Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Києві - сторінка 5
14 824 оголошення
- найбільша площа
14 824 оголошення
- найбільша площа

2 200 $/міс
25 $/м²
Набережно-Хрещатицька вул., 21
багатофункціональне приміщення
88 м²
2024 рік побудови
сьогодні
Оренда нежитлового фасадного приміщення в клубному будинку ЖК Illinsky House, ул.Набережно-Хрещатицька, 21
Загальна полоща приміщення 88 кв.м. Вільне планування. В приміщенні 2 входи з фасаду та парковки. Висота стелі 4,75 м.
Підійде під будь-який вид бізнесу.
Клубний будинок бізнес-класу Illinsky House - сучасний представник сучасної та виваженої забудови Подолу.
Приміщення виходить на вул.Набережно-Крещатицька, що забезпечує автомобільний і пішохідний трафік.
Термін оренди не менше 3х років.
В пішій доступності метро Поштова, Контрактова Площа
Телефонуйте, покази в зручний для Вас час.
18 272 грн/міс
320 грн/м²
Болсуновська вул. (Сергія Струтинського), 8
БЕЗ КОМІСІЇ
Звіринецька
офісне приміщення
57 м²
вчора
Здаємо в оренду власні офісні приміщення в Бізнес-центрі «БАСТІОН» на Печерську
за адресою м. Київ вул. Болсуновська, 8, Печерський район, метро Звіринецька
Адміністративна 10-поверхова будівля. Презентабельний фасад і хол, ліфти, пропускна система, офісний ремонт, від власника, працюємо з рієлторами
Оренда 320 грн/кв.м., в т.ч. ПДВ+ комунальні та експлуатаційні послуги.
тел. [телефон приховано]
50 000 грн/міс
321 грн/м²
Анни Ахматової вул., 13-Г
БЕЗ КОМІСІЇ
Позняки
приміщення для надання послуг
156 м²
2004 рік побудови
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ. Здам в оренду приміщення,зараз салон краси вул. Ахматової 13,на Позняках
1/25 пов.156 кв.м. в гарному,робочому стані.
Великий зал + 4 кабінети(2 масажних,педікюрний,косметичний),кухня,санвузол,технічна кімната.
Опалення електричне,є 2 бойлера,центральна витяжка,охоронна сигналізація,два входи.
Придбаний генератор,можна встановити.Салону 20 років,зі своєю клієнтурою.
Є 5-6 майстрів,які готові залишитись і працювати далі.
Можливо розглядати і під інший вид діяльності,магазин,клініка, і т.д.
Гарне місце,велике скупчення людей. Все поруч,транспорт,метро Позняки-15 хв. пішки.
Ціна 50000 грн.
[телефон приховано]Маргарита Романівна.

3 580 $/міс
25 $/м²
Дніпровська набережна вул., 14-г
багатофункціональне приміщення
143 м²
2012 рік побудови
2 дні тому
Фасадне преміальне комерційне приміщення в ЖК RiverStone | 143.2м²
Пропонується в оренду фасадне комерційне приміщення преміум-класу у престижному житловому комплексі RiverStone на Лівому березі Києва, Дніпровська набережна 14 Г.
Локація вирізняється високим пішохідним та автомобільним трафіком і сформованим платоспроможним оточенням. Поруч розташовані популярні торгові центри — River Mall та Arcadia Mall, а також у пішій доступності станція метро Осокорки.
Основні характеристики приміщення
- Площа: 143.2 м²
- Поверх: 1-й
- Фасадне розташування з відмінною видимістю
- Планування: вільне (open space)
- Входи: 2 окремі входи
- Панорамні вітринні вікна
- Електрична потужність: 50 кВт
- Якіс...
1 100 $/міс
13 $/м²
Віктора Некрасова вул. (Північно-Сирецька), 10-А
багатофункціональне приміщення
87 м²
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення з фасадним входом у новому ЖК 'Діброва Парк', будинок 1, розташованому на вулиці Івана Некрасова, 10А.
Це ідеальна можливість для вашого бізнесу, що дозволить вам втілити будь-який проєкт у сучасній та перспективній локації.
Характеристики та переваги:
Високі стелі: Висота стелі складає 3,7 м, що створює відчуття простору та дозволяє реалізувати будь-яке дизайнерське рішення.
Стан: плитка на підлозі, зроблена та встановлена сантехніка. Надаються канікули на ремонт.
Комунікації: Підведені всі необхідні централізовані комунікації: опалення, водопровід, каналізація, електрика.
Призначення: Приміщення ідеально підійде під кафе, магазин, салон, аптеку,...

