Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Києві - сторінка 58
14 825 оголошень
- найбільша площа
14 825 оголошень
- найбільша площа

1 800 $/міс
9 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 72
БЕЗ КОМІСІЇ
Олімпійська
офісне приміщення
193 м²
сьогодні
Оренда офісу 193м2, БЦ Олімпійський вул. Велика Васильківська, 72
Адреса: вул. Велика Васильківська, 72. Голосіївський район, ст.м. Олімпійська.
Планування офісу: кабінетна система (5 кабінетів), кухня, серверна, 2 с/в, ресепшн.
Виконано офісний ремонт, комп'ютерне розведення, кондиціювання, клімат контроль.
Цілодобова охорона комплексу, є можливість оренди парко місць у підземному паркінгу.
Зручна локація до метро Олімпійська 1 хвилина ходьби.
Ціна: 1800 USD на місяць + комунальні.

13 500 $/міс
26 $/м²
Михайла Грушевського вул., 9-А
офісне приміщення
510 м²
2007 рік побудови
сьогодні
Офіс 510 м² у БЦ “Summit” – $13500/міс + комунальні
вул. Грушевського, 9Б
метро Арсенальна
6 поверх із 11
БЦ класу А+
3 окремі входи
2 зони рецепції
переговорна кімната
8 кабінетів
кухня з технікою та холодильником
серверна
3 санвузли + душова
Оренда з меблями – можна заїжджати одразу
Паркінг на 5–6 авто
Контроль доступу та відеоспостереження
⚡ Автономна котельня та генератор
8 ліфтів у бізнес-центрі

5 800 $/міс
18 $/м²
Князів Острозьких вул. (Московська), (Будинок)
офісне приміщення
330 м²
2008 рік побудови
сьогодні
Офіс на Печерську поруч з Kyiv Food Market та метро Арсенальна
330 м² + балкони, окремо кімната для речей 6 м². Офіс займає цілий поверх будівлі.
Планування: великий open-space, 4–5 кабінетів (у тому числі 2 переговорні), кухня, 2 санвузли.
❄️ Встановлені кондиціонери, централізоване опалення з тепловим лічильником, лічильники на воду та електроенергію.
⚡ У будівлі є генератор, працює цілодобова охорона.
Є парковка біля будівлі з можливістю оренди місць.
Печерський район, поруч Kyiv Food Market та метро Арсенальна — зручна локація для офісу компанії.
Оренда: 5 800 $ / місяць + комунальні
Телефонуйте — домовимось про перегляд.

20 000 $/міс
10 $/м²
Глибочицька вул., 32-Б
багатофункціональне приміщення
2000 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Пропонується в оренду просторе нежитлове приміщення площею 2000 кв.м у сучасному житловому комплексі «Покровський Посад», за адресою м. Київ, вул. Глибочицька, 32. Локація з активним трафіком та зручною транспортною доступністю, що ідеально підходить як для офісу, так і для виробничих потреб.
Приміщення розташоване на 2 поверсі стилобату над супермаркетом «Сільпо». Функціональне планування відкритого типу дозволяє ефективно організувати робочий простір під будь-який формат діяльності.
Об’єкт оснащений вантажним ліфтом та рампою для зручної логістики. Доступна потужність електропостачання понад 300 кВт, що дає можливість розміщення енергоємного обладнання. Передбачено два окремі входи, а та...

2 800 $/міс
13 $/м²
Оболонська набережна вул., 19
багатофункціональне приміщення
213 м²
вчора
Оренда офісного приміщення на Оболонській набережній, 19.
Фасадний офіс, де можна зробити вивіску щоб клієнти легко могли Вас знайти!
Загальна площа 213 м2.
1 поверх – 108м2, цоколь – 105м2.
На першому поверсі знаходиться:
- 4 кабінети,
- санвузол.
На цокольному поверсі:
- 3 кабінети,
- кухня,
- санвузол.
У кабінетах встановлені кондиціонери, є сигналізація. Опалення електричне (є власний котел), всі оплати за лічильниками.
Поряд є вільне паркування.
Чудова локація для Вашого бізнесу, що буде комфортною і Вам, і Вашим клієнтам. Приміщення знаходиться прямо біля парку “Наталка” на березі Дніпра, 15 хвилин від центру міста, 10 хвилин пішки від метро “Оболонь”.
A15813
25 000 грн/міс
357 грн/м²
Миколи Міхновського бульв. (Дружби народів), 8-А
БЕЗ КОМІСІЇ
Либідська
приміщення вільного призначення
70 м²
1980 рік побудови
вчора
Оренда приміщення під масажний салон, чи салон краси.
Печерський район Києва.
Бульвар Міхновського.
Площа 70м2
Є душова.
2 кабінети.
Полуцоколь.

