торгівельне приміщення
165 м²
поверх 1 з 1
1953 рік побудови
сьогодні
4 міс. тому
187 (сьогодні 3, вчора 3)
Опис
Дзвінки, повідомлення будь ласка на месенджери Viber, Telegram, WhatsApp

Саксаганского / 214м² / фасад / 3 входа / центр / под сетевой ритейл


Пропонуємо розглянути фасадне комерційне приміщення в центрі Києва на одній з найжвавіших магістралей міста — вул. Саксаганського, 42.
Можливий поділ загально площії:
- 165 м2
- 83 м2
- 82 м2

Оренда- 7425$ / місяць/ або 45$ м2

Об’єкт має відмінну видимість з вул. Саксаганського та активний пішохідний трафік.

Основні характеристики

- Загальна площа: 156м²
- Вся площа розташована на першому поверсі
- Орендна ставка: 7425 $ / місяць
- Фасадне розташування
- Великі фасадні вітрини
- Вікна, які можна використовувати не тільки як вітрину, а також як рекламні поверхні — для кампаній, бренду або продукту.
- Окремий фасадний вхід
- Просторий торговий фасад, довжина 21 метр
- Відкрите планування
-35 кВт
-наявність вода/стоки
-3 паркомісця

Переваги приміщення

- фасад на активну магістраль
- відмінна видимість для реклами
- інтенсивний автомобільний та пішохідний трафік
- престижна центральна локація
- Встановлено віконні конструкції, що забезпечують можливість природної вентиляції приміщення (відкривання/мікропровітрювання).
- Приміщення обладнане системою кондиціонування (спліт-система) з прихованим стельовим монтажем по всій площі та функцією обігріву до -15°C.
- вмонтована в підлогу скрита система розеток /220V + интернет.

- Власник-орендодавець готовий за власний рахунок реалізувати архітектурне освітлення фасаду
Варианте концепціц фасаду та освітлення представлена на візуалізації.

- Готові розглянути кілька концепцій (beauty / café / fast casual / Street retail ) та обрати оптимальний проєкт з урахуванням фасадної концепції та розміщення об’єкта.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 1 поверх. Під'їзд до будівлі - асфальт. Електрика підключена, потужність 35 кіловат. Є холодна вода, є гаряча вода. Є опалення. Є санвузол. Проведені металопластикові труби, в нормальному стані. Централізована каналізація. Будинок побудований в 1953 році. Кондиціонер. Поруч є зупинки, кафе, ресторан, відділення банку, банкомат. Документи на об'єкт нерухомості: договір купівлі-продажу. В нормальному стані. Приміщення вільного планування. Безбар'єрність: пандус, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м
Олександр
Олександр
Власник
Верифікований профіль
7
Років на сайті
Активних оголошень 3
Останній візит на сайт 2 дні тому
Історія зміни ціни
14.05.2026 + 328 000 грн 330 000 грн
10.04.2026 2 000 грн
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
В пропозиції є незбережені дані.