270 000 грн/міс
180 грн/м²
Ушинського вул., 40
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1500 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Оренда виробничо-складського приміщення від 300 м2. до 1500 м2.
Готуємо прищення під клієнта
Локація: вул. Ушинського 40.
Сучасна логістична інфраструктура:
- Вантажний ліфт вантажопідйомністю до 1000 кг забезпечить швидке та зручне транспортування сировини, комплектуючих та готової продукції між поверхами.
Це ідеальне рішення для:
- Невеликих та середніх виробничих компаній.
- Компаній, що займаються збіркою, пакуванням, дрібносерійним виробництвом.
· Орендна ставка: 180 грн / кв.м / місяць
· Експлуатаційні витрати: 60 грн / кв.м / місяць
· Комунальні послуги.
Характеристика об’єкту:
· Будівля з моноліту.
· Висота стелі: 3 метра.
· Підлога: бетон, ДСП.
Інфраструктура:
- Укриття з Wi-Fi...

2 700 $/міс
38 $/м²
Щекавицька вул., 30/39
багатофункціональне приміщення
72 м²
2005 рік побудови
2 дні тому
Без комісії оренда фасадного приміщення 72 м² на Подолі, вул. Щекавицька — готовий формат для HoReCa або іншого Вашого бізнесу.
Адреса: вул. Щекавицька, 30/39, Подільський район, Київ
Площа: 72 м²
Поверх: 1
Фасадне приміщення з окремим входом
Готове до заїзду
Функціональне планування та оснащення:
• фасад на вул. Щекавицька
• окремий вхід з вулиці
• великі панорамні вікна
• дизайнерський ремонт
• висота стелі — 3 м
• центральне опалення
• система кондиціонування
• власний санвузол
• охорона
Приміщення повністю мебльоване та оснащене професійним обладнанням (за домовленістю може бути надане новому орендарю).
Серед обладнання:
• еспресо-машина Synesso MVP Hydra 3GR
• кавомолки Mahlkönig E6...

2 900 $/міс
21 $/м²
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 41-Б
багатофункціональне приміщення
135 м²
сьогодні
ID об'єкта: К85
Здається в довгострокову оренду офіс преміум класу в Печерському районі.
Офісний центр в ЖК Новопечерська Вежа
Вул. Михайла Бойчука, 41 Б.
Поверх 2/25.
Загальна площа 135 квадратних метрів.
Свіжий та сучасний ремонт, офіс повністю мебльований.
Є потужне автономне джерело живлення.
Планування:
2 рівні (стеля 4,5 м), вхідна група. Є тепла підлога.
Загальна кількість робочих місць - від 10 до 20, в залежності від способу використання площі.
Планування
Нижній рівень:
OpenSpace – 60 кв.м.
Два окремі звукоізольовані кабінети зі смарт-телевізорами – 16 і 10 кв.м. При ремонті використовувалися спеціальні звукоізоляційні матеріали, різних слоїв, щоб максимально відокремити кабін...

850 $/міс
17 $/м²
Віктора Некрасова вул. (Північно-Сирецька), 8
багатофункціональне приміщення
51 м²
2022 рік побудови
2 дні тому
Оренда нежитлового приміщення в Київ, Подільський район, вул. Віктора Некрасова, 8.
1 поверх, площа 51,5 м², висота стелі 3,72 м.
Просторе приміщення 45,4 м² + підсобні кімнати та санвузол.
Зручне планування, окремий вхід.
Підійде під магазин, офіс, салон, кав’ярню або будь-який бізнес.
Хороша локація, житловий масив, активний трафік.
Здає ФОП 3 група
Канікули на ремонт — 2 місяці
Вільне, готове до перегляду.

7 000 $/міс
26 $/м²
Тараса Шевченка бульв., 48-Б
ПРЕМІУМ
Університет
офісне приміщення
267 м²
сьогодні
RR16049 Оренда офісного приміщення 267 м² | Центр, бул. Тараса Шевченка, Київ
Сучасний офіс у центрі міста з ремонтом у стилі лофт, повністю готовий до роботи. Дворівневий формат, два окремі входи та можливість організувати лаунж-зону у внутрішньому дворі роблять цей об’єкт зручним і функціональним для команди будь-якого масштабу.
Характеристики приміщення:
— Площа: 267 м²
— Поверх: 2 рівні
— Поверховість будівлі: 4
— Кількість приміщень: 4
— Планування: дворівневий офіс
— Два входи: через під’їзд (2 поверх) та з тихого закритого внутрішнього двору (1 поверх)
— Стан: з ремонтом, повністю обладнаний, готовий до заїзду
— Фонд: нежитловий
Інженерні системи:
— Електропостачання: 25 кВт
— Холо...

