Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Борисполя
Топ оголошень Борисполя
60 000 $
600 $/м²
Приймаченко
100 / 37 / 44 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Можливий обмін на квартиру
Продаж одноповерхового будинку 100м2, розташований на земельній ділянці 5 соток.
Бориспіль, вул.Приймаченко (р-н Лозівка).
Загальна площа 100м2
3 кімнати : 13м2, 12м2, 12м2.
Простора кухня-вітальня 44м2, є можливість зробити камін (підключити твердопаливний котел).
Просторий санвузол, гардеробна та бойлерна.
Вихід на терасу з кухні (не входить в загальну площу).
По периметру ділянки зроблено капітальний паркан. Встановлені відкатні ворота і хвіртка.
Комунікації (заведені в будинок):
- 17 кВт електроенергії
- Свердловина 70 метрів, встановлена насосна станція.
- Септик
Будинок будувався для себе, виключно з якісних матеріалів та за всіма технологіями будівництва.
Ст...

48 000 $
909 $/м²
Київський Шлях вул., 95
1 кімната
52.8 / 21.5 / 14.5 м²
поверх 13 з 20
2018 рік побудови
1 тиж. тому
В квартирі частково зроблений ремонт.
Переваги квартири та комплексу
• Сучасний будинок з цегли, рік будівництва - 2018.
• Хороше планування: достатньо простору для комфортного життя.
• Зручний поверх (13-й) - поєднання гарного виду та зручності.
• Інфраструктура комплексу : поруч - магазини, школа та сервіси, що робить життя зручнішим.
• Підійде як для проживання, так і для здачі в оренду.
• Зручне розташування транспорту, до найближчого
метро
20 хвилин на транспорті.
110 000 $
1 051 $/м²
Голосіївська, 1-ж
104.7 / 42.6 / 14 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
2 дні тому
Продається перевірений окремий будинок з ремонтом і власною земельною ділянкою 1,65 соток на 105 м² у м. Борисполі (Підходить під програму єОселю)
Мрієте про власний будинок із терасою, куди можна заїхати та жити вже сьогодні? Пропонуємо до продажу повноцінний, сучасний будинок для сім’ї де кожна деталь створена для вашого комфорту.
Тихий район Борисполя. Всього 2,1 км до центра міста. Поруч зупинка транспорту, магазини та інша інфраструктура.
Чому цей будинок — ваш найкращий вибір?
Це окремий об'єкт нерухомості на власній земельній ділянці з окремим кадастровим номером та адресою.
Ідеально під «єОселю»: Завдяки статусу окремого будинку, процедура кредитування проходить максимально швидко...
39 500 $
790 $/м²
Ясна вул., 12
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
50 / 20 / 20 м²
поверх 2 з 2
1 тиж. тому
Продаж 1 кім квартири на 58м2 після будівельників.
Таунхаус у місті Бориспіль, має одну спальню на 16м2 та санвузол з кімнати.
На першому поверсі кухня на 20м2 та санвузол.
Гарне планування для сімї з одного/двух людей. Також вигідний варіант для здачі у оренду.
Закрита територія
Власний парк та зелені зони
Дитячі майданчики та місця для прогулянок
Кавʼярня та продуктові магазини поруч
Сусіди — молоді пари та сімʼї з дітьми
Тут діти безпечно гуляють на подвірʼї, а батьки п’ють ранкову каву просто біля дому
39 900 $
512 $/м²
Київський Шлях вул., 39
Відеотур
Зоряний ринок
3 кімнати
78 / 40 / 22 м²
поверх 2 з 2
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Ціна39900дол
80м2 - дата здачі 01.07.2027
2кім. квартира - таунхаус з своїм власним паркомісцем та зеленою зоною .
Дві окремі спальні та велика кухня студіо .
Територія котеджного містечка:
- Система охорони та відеоспостереження з пропускним пунктом та закритим шлагбаумом за персональною пропускною системою;
- Футбольне поле з покриттям;
- Майданчик для вигулу собак з покриттям;
- Дитячий майданчик з покриттям та огородженням;
- Майданчик з спортивними тренажерами з покриттям;
- Бювет на території;
- Система сортування сміття в спорудах господарського типу зі збереженням архітектурного середовища;
- Стоянка для гостей;
Газ, котел, централізовано каналізація та підключено водопостачанн...
