Продається паркомісце у Печерському районі, вул. Старонаводницька, 13 (ЖК “Хвиля”)
• Характеристики:
Площа 14,5 м², підземний паркінг із цілодобовою охороною.
• Інфраструктура:
Зручний під’їзд із двома виїздами: на бульвар Лесі Українки та на вулицю Старонаводницьку. Паркінг знаходиться у престижному районі з розвиненою інфраструктурою та чудовою транспортною розв’язкою.
• Безпека та комфорт:
• Закрита охоронювана територія.
• Контроль доступу через шлагбаум.
• Зручний та безпечний заїзд.
• Вартість:
22 000 у.о.
Податки сплачуємо!
• Додатково:
Продаж без комісії для покупця!
Це ідеальне рішення для зберігання вашого авто в безпечному та зручному місці.
Телефонуйте для деталей або...
Бізнес-центр класу А “Tsarsky”, вул. Старонаводницька, 13б, Печерськ — елітна локація в самому серці столиці.
Продається офіс преміум-класу загальною площею 225 м², який складається з двох незалежних офісів (112 м² і 113 м²), кожен з окремим входом.
Розташований на 2-му поверсі, ліфт працює по чіпах.
Офіс 1 (113 м²):
• Ресепшен з приймальною
• 2 кабінети + кабінет директора з переговорною зоною та власним санвузлом
• Міні-кухня, загальний санвузол
• Меблі: стійка ресепшен, шафа-купе, міні-кухня, 2 дивани, столик
Офіс 2 (112 м²):
• Open space (42 м²)
• 2 кабінети
• Переговорна кімната
• Кухня з обідньою зоною
• Серверна
• Санвузол, хол
• Міні-кухня
В офісах виконано євроремо...
Продаж нежитлового приміщення у престижному районі "Печерськ", Поруч три станції метро: "Кловська", "Печерська", "Арсенальна". Вулиця Панаса Мирного 28А.
Приміщення знаходиться у елітному будинку "Корона Печерська". Окремий вхід під охороною, пропускна система на в'їзд. ( Не житловий фонд)
Офісний ремонт, 5 приміщень з низ два "Open space", два санвузли, кухня. Загальна площа: 124,5 м2. Н-2.75
Приміщення під будь-яке призначення: клініка, салон, виробництво, офіс, IT,
Продаж комерційного приміщення у центрі Києва, 350м або 5 хвилин від метро Печерьска!
-Окремий фасадний вхід + вхід з парадного
-Алюмінієва вхідна група та металеві сходи
-Площа приміщення - 55м2
-Висота стелі 3.3м
Продаж без комісіі!!!
Оренда офісу з дизайнерським ремонтом у комплексі
Carnegie Tower, Кловський Узвіз
Загальна площа: 269 м2
Висота стелі: 3 м
Опалення: централізоване
Стан: авторський новий ремонт, повністю реалізований згідно дизайну, фото в презентації відповідають.
Open Space;
Кабінет директора;
Кімната для перемовин,
Кабінет вільного користування;
санвузли;
зона кухні.
Переваги локації:
центр Печерського району;
6 хвилин ходьби від станції метро "Кловська"; наявність підземного та гостьового паркінгу, розвинена інфраструктура, кафе, ресторани, Нова пошта,
магазини.
Без комісії!!! Продаж паркомісця в підземному паркінгу в елітному комплесі ЖК "Новопечерський Квартал №5" на вул. Фортечний (Тверський) тупик, 7б. Ліфт в паркінг. В підземному паркінгу цілодобова охорона, шлагбаум, сигналізація! Зручність, безпека, комфорт вашого авто за будь-яких погодних умов. ID: 761
Продається офісне приміщення в діловому центрі столиці, по вул. Фортечний тупик 4!
Приміщення площею 355.5 м2, займає ввесь 4 поверх із 6-ти та складається з 12 окремих кабінетів, коридора та санвузла.
В приміщеннях виконано офісний ремонт, є система кондиціонування, проведено інтернет, а також відеоспостереження!
У дворі є місця для паркування авто!
До ст.м. Печерська або Палац Україна, всього 10 хв пішки!
Продаж без комісії для покупця!
Для отримання детальної інформації, телефонуйте за номером в оголошенні!
Печерськ. Продаж нежитлового приміщення 141м2 провулок Микільський ( Січневий ), 9 з ремонтом в історичному центрі столиці в цокольному поверсі 9 (з вікнами в приямках) добротної сталінки лише за 5 хвилин пішки м. Арсенальна. Арсенальна. Приміщення розташоване в самому серці столиці за адекватну ціну в престижному районі в тихому дворі в житловому будинку з міні-готелем в оточенні посольств, представництв і з шикарною транспортною розв'язкою.