3 000 $/міс
18 $/м²
Кловський узвіз, 7a
офісне приміщення
165 м²
2012 рік побудови
сьогодні
Офіс (Carnegie Tower)
Пропонується в оренду повністю укомплектований офіс із продуманим зонуванням у престижному бізнес-центрі.
Поверх: 10
Площа: 165 м²
Ціна: 3 000 $
Планування:
2 окремі кімнати з робочими зонами
переговорна кімната
кухня
2 санвузли
кімната для відпочинку
приміщення під охорону або серверну
Офіс мебльований та готовий до роботи. Зручне зонування ідеально підходить для ефективної командної взаємодії.
Переваги:
генератор (забезпечує роботу ліфтів)
цілодобова охорона
підземний та гостьовий паркінг
Запрошуємо на перегляд!
Код Об'єкта: RR16896

4 000 $/міс
13 $/м²
Євгена Чикаленка вул., 45/2
ПРЕМІУМ
Печерська
офісне приміщення
311 м²
сьогодні
#RR14739
Оренда видовго офісу в самому центрі Києва — пл. Українських Героїв (пл. Льва Толстого)
Район: Шевченківський
Адреса: площа Українських Героїв / вул. Є. Чикаленка (Пушкінська)
Поверх: 5 (мансарда)
Площа: 311 м.кв
Будинок: із ліфтом
Офіс розташований у самому серці столиці — престижна ділова локація, лише 1 хвилина пішки до метро “Площа Українських Героїв” (Льва Толстого). Панорамні вікна виходять на площу та вулицю Є. Чикаленка, відкриваючи чудовий краєвид на центральну частину міста.
Характеристики приміщення:
Відкрите планування (open space)
Офіс після ремонту, у відмінному стані
Без меблів — готовий до облаштування під ваш формат
Електропостачання: 35 кВт
Оптимальний термін оренд...

7 000 $/міс
23 $/м²
Тараса Шевченка бульв., 2
ПРЕМІУМ
Театральна
багатофункціональне приміщення
300 м²
сьогодні
RR11470 Оренда фасадного приміщення в самому серці Києва!
бульвар Тараса Шевченка, 2 — Бессарабська площа, Печерський район
Ідеальне місце для вашого бізнесу з високим пішохідним трафіком та престижною локацією.
Характеристики:
• Площа: 300 м² (зал — 210 м², кухня та підсобка — 90 м²)
• Поверх: 1-й, фасад першої лінії
• Стан: без ремонту, можливі орендні канікули
• Комунікації: 80 кВт електроенергії, вентиляція, мокрі точки
Переваги локації:
• Центральний транспортний вузол: поруч станції метро «Хрещатик», «Палац спорту» та численні маршрути громадського транспорту.
• Близькість до ключових бізнес-центрів, офісів IT-компаній, банків та державних установ.
• Один із найбільш жвавих районі...

10 925 $/міс
19 $/м²
Лейпцизька вул., 15-А
офісне приміщення
575 м²
2019 рік побудови
2 дні тому
RR16430 Оренда офісу 575 м² | БЦ, вул. Лейпцизька, 15А, Печерськ, Київ
Пропонується в оренду просторий сучасний офіс у престижному Печерському районі. Об’єкт ідеально підійде для великої команди або представництва компанії, поєднуючи статусну локацію, продумане планування та повну інженерну автономність.
Характеристики приміщення
— Площа: 575 м²
— Поверх: 3
— Планування: можливість організації open space та кабінетної системи
— Стан: сучасний ремонт із якісними матеріалами
— Фонд: нежитловий
Інженерні системи
— Альтернативні джерела енергії (теплові насоси)
— Центральна вентиляція з рекуперацією тепла AL-KO (Німеччина)
— Система кондиціонування VRV LG
— Газова котельня з конденсаційними...

25 000 грн/міс
251 грн/м²
Вільгельма Котарбінського вул. (Миколи Кравченка), 24
багатофункціональне приміщення
100 м²
2023 рік побудови
2 дні тому
Оренда фасадного приміщення з окремим входом по вул. Вільгельма Котарбінського 24 в сучасному ЖК "СТАРТ"
Загальна пл. - 99.5 кв.м.
Складається з 2-х рівнів:
1 пов. - 20.3 кв.м.
2 пов. - 79.2 кв.м.
Характеристика приміщення: висота стелі 3,2м, вентканал, централізоване опалення (лічільник), потужність по електроенергії - 15 кВт з можливістю збільшення, радіатори з терморегулятором, індивідуальні лічильники на воду, пожежна сигналізація. Є місце для вивіски. Приміщення без ремонту. Ремонтні канікули обговорюються.
Підходить під: кав'ярню, книгарню, пекарню, магазин продуктів, винний магазин і т.д.
Поруч: метро Лук'янівська 8 хвилин пішки, та багато нових житлових комплексів.
Ціна - 0 грн/мі...
1 900 $/міс
20 $/м²
Фортечний тупик (Тверський), 6/8
БЕЗ КОМІСІЇ
Печерська
багатофункціональне приміщення
95 м²
1961 рік побудови
сьогодні
Оренда затишного офісу , з якісним ремонтом за проектом, в НЕ житловому фонді, Печерськ, ВЛАСНИЙ фассадний вхід.
- Кабінет керівника
- Open space зона
- переговорна
- ресепшн
- кухня
- балкон
Вільне паркування.
Дизайнерський ремонт Інверторні кондиціонери LG, гартоване скло, ультраміцні європейські якості вікна Рейнерс зі склінням "антивандал", кухонна техніка, меблі.
Згорнути
Характеристика будівлі: клас об'єкта: А • стан: дизайнерський ремонт • фасадне приміщення • окреме приміщення • частина будівлі
Характеристика приміщення: планування: вільне (open space) • висота стелі, м: 3 • вільне (open space) • кабінетне
Приміщення: санвузол: в приміщенні • кухня: в приміщенні •...