55 600 $
695 $/м²
Ясна вул., 12
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Паларіс
2 кімнати
80 / 40 / 25 м²
поверх 1 з 3
2016 рік побудови
1 тиж. тому
Таунхаус – найкраща альтернатива квартирі. При купівлі будинку у Вас у власності земельна ділянка. Парковка на авто.
Дуже хороше планування: двоповерховий таунхас, два санвузли. Велика світла кухня студіо на 30м2. ,на другому поверсі спальня на 12м2 та на 17м2 і санвузол
Усі комунікації міські та вже підключені.
Встановлено котел.
Телефонуйте, докладніше по телефону
6 000 $
1 000 $/сот
рильського, 8
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
6 сот
2 дні тому
Продаж декількох ділянок у місті Бориспіль( к.ном. 3220886700:07:003:1438) більше інформації за телефоном.
мають правильну форму (прямокутна, висока) готова до будівництва. Електрика проходить вздовж ділянок, поруч є збудовані будинки та сусіди які активно будуються. Від ділянки 500 метрів до центральної асфальтованої дороги, під'їзд до ділянки грунтовий. Неподалік зупинка громадського транспорту до місту Бориспіль, а до Києва всього 20 хвилин на авто. Продаж ділянки БЕЗ КОМІСЇ!

209 000 $
1 306 $/м²
Шкіля вул.
160 / 80 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Будинок на ділянці 10 соток у самому центрі міста.
Затишна житлова вулиця з приємним, доброзичливим
сусідством та повністю заселеною, доглянутою забудовою —
ідеальне поєднання комфорту та приватності в межах міста.
Продумане планування:
• 1-й поверх: простора кухня-студія, вітальня, спальня,
котельня, санвузол;
• 2-й поверх: три спальні, санвузол.
Будинок побудований із якісних матеріалів: червона цегла, утеплення. Облаштовано
три тераси зі сходами, де приємно проводити час на свіжому повітрі.
По всьому будинку — тепла підлога на першому та другому поверхах.
Оздоблення підлоги:
• 1-й поверх — стильна керамогранітна плитка;
• 2-й поверх та сходи — натуральна паркетна дошка, що додає відчу...

127 000 $
977 $/м²
Славутицька, 58
130 / 58 / 17 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2019 рік побудови
3 дні тому
Без комісії для покупця. Продаж двоповерхового будиноку в м. Бориспіль (СТ»Ніко-Фінанс») вул. Славутицька 58.
Будинок загальною площею 130 м. кв. Побудований з піноблоку, облицьований жовтою цеглою. Дах - фінська черепиця, утеплений. Опалення - твердопаливний котел, тепла водяна підлога, власна свердловина, переливний септик, електрика - 5 Квт. Ворота автоматичні.
В будинку на першому поверсі простора вітальня з великим вікном , також є виход на терасу, дві спальні кімнати.
На другому поверсі - незавершений ремонт, є тераса 12 м2.
Ділянка 6 соток з ландшафтним дизайном, є гараж з ямою та автоматичними воротами. залишається генератор.
Телефонуйте відповім на всі питання.
28 600 грн/міс
Гоголя вул., 61
85 / 55 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
2 кімнати
2023 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда таунхаусу 85м2. 28600 грн
Індивідуальне газове опалення. Своя земельна ділянка.
Має дві окремі спальні (ліжко двуспальне та два полуторних). Кухня студіо.
Санвузол - два (душова) , пральна машина, на кухні є посудомийна машина.
м.Бориспіль вул Гоголя,61 (біля 5 школи)
Вся техніка нова, газове опалення, тепла підлога, централізовано водопостачання.
котеджне містечко - закрите містечко майже в самому центрі Борисполя.
-охорона та відеоспостереженя
-власний парк та бювет
-закрита територія
-зона вигулу домашніх тварин
-дитячі та спортивні зони
-7 хвилин до центру міста
оплата перший місяць та гарантійний платіж 30 000грн. Комісія агенції нерухомості -(50%)
39 900 $
512 $/м²
Ясна вул., 47
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
78 / 29 / 30 м²
поверх 1 з 2
2026 рік побудови
сьогодні
У продажу 2-кімнатний Таунхаус в КМ Паларіс. Від власника
Ціна 39900у.о.
