#20695
Продається сучасний офіс площею 68 м2, розташований на 1 поверсі престижного бізнес-центру "Хвиля" (БЦ Волна) за адресою: вул. Євгена Коновальця, 36Д, поруч зі станцією метро "Печерська".
Цей офіс – ідеальне рішення для команди 8 осіб (7 співробітників та керівник), адже тут продумано все до дрібниць. Просторий та світлий open space на 7 робочих місць, затишний та функціональний кабінет для керівника, окрема кімната для переговорів на 8-9 осіб, обладнана для проведення зустрічей з партнерами та клієнтами , а також зручна та сучасна кухня для співробітників, де можна відпочити. В офісі новий ремонт, італійські меблі. Техніка: вбудована система кондиціонування всього офісу, принтер, ТВ,...
Без комісії!!! Продаж паркомісця в підземному паркінгу в елітному комплесі ЖК "Новопечерський Квартал №5" на вул. Фортечний (Тверський) тупик, 7б. Ліфт в паркінг. В підземному паркінгу цілодобова охорона, шлагбаум, сигналізація! Зручність, безпека, комфорт вашого авто за будь-яких погодних умов. ID: 761
Продажа пмещения в центре столицы, площадью 140м2, бул.Леси Украинки 30Б. Нежилой фонд, 1й этаж. Помещение разделили на четыре части, сделали четыре отдельных входа. На каждую часть подписан договор аренды с арендаторами по 25$\м2+комуналка. Клиенты это три клиники и мебельный шоу рум. Сделан новый качественный дорогой ремонт. Продажа только как готовый бизнес с арендаторами, на условиях подписанных договоров аренды. Рядом м"Печерская, развитая инфраструктура, хорошая транспортная развязка. По всем вопросам отвечу по телефону, просмотры по договоренности.
Продається офісне приміщення в діловому центрі столиці, по вул. Фортечний тупик 4!
Приміщення площею 355.5 м2, займає ввесь 4 поверх із 6-ти та складається з 12 окремих кабінетів, коридора та санвузла.
В приміщеннях виконано офісний ремонт, є система кондиціонування, проведено інтернет, а також відеоспостереження!
У дворі є місця для паркування авто!
До ст.м. Печерська або Палац Україна, всього 10 хв пішки!
Продаж без комісії для покупця!
Для отримання детальної інформації, телефонуйте за номером в оголошенні!
Реальному покупцю ТОРГ
Продаж неймовірного об'єкта, у самому центрі столиці.
Локація: вулиця Саперне поле.
Поруч ЖК Французький квартал 2, Бульвар фонтанів, Taryan Towers, метро Либідська пішки 10-15 хв.
Територія складається з 15 соток землі.
На території побудовані 2 будівлі.
Будинок #1:
Недобудований, можна перебудувати під будь-яку потребу: клубний багатоквартирний будинок, приватний садок або школу, посольство, офісний центр, приватний житловий будинок, приватна клініка тощо.
Монолітно-каркасне будівництво, піноблок.
700м2, 3 поверхи, тераса.
Вільне планування розраховане будь-яку конфігурацію
Висота стелі 4-4,2 метра.
Особняк запроєктований на: 11 кімнат, 4 с/вузли, 3 вб...
ЖК Бульвар Фонтанів
Підвальне приміщення, окремий вхід.
Продаж фасадного на фонтани приміщення з частковим ремонтом під любий вид діяльності, ресторан, магазин, клініка.
Приміщення з частковим ремрнтом.
До вашої уваги є ще офісні та торгові приміщення в даному комплексі.
Будь ласка звертайтесь!
Общая площадь: 78,9 м2
Цена продажи: 2300 у.е./кв.м.
Общая цена продажи: 181 470 у.е. Торг!
0️⃣6️⃣3️⃣2️⃣6️⃣4️⃣4️⃣8️⃣4️⃣2️⃣
Оренда/продаж ОСЗ
Окремо розташована будівля
Класу «А»
вул Філатова 5, Печерск.
м. Либідська 700м
S-3258м2
7 поверхів+ тераса на криші
+ укриття для 100+ людей
Зовнішній паркінг
15 машиномісць, можливо збільшення до 40 місць.
Ліфтове обладнання:
Møllehøj – Денмарк, Данія кількість – 2 шт
габаритні розміри кабін:
1 100 х 2 100 (ШхГ) мм ширина дверей 900 мм
Інженерія – всі мережі прокладені.
⚡️350квт своя ТП
️вентиляції та кондиціонування ☀️опалення – Hisense
пожежогасіння
‼️Оренда : 15$/м2
‼️Продаж 4000$/м2
Продається офісне приміщення на першому поверсі за адресою вул. Євгена Коновальця, 15/3, що розташоване в центральному районі Києва. Загальна площа об'єкта складає 243, 8 м², з яких частина приміщень знаходиться в цокольному поверсі. Офіс має декілька окремих кабінетів, зону рецепції, кухню та санвузли.
Особливості:
Зручне розташування: поруч метро, розвинена інфраструктура та зручний доступ до громадського транспорту.
Окремий вхід та можливість організації робочих місць в різних зонах, що підходить для компанії з різними відділами або для коворкінгу.
Оснащення офісу: кондиціонери, обладнання на кухні, водонагрівач, водяна тепла підлога.
Ідеально підходить для представництва компанії, меди...
Продам діючий бізнес! Автосервіс на Видубичах в гаражному кооперативі Печерський!
