Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Києві - сторінка 112
14 730 оголошень
- найбільша площа
14 730 оголошень
- найбільша площа

3 200 $/міс
5 $/м²
Ризька вул., 28
приміщення вільного призначення
700 м²
сьогодні
Пропонується в оренду просторий офіс у Подільському районі Києва.
Загальна площа: 700 м²
Поверх: 4 із 7
Планування: кабінетна система (5+ приміщень, можливе зонування)
Кількість робочих місць: 100+
Стан: з ремонтом, готовий до заїзду
Тип будівлі: окремо розташований комплекс
Окремий вхід
Є ліфт
Укриття в будинку або поруч
Технічні характеристики:
Потужність електроенергії: 40–50 кВт (з можливістю збільшення)
Підходить під офіс, IT-компанію, call-центр, бек-офіс
Локація:
Подільський район — зручна транспортна доступність, розвинена інфраструктура.
A29827

20 000 грн/міс
250 грн/м²
Лесі Українки вул., 6
приміщення вільного призначення
80 м²
2011 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення в центрі Софіївської Борщагівки (ЖК «Софія», вул. Лесі Українки, 6).
Вдале фасадне розташування забезпечує постійний потік клієнтів та хорошу видимість бізнесу.
Характеристики:
* Площа: 80 м²
* Поверх: 1 (фасад)
* Окремий вхід
Планування:
* 4 окремі кабінети
* кухня
* 2 санвузли
* 2 кладові
Переваги:
* Зручне зонування — ідеально для команди або різних напрямків
* Високий пішохідний трафік
* Густонаселений район
* Розвинена інфраструктура та зручний доїзд
Підійде для:
* офісу
* медичного або косметологічного центру
* навчальної студії
* представництва компанії
Телефонуйте для деталей та перегляду!
Приміщення вільне та готове до роботи

15 000 грн/міс
238 грн/м²
Боголюбова вул., 18
приміщення вільного призначення
63 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення в одному з найжвавіших районів Софіївської Борщагівки — ЖК «Софія» від Мартинова, вул. Боголюбова 18.
Локація з постійним пішохідним трафіком та активною інфраструктурою ідеально підходить для бізнесу.
Основні характеристики:
* Площа: 63 м²
* Поверх: цокольний
* Планування: простора зала + окремий кабінет
* Власний санвузол
Переваги:
* Окремий фасадний вхід — відмінна видимість для клієнтів
* Місце під рекламу (лайтбокс над входом)
* Доглянута територія з озелененням
* Зручне паркування поруч
* Постійний потік платоспроможних клієнтів
Ідеально підійде для:
* салону краси / барбершопу / косметології
* магазину або шоуруму
* офісу
* дитячої студії чи...

2 150 $/міс
11 $/м²
Круглоуніверситетська вул., 4Б
приміщення вільного призначення
196 м²
сьогодні
Оренда офісу 196 м²
Київ, Центр | Бессарабка Хрещатик Урядовий квартал
Пропонується в оренду просторий, повністю готовий до роботи офіс, розташований в офісній будівлі в самому серці столиці.
Підійде для компаній, які цінують статус, безпеку, комфорт і центральне розташування.
ЛОКАЦІЯ:
- Центр Києва: Бессарабка, Урядовий квартал
- 7 хвилин пішки до метро "Хрещатик"
- Поруч ТРЦ Gulliver, бізнес-центри, банки, ресторани, нотаріуси
ПРО ПРИМІЩЕННЯ:
- Площа: 196 м²
- Поверх: 3-й з 5
- Формат: окремий офісний блок у сучасній офісній будівлі
- Власний ліфт безпосередньо до офісу
- Другий ліфт з доступом до підземного паркінгу
ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЗРУЧНОСТІ:
- Якісний офісний ремонт
- Повністю мебл...