Площа - 78м2
На території комплексу: паркова зона, дитячі та спортивні майданчики, бювет, дитячий садочек. Будується магазин та кафе.
Безпека: закрита територія (КПП) з відеоспостереженням.
Інфраструктура: школи, дитсадки, лікарні, супермаркети, торгівельно-розважальні центри, тренажерні зали, кафе, ресторани, аптеки, автобусна розвязка.
Ділянка, у вас у власності – зелена зона+ паркомісце
Договір купівлі-продажу.
Нотаріальне оформлення.
БЕЗ комісії.
21 250 грн/міс
125 грн/м²
Броварська вул., 46
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
170 м²
сьогодні
Здам в оренду новий, сучасний склад, утеплений, клас А. Виробниче приміщення з ремонтом від 50-170 кв.різними частинами. А також є склади до 700 кв.м. Склади знаходяться при в'їзді до м. Бориспіль з боку Києва, вул. Броварська 46. Через місто їхати не треба. Висота стелі 6 метрів. Вартість оренди 125 грн. м. кв.
[телефон приховано]
84 900 $
584 $/м²
Віктора Йови вул., 1
4 кімнати
145.3 / 83.4 / 9.3 м²
поверх 10 з 11
вчора
Продається 4к пентхауз в новобудові міста Бориспіль, ЖК Уюткіно по вул. Віктора Йови буд.1.
-Загальна площа - 145,3кв.м.
-Друхрівнева
-Будинок введено в експлуатацію, право власності на квартиру отримано.
-Ефективно-зручне планування. Окремі кімнати та велика кухня с виходом на балкон.
-Власна котельня. Лічильник тепла.
-Газ
-Закрита територія з великим двором та дітячим майданчиком. Навколо будинку багато паркувальних місць.
- поруч школа, садок, магазини, аптеки, нова пошта, банки, автобусна зупинка.
-Документам понад 3 роки.
-Підлягає під програми Є-Оселя та інші.
БЕЗ КОМІСІЇ!

260 000 $
1 250 $/м²
Київський Шлях вул., 71а
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
208 м²
2008 рік побудови
3 дні тому
Комерційне приміщення в центрі Борисполя, вільного призначення – 208 м² з можливістю розширення до 350 м²
Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення у самому серці Борисполя – вул. Київський Шлях, 71. Локація – центральна площа міста, поруч з міською радою, ЦНАП, школою №1, супермаркетом «Сільпо», відділенням Нової Пошти та пішохідною зоною міського парку.
Площа: 208 м² + можливість розширення до 350 м²
Поверх: 1-й/цоколь Торгово-офісний центр
Стан: з якісним ремонтом – функціонував салон краси та бар.
Виходи: два окремі входи з різних боків будівлі
Комунікації: центральне опалення, електропотужність 35 кВт (з можливістю збільшення), кондиціонери
Фундамент/стіни/перекриття: зал...
41 000 $
812 $/м²
Віктора Йови вул., 1
1 кімната
50.5 / 22.3 / 13.4 м²
поверх 7 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
1-к квартира 50,5 м² | Бориспіль | вул. Йови,1 | Без комісії
Продаж просторої 1-кімнатної квартири у м. Бориспіль, вул. Йови,1.
Ціна 41 000 $
Купівля можлива по державним програмам!
Документи більше 3 років!
Без комісії!
Основні характеристики:
- Площа: 50,5 м² (житлова — 22,3 м², кухня — 13,4 м²)
- 7-й поверх 10-поверхового цегляного будинку
- Є просторий балкон з кухні
- 2 ліфти (грузовий та пасажирський)
- ОСББ
- Власна котельня
- Газ у будинку.
В будинку є резервне живлення !
Завжди є подача води, опалення і працюють ліфти !
Чудова пропозиція для тих, хто шукає квартиру з можливістю комфортного життя та зручним розташуванням!
Поруч: зупинка транспорту, магазини, супермаркети, аптеки, Но...

69 500 $
971 $/м²
2-га Нова вул., 10
3 кімнати
71.6 / 40.7 / 7.5 м²
поверх 4 з 9
сьогодні
Продається затишна 3-кімнатна квартира площею 71,6 м² на комфортному 4 поверсі 9-поверхового будинку. Простір продуманий для життя родини: окремі кімнати, світла атмосфера та хороший житловий стан.
