік побудови
3 дні тому
Комерційне приміщення в центрі Борисполя, вільного призначення – 208 м² з можливістю розширення до 350 м²
Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення у самому серці Борисполя – вул. Київський Шлях, 71. Локація – центральна площа міста, поруч з міською радою, ЦНАП, школою №1, супермаркетом «Сільпо», відділенням Нової Пошти та пішохідною зоною міського парку.
Площа: 208 м² + можливість розширення до 350 м²
Поверх: 1-й/цоколь Торгово-офісний центр
Стан: з якісним ремонтом – функціонував салон краси та бар.
Виходи: два окремі входи з різних боків будівлі
Комунікації: центральне опалення, електропотужність 35 кВт (з можливістю збільшення), кондиціонери
Фундамент/стіни/перекриття: зал...
41 000 $
812 $/м²
Віктора Йови вул., 1
1 кімната
50.5 / 22.3 / 13.4 м²
поверх 7 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
1-к квартира 50,5 м² | Бориспіль | вул. Йови,1 | Без комісії
Продаж просторої 1-кімнатної квартири у м. Бориспіль, вул. Йови,1.
Ціна 41 000 $
Купівля можлива по державним програмам!
Документи більше 3 років!
Без комісії!
Основні характеристики:
- Площа: 50,5 м² (житлова — 22,3 м², кухня — 13,4 м²)
- 7-й поверх 10-поверхового цегляного будинку
- Є просторий балкон з кухні
- 2 ліфти (грузовий та пасажирський)
- ОСББ
- Власна котельня
- Газ у будинку.
В будинку є резервне живлення !
Завжди є подача води, опалення і працюють ліфти !
Чудова пропозиція для тих, хто шукає квартиру з можливістю комфортного життя та зручним розташуванням!
Поруч: зупинка транспорту, магазини, супермаркети, аптеки, Но...
153 000 $
1 471 $/м²
Київський Шлях вул., 52
БЕЗ КОМІСІЇ
Центральна площа
104 / 23 / 33.5 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продам укомплектований будинок 104м2 у Борисполі вулиця Травнева.
Повністю готовий для життя – продається з меблями та технікою!
Площа будинку: 85 м² + тераса (19м2, розмір 5,4*3,5метри) + горище 103м2+ сарай 13м2.
Планування : кухня-студія 33,5 м2 з виходом на терасу,дві спальні по 11,5 м2, окрема гардеробна, бойлерна, 2 с/в, коридор та вихід на горище 103м2, яке можливо зробити під 2 просторі кімнати.
Виконано якісний ремонт із сучасних матеріалів.
Опалення: електричний котел, водяна тепла підлога, у кімнатах – радіатори з автоматичним регулюванням, є інвертор/акамулятор.
Заведено 3 траси під кондиціонери.
Є відеодомофон.
Комунікації :
- Електоенергія 17 кВт, лічильник день/ніч.
- Септ...

33 999 $
773 $/м²
Привокзальна вул., 2/4
1 кімната
44 / 17 / 10 м²
поверх 14 з 18
вчора
Без комісії! Без % для покупця!
До вашої уваги пропонується на продаж простора, світла квартира з покращеним плануванням. ЖК "Сонячний", м.Бориспіль, вул.Вокзальна. Комплекс із чотирьох будинків, має власну котельню, створено ОСББ, є генератор, світло завжди, також завжди є опалення і вода, та інтернет. Квартира дуже світла, розведена електрика, двокамерні вікна, є великий санвузол і простора лоджія з якої відкривається чудовий вигляд. документів на право власності понад 3 роки, 1 власник. Перегляди у зручний для Вас час. ID: 93215
145 000 $
700 $/м²
Садова вул.
207 / 82 / 17 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Продаж затишного будинку в центрі Борисполя!
вул. Садова
Площа будинку: 207 м²
Ділянка: 8.1 сотки
Ціна: 145 000 $
✔️ Без комісії
✔️ Можлива купівля за державними програмами
✔️ Продаж з меблями та технікою
Про будинок:
Дуже теплий, доглянутий та затишний будинок, ідеально підійде для великої родини.
Є 2 окремі входи, що зручно для проживання двох сімей або зонування простору.
Планування:
1 поверх:
* кухня-вітальня – 16.7 м²
* веранда – 11.6 м²
* окрема кухня – 6.1 м²
* 3 кімнати – 16 / 15.2 / 7.5 м²
* коридор – 9.6 м²
* 2 санвузли + ванна
* 2 котельні (газова + твердопаливна з окремим входом)
* кладова
* сходова – 11.2 м²
2 поверх:
* спальня 17.3 м² з власним санвузлом та балконом
* спал...
65 500 $
819 $/м²
Польова вул., 110А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
80 / 53 / 10 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власні ідеї — з уже виконаними основними роботами, якісно та на совість.
Локація:
Затишна вулиця з асфальтованим під’їздом (останні 100 м — ґрунтова дорога), спокійні та доброзичливі сусіди.
Інфраструктура в пішій доступності:
- ЦЕНТ МІСТА( міська рада/Макдональдс) - 2.5 км(дорогою) або 2 км по прямій;
– школа, магазини, базар, церква — до 1 км
– по вулиці є газ та інтернет
Земельна ділянка: 8 соток (приватизована)
– є будівельний паспорт та декларація про початок будівництва
– посаджений плодоносячий сад: груші, яблуні, сливи, черешня, вишня, штамбовий абрикос, виноград, актинідія, ожина, малина, ожиномалина
Будинок (2017–2018 рр.):
– фунда...