6 640 $/міс
16 $/м²
Шовковична вул., 42-44
багатофункціональне приміщення
415 м²
1917 рік побудови
сьогодні
Оренда офісу 415м2 по вул.Дарвина в самому центрі Києва
5-ий поверх площа розділена на два блоки:
-110 кв м: приймальня, 2 кабінети, мінікухня, санвузол. Для розміщення максимально 8 – 10 осіб.
-305 кв м: приймальня, кабінет керівника с зоною релакс з каміном, мінікухня, кімната для охорони, водіїв, санвузли окремо для керівника та персоналу, кімната переговорів, два додаткові кабінети (раніше використовувалися як зимові сади). Можливе розміщення від 5 до 15 осіб.
Ремонт високої якості. Офіс мебльований.
Цілодобова кваліфікована охорона та система карткового доступу, підземний паркінг, стоянки, надійне інженерне забезпечення, є бомбосховище.
Експлуатаційні - $8 за кв м/міс
Без комісії.
Запр...

17 064 $/міс
18 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 86/1
ПРЕМІУМ
Голосіївська
приміщення вільного призначення
948 м²
1960 рік побудови
сьогодні
#RR6865
Велике комерційне приміщення 948 м в ЖК Park Avenue VIP під будь-який вид діяльності!
Характеристики приміщення:
Адреса: вул. Деміївська, 27, Голосіївський район
Площа: 948 м
Поверх: 2 з 3
Вільне планування
Приміщення розташоване на другому поверсі з фасадним входом, що забезпечує відмінну видимість та легкий доступ. Можливість оренди половини приміщення.
В наявності 12 паркомісць у паркінгу. Доступні ремонтні канікули для створення ідеального простору для вашого бізнесу.
Основні переваги:
- Зручно для будь-якого бізнесу: без ремонту та з опціями для адаптації простору під ваші потреби.
- Комплексна інфраструктура: вентиляційні та опалювальні системи вже передбачені для різних потреб...

23 000 грн/міс
605 грн/м²
Глибочицька вул., 40
БЕЗ КОМІСІЇ
Лук'янівська
багатофункціональне приміщення
38 м²
1961 рік побудови
сьогодні
Без комісії для орендаря, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: Глибочицька 40
Характеристики приміщення:
• Площа: загальна 38 м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 2/5
• Тип будинку: цегла
• Опалення: централізоване
Функціональний офісний простір площею 38 м² у локації з високою прохідністю та чудово розвиненою інфраструктурою. Поруч зупинки громадського транспорту, активний пішохідний та автомобільний трафік, зручний виїзд до центру міста та інших районів Києва.
Приміщення розташоване на 2 поверсі 5-поверхової будівлі, має фасадний вхід загального користування та можливість розміщення власної рекламної вивіски.
Планування:
• просторий open space при вході з декількома робочим...

1 000 $/міс
7 $/м²
Вавилових вул., 15-А
БЕЗ КОМІСІЇ
Сирець
офісне приміщення
140 м²
2005 рік побудови
сьогодні
Комерційне приміщення | Шевченківський район | вул. Вавилових 15а
Приміщення для бізнесу в локації з активним трафіком — під офіс, сферу послуг або представництво компанії.
Характеристики:
• 140 м² загальної площі
• кухня 7 м²
• 1/16 поверх
• 5 кімнат (за техпаспортом)
• цегляний будинок, 2010 рік
Стан:
Приміщення в робочому стані, функціональне планування дозволяє адаптувати простір під різні види діяльності.
Переваги об’єкта:
• фасадне розташування
• два окремі входи
• наявність кухні та двох санвузлів
• місце під організацію зони охорони
Переваги локації:
• Шевченківський район — ділова та активна частина Києва
• метро Сирець ~10 хв пішки
• поруч метро Дорогожичі та зручна транспорт...