Загальна площа — 71,6 м²
Житлова площа — 40,7 м²
4 поверх із 9
Газ
Косметичний ремонт
Оновлена проводка
Утеплений фасад
Меблі та техніка залишаються
Квартира тепла, доглянута та готова до проживання. Переважна більшість меблів залишається новим власникам, тому переїзд буде максимально легким.
Локація — одна з головних переваг. Центральна частина міста, поруч усе необхідне для комфортного життя родини: школа БАЛ, магазини, транспорт, аптеки, дитячі майданчики та інша інфраструктура в пішій досту...
153 000 $
1 471 $/м²
Київський Шлях вул., 52
БЕЗ КОМІСІЇ
Центральна площа
104 / 23 / 33.5 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продам укомплектований будинок 104м2 у Борисполі вулиця Травнева.
Повністю готовий для життя – продається з меблями та технікою!
Площа будинку: 85 м² + тераса (19м2, розмір 5,4*3,5метри) + горище 103м2+ сарай 13м2.
Планування : кухня-студія 33,5 м2 з виходом на терасу,дві спальні по 11,5 м2, окрема гардеробна, бойлерна, 2 с/в, коридор та вихід на горище 103м2, яке можливо зробити під 2 просторі кімнати.
Виконано якісний ремонт із сучасних матеріалів.
Опалення: електричний котел, водяна тепла підлога, у кімнатах – радіатори з автоматичним регулюванням, є інвертор/акамулятор.
Заведено 3 траси під кондиціонери.
Є відеодомофон.
Комунікації :
- Електоенергія 17 кВт, лічильник день/ніч.
- Септ...

33 999 $
773 $/м²
Привокзальна вул., 2/4
1 кімната
44 / 17 / 10 м²
поверх 14 з 18
сьогодні
Без комісії! Без % для покупця!
До вашої уваги пропонується на продаж простора, світла квартира з покращеним плануванням. ЖК "Сонячний", м.Бориспіль, вул.Вокзальна. Комплекс із чотирьох будинків, має власну котельню, створено ОСББ, є генератор, світло завжди, також завжди є опалення і вода, та інтернет. Квартира дуже світла, розведена електрика, двокамерні вікна, є великий санвузол і простора лоджія з якої відкривається чудовий вигляд. документів на право власності понад 3 роки, 1 власник. Перегляди у зручний для Вас час. ID: 93215
145 000 $
700 $/м²
Садова вул.
207 / 82 / 17 м²
2 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Продаж затишного будинку в центрі Борисполя!
вул. Садова
Площа будинку: 207 м²
Ділянка: 8.1 сотки
Ціна: 145 000 $
✔️ Без комісії
✔️ Можлива купівля за державними програмами
✔️ Продаж з меблями та технікою
Про будинок:
Дуже теплий, доглянутий та затишний будинок, ідеально підійде для великої родини.
Є 2 окремі входи, що зручно для проживання двох сімей або зонування простору.
Планування:
1 поверх:
* кухня-вітальня – 16.7 м²
* веранда – 11.6 м²
* окрема кухня – 6.1 м²
* 3 кімнати – 16 / 15.2 / 7.5 м²
* коридор – 9.6 м²
* 2 санвузли + ванна
* 2 котельні (газова + твердопаливна з окремим входом)
* кладова
* сходова – 11.2 м²
2 поверх:
* спальня 17.3 м² з власним санвузлом та балконом
* спал...
65 500 $
819 $/м²
Польова вул., 110А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
80 / 53 / 10 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Ідеальний варіант для тих, хто хоче реалізувати власні ідеї — з уже виконаними основними роботами, якісно та на совість.
Локація:
Затишна вулиця з асфальтованим під’їздом (останні 100 м — ґрунтова дорога), спокійні та доброзичливі сусіди.
Інфраструктура в пішій доступності:
- ЦЕНТ МІСТА( міська рада/Макдональдс) - 2.5 км(дорогою) або 2 км по прямій;
– школа, магазини, базар, церква — до 1 км
– по вулиці є газ та інтернет
Земельна ділянка: 8 соток (приватизована)
– є будівельний паспорт та декларація про початок будівництва
– посаджений плодоносячий сад: груші, яблуні, сливи, черешня, вишня, штамбовий абрикос, виноград, актинідія, ожина, малина, ожиномалина
Будинок (2017–2018 рр.):
– фунда...
Всі новобудови