1 419 $/міс
20 $/м²
Юрія Кондратюка вул., 5
приміщення вільного призначення
70 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення в ЖК “Міністерський” — ідеально для вашого бізнесу!
Пропонується просторе приміщення 70,1 м² з окремим входом та великим потенціалом для будь-якого формату діяльності. Локація — одна з найпопулярніших у комплексі: приміщення чудово проглядається з усіх сторін і має постійний потік пішохідного трафіку.
Основні переваги:
- Площа: 70,1 м²
- Окремий вхід — зручно для клієнтів
- Потужність: 10 кВт
- Мокра точка — підходить для кав’ярні, салону, медичного чи beauty формату
- Приміщення добре проглядається з усіх напрямків
- Великий пішохідний трафік — жвава частина комплексу
- Ремонтні канікули — додатковий бонус для старту бізнесу
#A25208

3 750 $/міс
18 $/м²
Ярославів Вал вул., 38
Відеотур
Золоті Ворота
приміщення вільного призначення
209 м²
сьогодні
Оренда офісного приміщення, вул. Ярославів Вал, Центр
Аренда офисного помещения, ул. Ярославов Вал, Центр
ПЛАНУВАННЯ:
Вхідна група;
8 приміщень (4 великих та 4 малих);
Приміщення кухні;
Приміщення санвузла – 3 шт.;
СЕРВІСИ:
- Пожежна сигналізація;
- Охоронна сигналізація;
- Система вентиляції;
вул. Ярославів Вал, 38
3-й поверх з 4
ПЛОЩА – 209 м.кв.
Вашій увазі пропонується ОРЕНДА офісного приміщення по вул. Ярославів Вал 38 в історичному центрі Києва. Приміщення розміщене на 3 поверсі будівлі у дуже вдалій локації з розвиненою інфрастуктурою.
В приміщенні виконаний ремонт. Саме приміщення має дуже відмінне планування кабінетного типу. З приміщення є додатковий вихід.
ІНФ...

5 800 $/міс
39 $/м²
Васильківська вул., 100-А
приміщення вільного призначення
150 м²
2019 рік побудови
сьогодні
Оренда сучасного офісу біля метро ВДНГ
Площа: 150м²
Розташування: поряд зі станцією метро ВДНГ 3 хвилини
Основні характеристики:
свіжий сучасний ремонт;
повністю мебльований та готовий до роботи;
швидкісний інтернет, безперебійне електропостачання та опалення 24/7;
бомбосховище в будівлі;
щоденне професійне прибирання включене у вартість;
охоронна система та контроль доступу.
Переваги локації:
зручний доступ до метро та громадського транспорту;
розвинена інфраструктура: поруч кафе, ресторани, магазини, сервіси.
Умови оренди:
У вартість входить: комунальні платежі, опалення, прибирання.
Багато паркомісць на теріторії.
#A22031

20 300 $/міс
16 $/м²
Анни Ахматової вул., 13Е
приміщення вільного призначення
1300 м²
сьогодні
Нежитлове офісне приміщення в окремо розташованій будівлі по вул. Анни Ахматової, площею 1300м2, (окремий офісний блок).
Є можливість орендувати декілька поверхів - поверхи площею 1300м2.
В офісі виконано ремонт, великі вікна, підведені всі комунікації, охорона, пропускна система, територія огороджена.
Є виводи для кухні, серверна кімната, підсобні приміщення.
Також є підземний і наземний паркінг. Вільне планування, open space.
Приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією.
Оренда 10$/м2
Експлуатаційні послуги 3$/м2
Власник юридична особа, платник ПДВ. (Плюс ПДВ)
#A4434 А

11 300 $/міс
20 $/м²
Ярославів Вал вул., 23
багатофункціональне приміщення
552 м²
сьогодні
Оренда офісного приміщення в центрі Києва
Адреса: вул. Ярославів Вал, 23
Поверх: 6-й з 6
Площа: 552 м²
- Вхідна група
- 2 open space
- 9 окремих кабінетів
- Відділення банків та Нової Пошти
- Зручний доступ для персоналу й клієнтів
- Паркомісця — є!
Перегляд — у будь-який зручний для вас час.
#A16986

