ЖК “Діброва Парк” 4 будинок. Вул. В. Некрасова(Північно-Сирецька) 8.
Приміщення розташоване на 1 поверсі, 4- го будинку.
Загальна площа 46 м2.
Основне приміщення – 41,5 м2. Комора – 2,4 м2. Санвузол – 2,1 м2.
Зручне розташування приміщення яке примикає до під’їзду будинку, дає майбутньому бізнесу охоплювати максимальну аудиторію.
Велика фасадна вітрина.
Вільне планування.
Висота стеля 3,72 метрів.
З документами.
Ціна 133 000 дол. Без комісії .
Продаж нежитлового приміщення з ОРЕНДАРЕМ в ЖК «Місто Квітів. Парковий квартал»
Орендар - Центр видачі замовлень ЕПІЦЕНТР.
Пропонуємо фасадне нежитлове приміщення з якісним ремонтом!
Тираспольська 54. Перший поверх, прохідне місце, два окремі входи обладнані пандусом, вітринні вікна. Приміщення знаходиться в найжвавішій частині комплексу.
Загальна площа, 89 кв.м, висота стін 2,98 м, виділена потужність електроенергії 10,9 кВт. Можливо збільшення!Встановлено лічильники тепла, води, електроенергії, радіатори, пожежну сигналізацію, є вентиляційні канали. Зовні передбачено місце для розміщення вивіски або реклами.
Комплекс складається з 5 шістнадцятиповерхових будинків і займає площу понад 11 га...
Продаж окремо стоячої будівлі - колишній гуртожиток.
Це окрема будівля на Парково-сирецькій, 6а, з загальною площею 3 367 м²
У будівлі є все, що потрібно для комфортної експлуатації: гараж, парковка та охоронна територія, що забезпечує додатковий рівень безпеки та зручності для вас і ваших клієнтів.
Ділянка площею 30 соток знаходиться в оренді.
Будівля знаходиться в стані без ремонту. Другий поверх вже з ремонтом і здається в оренду.
Зв’яжіться з нами для перегляду та отримання додаткової інформації!
У нас для Вас є ще багато пропозицій!
Продаж нежитлового приміщення 108 м2 в ЖК Варшавський, м. Київ, проспект Правди 41д у Подільському районі.
Нежитлове приміщення знаходиться в будинку поряд з пішохідною алеєю в магазин NOVUS і
станції метро 1 хвилина. Також поряд з однією із прогулянкових променад комплексу.
Стан приміщення – після будівельників
Характеристики приміщення:
• площа – 108 м2; плюс окрема кладова 5 метрів в цокольному поверсі під нашим приміщенням, з можливістю об'єднання сходами.
• потужність 13,5 квт;
• перший поверх;
• вітринні вікна;
• висока стеля – 3,15 м;
Приміщення без ремонту під будь який бізнес! Стомат клініка, салон, магазин, кафе або кав'ярню, дитячу студію.
Комплекс зданий та заселений!
Документ...
Продаж комерційного приміщення у Варшавському кварталі
Унікальне приміщення у Варшавському кварталі (вул. Родини Крістерів), яке ідеально підійде для клініки, діагностичного центру, медичної лабораторії або салону краси.
Високий трафік людей – приміщення знаходиться навпроти ТРЦ «Ретровіль»Фасад з великими вітринними вікнами – можливість встановлення зовнішньої реклами
Новий ремонт та сучасний дизайн
2 поверхи, 9 кабінетів
Просторий хол із висотою стелі 5,5 м
Приточно-витяжна вентиляція та спліт-система у кожному кабінеті
Усі кабінети оснащені сантехнікою, меблями, кріслами та бактерицидними лампами
Система фільтрації води
Шафи для персоналу та відвідувачів
Сучасний санвузол з бойлером
Те...
Продам комору №311 у ЖК Варшавський 3. Будинок 7.6 вул. Всеволода Змієнка 37/21.
Комора знаходиться на -1 поверсі. Вартість 6500$.
Дивіться усі мої оголошення. Є багато квартир у ЖК Варшавський2, ЖК Варшавський+, ЖК Варшавський3, ЖК Діброва парк.
Київ, Подільський район. Виноградар
Без %
Вигідна Пропозиція - Продаж комерційного підвального приміщення в ЖК Варшавський на просп. Європейського Союзу (Пр.Правди) 43-Б.