57 900 $
793 $/м²
Головатого вул., 6
3 кімнати
73 / 41 / 8 м²
поверх 6 з 9
вчора
Вашій увазі пропонується велика, простора квартира, в м.Бориспіль, вул. Головатого 6.
Майже центр міста, поруч є всі блага цивілізації.
Квартира в звичайному житловому стані, вікна поміняні. Є дві лоджії. На поверсі є кладовка, для зберігання великогабаритних речей. У дворі є гараж для авто. Двір закритий. В будинку ОСББ.
Дзвоніть, записуйтеся на перегляд. ID: 93343

155 000 $
1 238 $/м²
Нахімова вул., 5
125.2 / 78.2 / 30 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
вчора
• Продаж сучасного будинку в центральній частині м.Бориспіль. 125 кв.м. на ділянці 15 соток.
• Будинок побудовано з еко матеріалів по фінській технології, завдяки чому є своєрідним «термосом».
Теплий взимку, прохолодний влітку.
• Дизайнерське планування інтер’єру має сучасні та зручні рішення.
• Велика вітальня та зонована кухня створюють затишок та комфорт.
• Кімнати розташовані на різних рівнях дають свій особистий простір кожному мешканцю. 3ри окремі
спальні, кімната для господарських приладів та кімната з підвалом яку можливо використовувати під
час тривоги.
• Ділянка площею 15 соток засаджена фруктовими деревами та декоративними кущами.
• Є окремий гостинний б...

90 000 $
591 $/м²
Яцютівка вул., 22
152 / 113 / 23 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам Таунхаус в центрі Борисполя. Є гараж, він в подарунок. Закрита територія, власна тераса. Поруч школа, садочки, зупинки громадського транспорту. Тихе, спокійне місце.

110 000 $
957 $/м²
Гостинна вулиця
єВідновлення
115 / 60 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується будинок з ідеальним балансом ціни та комплектації. Ви купуєте не просто коробку, а повністю функціональне домоволодіння з капітальними господарськими спорудами. 6 соток огороженої території.
Родючий сад на території. Свердловина, септик.
2 санвузли, простора кухня-студіо, 3 просторі кімнати.
Електроопалення (тепла підлога + радіатори), якісний індивідуальний електрокотел. По вулиці газ, що дає вам вибір у майбутньому.
Готовність 90%: Електрика розведена, сходи (метал+дерево) встановлені. Вам залишився лише приємний фінальний етап декору.
Приємний бонус: високий гараж , погреб та баня на ділянці - вже повністю готові до експлуатації
Ціна $110,000. Податки не виникають.
Теле...

80 000 $
889 $/м²
Максима Залізняка вул., 13
єОселя
Зоряний
90 / 40 / 20 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо новий будинок на вул. Максима Залізняка з продуманими технічними рішеннями.
Підключено 18 кВт світла (достатньо для будь-якої техніки та швидкої зарядки авто).
Електричне опалення, тепла підлога по всьому периметру, утеплення стін — 100 мм пінопласт.
Власна свердловина 68 м та два септики на ділянці 5 соток. 90 м², 3 окремі кімнати + кухня-студія, тераса 18 м².
Будинок підготовлений до фінішного ремонту: всі електричні роботи вже виконані, світло заведено. Тиха, обжита вулиця з гарним розташуванням.
Запрошую на огляд!
4 500 $
714 $/сот
Третя
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
6.3 сот
сьогодні
Без комісії!
Продам ділянки в м.Бориспіль, район. Лозівка.
Новий масив, який активно забудовується!
Земельні ділянки від 6соток (можна купити 2 сусідні ділянки)
Приватизовані, є кадастрові номери.
Електрика по вулиці.
Ціна від 4500 дол США за ділянку
деталі за телефоном
перегляд в будь-який час

209 000 $
1 306 $/м²
Шкіля вул.
160 / 80 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
вчора
Будинок на ділянці 10 соток у самому центрі міста.
Затишна житлова вулиця з приємним, доброзичливим
сусідством та повністю заселеною, доглянутою забудовою —
ідеальне поєднання комфорту та приватності в межах міста.
Продумане планування:
• 1-й поверх: простора кухня-студія, вітальня, спальня,
котельня, санвузол;
• 2-й поверх: три спальні, санвузол.
Будинок побудований із якісних матеріалів: червона цегла, утеплення. Облаштовано
три тераси зі сходами, де приємно проводити час на свіжому повітрі.
По всьому будинку — тепла підлога на першому та другому поверхах.
Оздоблення підлоги:
• 1-й поверх — стильна керамогранітна плитка;
• 2-й поверх та сходи — натуральна паркетна дошка, що додає відчу...
Всі райони