14 040 $/міс
13 $/м²
Степана Бандери просп. (Московський), 34В
багатофункціональне приміщення
1080 м²
сьогодні
Пропонується в оренду просторий офіс площею 1080 м² у ТРЦ Blockbuster.
Приміщення з якісним сучасним ремонтом у теплих помаранчевих тонах, що створює комфортну та енергійну атмосферу для роботи команди.
Характеристики:
Площа: 1080 м² (можливе зонування під ваш формат роботи)
Умови:
– Орендна модель: 13$/м²
– Експлуатаційні витрати: $5/м²
– Комунальні — за лічильниками
Стан: готовий до заїзду
Дизайн: яскраві помаранчеві акценти, поєднані з нейтральними відтінками
Меблі: наявні, деталі та комплектація обговорюються окремо
Сучасна система освітлення та кондиціонування
Окремі переговорні кімнати, open space, зона відпочинку та кухня
Переваги локації:
Зручний доступ громадським транспорт...

2 900 $/міс
16 $/м²
Градинська вул., 11
приміщення вільного призначення
180 м²
2010 рік побудови
сьогодні
Довгострокова оренда фасадного приміщення під будь який вид діяльності.
Два входа.
Пропонується фасадне приміщення на першому поверсі, що знаходиться за адресою вул. Градінська. 11. Це ідеальний варіант для рітейла. офісу, шоуруму або магазину, а також прекрасно підходить для нотаріуса, юриста чи адвоката, віробніцтва з дотриманням усіх критеріїв безпеки.
Загальна площа приміщення складає 180 квадратних метрів, а висота стель – 3,5 метри. Воно розташоване на першому поверсі та має фасадний вхід з вулиці Градінська та з двору. Ролети на вікнах.
Приміщення з ремонтом, санвузлами, простір для офісної кухні, є можливість надавання ремонтних канікул.
Також наявні всі комунікації: світло, гаря...

4 500 $/міс
58 $/м²
Лютеранська вул., 10-В
приміщення вільного призначення
78 м²
сьогодні
Оренда ексклюзивного офісу в Linden Luxury Residences
Історічні Липки | урядовий квартал | вул. Лютеранська, 14-В
Пропонується в оренду преміальний офіс у Linden Luxury Residences — будинку світового рівня, розташованому в самому серці найпрестижнішого ділового району Києва.
Це простір для компаній, які мислять категоріями іміджу, довіри та ефективності. Ідеальне рішення для представницького офісу, штаб-квартири або корпоративного простору, що підкреслює статус бренду та формує правильне враження у клієнтів і партнерів.
Параметри офісу
• 2 поверх
• Площа — 78 м²
• Єдиний офіс на поверсі і в усьому комплексі Linden Luxury Residences
• Доступ до поверху — виключно для власників ключів
• Лі...

2 100 $/міс
18 $/м²
Ярославів Вал вул., 38
Відеотур
Золоті Ворота
приміщення вільного призначення
117 м²
сьогодні
ОРЕНДА офісного приміщення
вул. Ярославів Вал, 38
3-й поверх з 4
ПЛОЩА - 117 м.кв.
ПЛАНУВАННЯ:
Вхідна група;
4 приміщеня (2 великих та 2 малих);
Приміщення кухні;
Приміщення санвузла – 2 шт.;
СЕРВІСИ:
- Пожежна сигналізація;
- Охоронна сигналізація;
- Система вентиляції;
- Паркінг;
ІНФРАСТРУКТУРА:
Розташування приміщення дуже зручне, що дозволяє комфортно дістатися д...

8 900 $/міс
25 $/м²
Столичне шосе, 103
приміщення вільного призначення
351 м²
сьогодні
Пропонується офіс за адресою: Столичне шосе 103.
7 поверх
Оренда офісного приміщення – 351кв.м.
Просторі світлі офіси з великими вікнами, з яких відкривається чудовий вигляд.
Приміщення розділені гіпсокартонними перегородками.
Кабінетне планування+опенспейс.
Є кухня та сан. вузли.
Виконано якісний ремонт.
Офісна будівля енергонезалежна, встановлено дизель генератори.
#A18398