9 213 $/міс
16 $/м²
Охтирський пров., 7
багатофункціональне приміщення
580 м²
вчора
Оренда офісу у БЦ що знаходиться у Голосіївський р-н.
Площа (корисна) 518,55 м2
Площа (комерційна/розрахункова) 580,78 м2
На території бізнес-комплексу для вашого користування:
майданчик для авто, місця для велосипедів, зарядні станції для електрокарів, відкрита BBQ-зона, йога-кімната, спортмайданчик, кафе та кав’ярні, літня зона відпочинку, стильні лаунж-простори у холах корпусів.
Є Генератор на офис.
A26780

3 504 $/міс
24 $/м²
Шовковична вул., 42/44
багатофункціональне приміщення
146 м²
вчора
офіс на 5 кабінетів
12 повперх
У БЦ на сьогодні немає проблем з електропостачанням (дві лінії живлення, відсутність електроенергії можлива упродовж 5 - 10 хвилин під час перемикання, але у дуже рідких випадках).
Приміщення здається без меблів .
Крім того БЦ вже очікує генератор, який буде під'єднано майже до всіх комунікацій бізнес - центру:
- освітлення та електропостачання офісних приміщень,
- водопостачання,
- системи безпеки,
- один вантажно-пасажирський ліфт,
- частково системи опалення офісного центру, що дасть можливість у разі необхідності підтримувати температуру до 18-20 С.
315917336327

43 000 грн/міс
457 грн/м²
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 11
БЕЗ КОМІСІЇ
Лівобережна
офісне приміщення
94 м²
2 дні тому
Без комісії! Оренда офісу 94 м2 у Дніпровському районі по вулиці Євгена Сверстюка. Приміщення у двох рівнях, розташоване на 1-му поверсі, планування: 2 кабінети, 2 робочі зони, с/в. Оснащено кондиціюванням, пожежною сигналізацією, територія охороняється. Будівля підключена до генератора. Додатково оплачуються комунальні платежі та експлуатаційні витрати.

3 900 $/міс
30 $/м²
Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 37/1
багатофункціональне приміщення
130 м²
2014 рік побудови
2 дні тому
Оренда фасадного приміщення, нежитловий фонд, 1 поверх з окремим входом. Без ремонту, надаються канікули. Висота потоку 4.2 м, відкрите планування. Заведені усі комунікації, пожежна охорона.
Престижний житловий комплекс в оточенні преміальної забудови: ЖК "Бульвар Фонтанів", "Трініті", " Централ Парк". У безпосередній близькості - супермаркет Новус, офісні центри, щільна житлова забудова, пішохідний та автомобільний трафік. Зручна транспортна розв'язка: метро Палац Україна та Либідська. Додатково - комунальні послуги.

12 666 $/міс
36 $/м²
Князів Острозьких вул. (Московська), 32/2
офісне приміщення
351 м²
3 дні тому
Пропонується в оренду сучасний офіс у престижному бізнес-центрі «Сенатор» на Печерську.
Адреса: м. Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
Поверх: 10-й
Площа: загальна – 351 м² | фактична – 306 м²
Функціональне планування:
кабінети;
переговорні кімнати;
open space;
кухня.
Офіс із сучасним ремонтом, повністю готовий до заселення та комфортної роботи команди.
Умови оренди:
орендна ставка: $22/м² + ПДВ;
експлуатаційні витрати: $8/м² + ПДВ;
підземний паркінг: $400 + ПДВ/місце.
Також поруч доступний наземний паркінг.
Інженерія та технічне оснащення:
потужний дизель-генератор 450 кВт забезпечує безперебійну роботу бізнес-центру;
підключення до кількох інтернет-провайдерів;
сучасні системи безпеки...

4 560 $/міс
20 $/м²
Лесі Українки бульв., 53Б
офісне приміщення
228 м²
3 дні тому
БЦ Крапля відноситься до бізнес-центрів класу "B". Складається із 4 поверхів. Загальна площа комплексу - 4 392 м2. Адреса - Печерський район, бул. Лесі Українки 23.
Площа типового поверху - 800 м2.
Орендна ставка 20 дол за м2 БЕЗ пдв.
Оснащення:
-ліфти - 1 фірми KONE;
-підземний паркінг - 45 місць;
-висота стель - 3 метри;
-кондиціювання та вентиляція;
-центральне опалення та водопостачання;
-оптоволоконні лінії зв'язку.
-протипожежна система;
-сигналізація;
-система контроля доступу;
-відеоспостереження.
ОФіс - 228 м2, на 4 поверсі із 4ох, з ремонтом, своя кухня та санвузол, Опенспейс, переговорна кімната, два суміжних кабинети та кабінет директора.
Оплата - готівка та безготівкова.
RR10...

12 500 $/міс
20 $/м²
Лєскова вул., 9
офісне приміщення
625 м²
3 дні тому
RR16264 Оренда офісу — весь поверх у бізнес-центрі | Печерськ
Пропонується в оренду 8-й поверх офісної будівлі у діловому районі Печерськ, лише 5 хвилин пішки до станції метро Печерська. Локація ідеально підходить для компаній, яким важлива престижна адреса та зручна транспортна доступність.
Основні характеристики
— оренда всього 8 поверху
— 11 окремих кабінетів
— можливість організації open-space
— санвузли на кожному крилі
— сучасний бізнес-центр у діловому центрі столиці
Технічні переваги
— генератор (безперебійна робота під час відключень)
— інвертори на ліфти
— інвертори на систему опалення
— стабільна робота інженерних систем
Локація
— престижний офісний район Київ
— 5 хвилин до...