Досить велика площа дає змогу використовувати приміщення для всіляких бізнес-цілей: офіс закритого типу, салон, фітнес, міні-готель, навчальний центр або курси тощо. Зручне паркування у дворі з відеоспостереженням дасть змогу розмістити кілька авто...
Продається офісне приміщення на першому поверсі за адресою вул. Євгена Коновальця, 15/3, що розташоване в центральному районі Києва. Загальна площа об'єкта складає 243, 8 м², з яких частина приміщень знаходиться в цокольному поверсі. Офіс має декілька окремих кабінетів, зону рецепції, кухню та санвузли.
Особливості:
Зручне розташування: поруч метро, розвинена інфраструктура та зручний доступ до громадського транспорту.
Окремий вхід та можливість організації робочих місць в різних зонах, що підходить для компанії з різними відділами або для коворкінгу.
Оснащення офісу: кондиціонери, обладнання на кухні, водонагрівач, водяна тепла підлога.
Ідеально підходить для представництва компанії, меди...
Продається вишукане офісне приміщення.
Знаходиться в історичному центрі Києва.
Поруч урядовий квартал.
Адреса: вул.Січневого Повстання. (Івана Мазепи) 12а.
Ст.м Арсенальная -4 хв пішки.
Печерськ.
Загальна площа: 330кв.м.
Планування:
Кабінетна система.
11 кабінетів, + 1 велика переглворна кімната 48 кв.м, + кабінет директора з с/в та душ кабіною, + 3 додаткових санвузла, + зона ресепшена 32,6 кв.м.
•1/9 поверх.
•Маємо своїх 2 окремих входи.
•Є можливість установити генератор.
•На усих вікнах стоять ролети.
•Офіс продається з меблями.
•Охорона та пожежна система.
•Сейфи.
•Кондиціонери в усіх кімнатах.
•Повноцінна кухня.
•Є душова.
Вишуканий дорогий р...
Реальному покупцю ТОРГ
Продаж неймовірного об'єкта, у самому центрі столиці.
Локація: вулиця Саперне поле.
Поруч ЖК Французький квартал 2, Бульвар фонтанів, Taryan Towers, метро Либідська пішки 10-15 хв.
Територія складається з 15 соток землі.
На території побудовані 2 будівлі.
Будинок #1:
Недобудований, можна перебудувати під будь-яку потребу: клубний багатоквартирний будинок, приватний садок або школу, посольство, офісний центр, приватний житловий будинок, приватна клініка тощо.
Монолітно-каркасне будівництво, піноблок.
700м2, 3 поверхи, тераса.
Вільне планування розраховане будь-яку конфігурацію
Висота стелі 4-4,2 метра.
Особняк запроєктований на: 11 кімнат, 4 с/вузли, 3 вб...
Комерційне приміщення преміум-класу в Царському селі – ідеально під елітний офіс, б’юті-клініку, спортзал або шоурум!
Адреса: вул. Редутна, 67
Площа: 417 кв.м. ліфт в паркінг з офісу .
Поверх: перший (високий ) з 8 поверхів
Будинок клубного типу, збудований у 2016 році (монолітно-каркасна технологія).
Основні переваги:
- Престижне розташування: у самому серці Києва, поруч із Києво-Печерською Лаврою, Царським селом та Співочим полем.
- Зручна транспортна доступність: прямий виїзд у напрямку Конча-Заспи, Ходосівки, моста Патона, бульвару М. Міхновського, Набережно-Хрещатицької та вул. Старонаводницької.
- Елітний будинок із концепцією клубного житла, що забезпечує приватніс...
Вул. Василя Тютюнника, 28А, (ЖК Кординал). Центр міста! Нежитлове приміщення під інвестицію з орендарем. Шоурум, S=(54,3+64,7м2)=119м2, два приміщення об'єднані в одне. 2 поверх – нежитловий, окремий вхід від житлового парадного. Висота стелі 3м. Два сан.вузли, бойлери. У будинку є підземний паркінг (оренда місця-2500 грн./місяць), поряд станція метро Палац України, недалеко від ст.м. Олімпійська, ст.м. Печерська. Продаж: еквівалент 2800 у.о./м2.
Приміщення вільного призначення з окремим входом, з новим сучасним ремонтом, нежитловий фонд, фасад з хорошим трафіком. Можна купити як готовий бизнес під ключ. Поруч багато нових Житлових комплексів, дві станції метро. По запиту дам відео.
Продається приміщення вільного призначення, знаходиться в прохідному місці з хорошим трафіком, фасад, зараз є орендарі готові залишитися. Приміщення переведено до нежитлового фонду.
ID: 703