Бізнес працює. Е майстри. Окупність 6 років!
Продається подвійний гаражний бокс під СТО площею 75 м2 з усім обладнанням на вулиці Промисловій. Висота боксу — 4 м, заїзд — 3,60 м. Високі ворота, які дозволяють заїзжати вантажним автівкам.
Оснащений автоматизованими воротами, теплою підлогою, встановлена сигналізація, відеонагляд, гідравлічні траверса, зручні 2 ями, 1 поверх зі стелажами, компресор, гідравлічний прес та 3d стент розвал-сходження 2020 року вартістю понад 500 000 грн.
Велика парковка для авто біля заїзду на СТО.
Знаходиться в гаражному кооперативі «Печерський», біля метро «Видубичі» та Стол...
Приміщення вільного призначення з окремим входом, з новим сучасним ремонтом, нежитловий фонд, фасад з хорошим трафіком. Можна купити як готовий бизнес під ключ. Поруч багато нових Житлових комплексів, дві станції метро. По запиту дам відео.
Продається приміщення вільного призначення, знаходиться в прохідному місці з хорошим трафіком, фасад, зараз є орендарі готові залишитися. Приміщення переведено до нежитлового фонду.
ID: 703
Продаж комерційного приміщення у центрі Києва, 350м або 5 хвилин від метро Печерьска!
-Окремий фасадний вхід + вхід з парадного
-Алюмінієва вхідна група та металеві сходи
-Площа приміщення - 55м2
-Висота стелі 3.3м
Продаж без комісіі!!!
Продається паркомісце у Печерському районі, вул. Старонаводницька, 13 (ЖК “Хвиля”)
• Характеристики:
Площа 14,5 м², підземний паркінг із цілодобовою охороною.
• Інфраструктура:
Зручний під’їзд із двома виїздами: на бульвар Лесі Українки та на вулицю Старонаводницьку. Паркінг знаходиться у престижному районі з розвиненою інфраструктурою та чудовою транспортною розв’язкою.
• Безпека та комфорт:
• Закрита охоронювана територія.
• Контроль доступу через шлагбаум.
• Зручний та безпечний заїзд.
• Вартість:
22 000 у.о.
Податки сплачуємо!
• Додатково:
Продаж без комісії для покупця!
Це ідеальне рішення для зберігання вашого авто в безпечному та зручному місці.
Телефонуйте для деталей або...
Продаж нежитлового приміщення в ЖК "Централ Парк"
Адреса: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 7 (біля метро Либідська)
Пропонується до продажу нежитлове приміщення загальною площею 57,2 кв.м.
Особливості:
Окремий вхід з фасаду
Чудова локація, високий пішохідний трафік
Зручний доступ до метро "Либідська"
Приміщення підходить для різного виду діяльності: офіс, магазин, салон або інший бізнес. Поруч вся необхідна інфраструктура.
Ціна та деталі за запитом.
Телефонуйте для додаткової інформації! [телефон скрыт]
Продаж комерційного приміщення класу C-D в центральній частині міста з вигідною локацією та зручностями для бізнесу, цей простір ідеально підійде для медичного центру, навчального закладу, ІТ компанії, архітектурного бюро, громадської організації чи логістичного центру.
Локація: вул. Джона Маккейна 13/2 (Печерськ);
Площа: 351 м2;
Висота стелі: 2,90-3,05 м;
Світло: 12 кВт;
Переваги: Зручний доступ, окремий вхід і власний паркінг на 4 авто.
Близькість до метро, Либідська 8 хв, а Звіринецька 15 хв пішки.
Захищеність (решітки, сигналізація, вхід по магнітних ключах, повноцінне укриття ).
Кабінетна система чудово підійде для організації занять, консультацій чи процедур.
Розташування в Печерсько...
УНІКАЛЬНА ОКРЕМА БУДІВЛЯ З РЕМОНТОМ! МЕТРО ЗВІРЕНЕЦЬКА! СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ!
Печерськ, Бульвар Миколи Міхновського (раніше Дружби народів),26/1.
Будівля зі своєю територією для машин .
В будівлі 3 поверхи + мансарда. Офісний ремонт. Планування Open Space, 2й та 3й поверхи поділені на кабінети тимчасовими перегородками..
Комунікації: електрика 100 квт, холодна вода, центральна каналізація, прямі договори з Київенерго та Водоканалом.
Опалення: 1й поверх – водяне (електрокотел), 2й, 3й та мансарда – електричні конвертори.
В будівлі: Інтернет (Ланет), внутрішнє та зовнішнє відео спостереження, комп'ютерне розведення, кондиціонери, охоронна сигналізація.
Будівля введена до експлуатації в 2014 роц...
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ — ОФІС НА ПЕЧЕРСЬКУ БЕЗ КОМІСІЇ
Продається унікальний офіс в одному з найпрестижніших районів Києва – Печерську, по вул. Ковпака 17. Це не просто офіс, а місце для успішного бізнесу чи представницького центру.
Опис:
- другий поверх, окремий вхід
- сім просторих кабінетів - ідеальні для топ-менеджменту та співробітників. Кабінети на 3-4 робочі місця
- дві прийомні - для комфорту ваших клієнтів та партнерів.
- п*ять санвузлів - для зручності всіх гостей та співробітників.
- власна спортивна зала — турбота про здоров'я вашої команди - кімната для охорони та броньовані вхідні двері.
Меблі та ремонт:
-повністю готовий до роботи – офісна техніка, якісні меблі- залишаються
Па...