24 925 $/міс
28 $/м²
Фізкультури вул., 28
БЕЗ КОМІСІЇ
Олімпійська
офісне приміщення
903 м²
3 дні тому
#RR15706
Оренда офісного приміщення під ремонт | 903 м² | Центр міста
Пропонується в оренду просторе офісне приміщення площею 903 м², розташоване на 5 поверсі сучасного бізнес-центру в центрі Києва.
Зручна локація — 7 хвилин пішки до станції метро «Олімпійська», що забезпечує комфортний доступ для співробітників та клієнтів.
Переваги приміщення:
Офіс під ремонт з можливістю реалізації планування під потреби орендаря
Гнучкі планувальні рішення: open space, кабінетна система, змішаний формат
Бізнес-центр обладнаний генератором
Наявне укриття
Презентабельна вхідна група та загальні зони
Фінансові умови:
Орендна ставка: 17 $/м² ПДВ
OPEX: 6 $/м² ПДВ
Безготівкова форма оплати
При оренді офісу з ви...

8 055 $/міс
14 $/м²
Байди-Вишневецького вул. (Осиповського), 1А
багатофункціональне приміщення
594 м²
3 дні тому
RR16277 Оренда комерційного приміщення 594 м² | Подільський район, вул. Байди-Вишневецького, 1а
Окремо стояча будівля у престижній історичній частині Подолу — ідеальне рішення для представницького офісу, освітнього проєкту або штаб-квартири компанії. Готовий до роботи простір із власною територією та високим рівнем безпеки.
Характеристики об’єкта:
— Загальна площа: 594 м²
— Поверховість: 2 поверхи
— Тип: окремо стояча офісна будівля
— Ремонт: виконаний, приміщення готове до використання
— Земельна ділянка: 17,89 соток
— Електропотужність: 65 кВт
— Комунікації: міське водопостачання та каналізація
— Опалення: електричні обігрівачі
— Фонд: нежитловий
Системи безпеки:
— Охоронна та пожежна с...

3 500 $/міс
9 $/м²
Срібнокільська вул., 1
багатофункціональне приміщення
400 м²
2007 рік побудови
4 дні тому
Пропонується в оренду офіс у стилі лофт (400 м²) у ЖК, по вул. Срібнокільська, 1, Позняки, Дарницький район, Лівий берег.
У будинку є генератор на все.
Планування:
- 15 окремих кабінетів
- підсобне приміщення
- серверна
- 5 санвузлів
- 3 кухні
3 маленькі офіси об'єднані в один.
Кабінетна система, але можна переробити під клієнтів.
Офіс знаходиться на поверсі, де виключно комерційні приміщення.
Метро «Позняки» — 5-7 хвилин пішки.
# A 1 8 4 0 6

40 700 грн/міс
550 грн/м²
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 11
БЕЗ КОМІСІЇ
Лівобережна
багатофункціональне приміщення
74 м²
4 дні тому
Без комісії! Оренда офісного приміщення 74 м2 у Бізнес Центрі по вулиці Євгена Сверстюка. Приміщення на 1-му поверсі. планування Open Space. Оснащено: вентиляцією, в будівлі цілодобо охорона, система контролю доступу, парковка, відеоспостереження. Додатково оплачуються комунальні та експлуатаційні платежі. Генератор.

9 630 $/міс
45 $/м²
Саксаганського вул., 42
багатофункціональне приміщення
214 м²
1917 рік побудови
1 тиж. тому
Саксаганского / 214м / фасад / 3 входа / центр / под сетевой ритейл
Пропонуємо розглянути фасадне комерційне приміщення в центрі Києва на одній з найжвавіших магістралей міста — вул. Саксаганського, 42.
Можливий поділ загально площії:
- 140 м2
- 74 м2
- 56 м2
Оренда- 9 630 $ / місяць/ або 45$ м2
Об’єкт має відмінну видимість з вул. Саксаганського та активний пішохідний трафік.
Основні характеристики
- Загальна площа: 214 м
- Вся площа розташована на першому поверсі
- Орендна ставка: 9 630 $ / місяць
- Фасадне розташування
- Великі фасадні вітрини
- Вікна, які можна використовувати не тільки як вітрину, а також як рекламні поверхні — для кампаній, бренду або продукту.
- Окремий фасадний...

3 400 $/міс
13 $/м²
вул. Воздвиженська, 6
Відеотур
Дорогожичі
офісне приміщення
260 м²
1 тиж. тому
Пропонується в оренду стильний офіс у самому серці історичного Києва на Воздвиженці, вул. Дегтярна 6.
Площа: 280 м²
Поверх: 2
Окремий вхід
Планування: комбіноване (open space + кабінети)
Офіс виконаний у сучасному стилі, має продумане планування для комфортної роботи команди.