2 385 $/міс
9 $/м²
Січових Стрільців вул. (Артема), 77
багатофункціональне приміщення
269 м²
сьогодні
Пропонується в оренду офісне приміщення 269м2 по вул. Січових стрільців 77
Розташоване на 3 поверсі, та включає в себе:
- Опен спейс
- Кабінети
- 3 с/в
- кухня
Оплата безготівковий розрахунок
Запрошуємо на перегляд разом з експертом The Capital
#A12576
15 000 грн/міс
150 грн/м²
Миколи Василенка вул., 4
БЕЗ КОМІСІЇ
Берестейська
багатофункціональне приміщення
100 м²
1963 рік побудови
сьогодні
Від власника (без комісійних)
100м2.
Майстерня, офіс, інтернет магазин, склад.
Метро Берестейська.
Світло завжди.
Можливе перепланування – несучі стіни тільки по периметру.
Можливе опалення - автономний котел.
Капітальна споруда, з/б перекриття, загальна площа 100м2, 2 поверх, висота стели до 3.3м2, решітки на вікнах, фіксовані ролети (можливо зняти), є вода, вільне планування + кабінети, окремий вхід, закрита територія, можливість парковки та під’їзду вантажних машин.
Швидке звільнення, при необхідності - ремонті канікули.
Зручна транспортна розв’язка, метро Берестейська 5-6 хвилин пішки.
Орендна плата 170 грн/м2, торг.
Звертайтесь для узгодження перегляду
BC00319
5 700 $/міс
17 $/м²
Назарівська вул. (Вєтрова), 7-Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Університет
приміщення для надання послуг
333 м²
2000 рік побудови
сьогодні
Без комісійних (від власника)
Приміщення в центрі Києва біля Ботанічного саду.
Перший поверх.
Ідеально під косметологічну або медичну клініку, престижний офіс, творчій або освітній центр, тощо.
Центр, вул. Назарівська (Вєтрова), метро Університет (Вокзальна, Площа Українських Героїв).
Окремий вхід (є також запасний), функціональне планування, висока стеля, простора зона ресепшн, санвузли, мокрі точки (майже у всіх приміщеннях), тощо.
Загальні технічні характеристики.
Максимальне перспективне навантаження електромережі 85кВт. Буде встановлений новий лічильник електроенергії та трансформатор струму.
Центральна система припливно-витяжної вентиляції та кондиціювання (модульні мультисистеми TOS...
18 000 грн/міс
333 грн/м²
Костянтинівська вул., 1
багатофункціональне приміщення
54 м²
1895 рік побудови
сьогодні
Приміщення біля метро Контрактова площа (3 хвилини)
Окремий вхід.
Перший поверх + підвал (безпека та звукоізоляція).
Дворівневе планування.
Перший поверх: вхід+кабінет 13 м2
Підвал: 33 м2: кабінет 20 м2, санвузол, 9 м2.
Ремонт (оновлено) 2026 року.
Гарний царський будинок, престижне оточення.
Ідеально під офіс, салон, начальні курси, майстерню, музичний клас (звукоізоляція), тощо.
Звертайтесь для узгодження перегляду.
MC00023
2 700 $/міс
23 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 15
офісне приміщення
120 м²
2017 рік побудови
сьогодні
Від власника (без комісійних)
Автономний офіс в престижній локації (Новопечерські Липки, метро Звіринецька 8-10 хвилин)
Закрита територія з охороною.
Інвертор з акумуляторами.
Повністю мебльований та готовий до роботи офіс.
Планування: open space, 2 кабінети, переговорна, кухня, санвузол.
Ліфти та опалення на генераторі.
Підземний та гостьовий паркінг, також є паркінг з погодинною оплатою.
Звертайтесь для узгодження перегляду.
MC00172
5 500 $/міс
28 $/м²
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 41-Б
офісне приміщення
200 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Від власника (без комісйіних).
Автономний офіс в престижному ЖК (метро Видубичі (5 хвилин) та Звіринецька)
Офіс під’єднаний до генератора світло постійно.
Повністю мебльований та готовий до роботи офіс.
Планування: 2 open space, 2 кабінети, переговорна, кухня, 3 санвузли.
Розрахований на 44 робочих місця.
Ліфти та опалення на генераторі.
Підземний та гостьовий паркінг.