ФАСАДНЕ приміщення(вхід) , площею 207,7 м2, без оздоблення, підвал(цоколь), висота стелі 3.3 м. та частина 3,75 м. Приміщення має комфортні сходи, та велике вікно у приямку.
В приміщення заведені: вода, електрика, каналізація.
Фасадний вхід виходить на алею біля школи, поряд працюючі заклади, велосипедна доріжка. Прохідне місце, великій потік людей.
Приміщення ідеально підійде під магазин будь-якого напрямку, спортивну залу, тренажерний зал, курси мов, та будь-які інші курси, танцювальні класи, зали хореографії, йога-зали, салони краси, масажні зали, клін...
вул. Виговського (Маршала Гречка) 42. ЖК Варшавський +.
Фасадне приміщення на 1/24 поверсі, площа загальна 75кв.м., висота стелі Н=3,3 м., 3 кімнати окремі, Вітринні вікна, 15 кВт потужності з можливістю збільшення.
Комплекс знаходиться в 200 метрах від ст. метро "Проспект Правди", в близькому оточенні ЖК Діброва Парк, Липинка, Варшавський плюс, Варшавський 2, Крістер Град, Новомостицько-Замковецький та ТРЦ Retroville.
Перегляди за домовленістю.
Ціна 96000у.о.
Комісія 5%
Контактна особа Ілля.
Вул.. Светлицкого 35, продажа офіса 44,5 кв.м., на 2-ому поверсі, бізнес центр 9 поверхів.. з ремонтом, без меблів,.Паркинг в дворі. Нежилий Фонд, власник фіз.. особа,.санвузол на етажі,торгуємось.
Продається комерційне підвальне приміщення в пʼятиповерховому будинку, Мрії (Академіка Туполєва) вул., 28.
Загальна площа - 349 м², нежитловий фонд.
Приміщення потребує ремонту.
До приміщення є окремий вхід з вулиці, над приміщенням розташовані продуктовий магазин та пошта.
Є два окремих входи з вулиці.
Будинок розташований в зручному місці з чудовою транспортною розвʼязкою.
Перегляди в зручний для Вас час за домовленістю.
БЕЗ КОМІСІЇ!
ГОТОВИЙ БІЗНЕС!
Шевченківський р-н, Максима Берлінського вул., 23/8. Поряд стратегічних обʼєктів немає, спокійний та затишний район. Можливо під міні-готель, хостел та просто оренда кімнат. Кожна кімната закривається окремо. Пасивний дохід від 25000 грн./місяць.
5-й поверх, цегляний будинок.
Загальна площа - 103 м², кухня - 20 м², 2 санвузли, 2 великі комори, 2 пральні машини. У 4 кімнатах зроблений капітальний ремонт - проводка, ламінат, вбудовані меблі, розводка під кондиціонер, кухня мебльована (3 мийки, холодильник, 2 столи, мікрохвильова піч та чайник), є лічильник на холодну та гарячу воду, броньовані двері.
Відмінна транспортна розвʼязка та добре розвинена інфраструк...
Без комісії для покупця!
Продається комерційне приміщення загальною площею 136 кв.м у Подільському районі на вул. Гонгадзе, 5, на другому поверсі.
Приміщення розділене на кабінети, кухню, кладову та санвузол. Підійде для офісів, магазину, нотаріальної контори, салону краси або медустанови. Є можливість здавати в оренду – орендар уже є.
Ексклюзивна пропозиція!
Поруч ЖК «Варшавський плюс». Дуже хороша транспортна розв'язка та висока прохідність. Відмінно розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, ТЦ Retroville, ресторани і кафе, школи, дитячі садки, фітнес-клуби, салони краси, озеро та ліс для активного відпочинку на природі.
Телефонуйте для узгодження огляду.
Продаж нежитлового приміщення / цоколь-підвал/ за адресою вул.Ольжича 14А
Об`єкт продажу складається з двох приміщень ( 40.3 м.кв і 51.7 м.кв) загальною площею 92 м.кв. Входи знаходяться один напроти одного.
По документам -нежитлове приміщення -підвал
Є всі необхідні комунікації.
Електрика ,опалення, вода, каналізація. В кожному приміщенні є санвузол.
Висота приміщення 2.61 м.
Є вікна.
Є місце для паркування авто.
Метро «Дорогожичі» 7-9 хв. пішки.
Підходить для розміщення сервісних центрів (офіс і ремонтна майстерня),магазин і склад і тому подібне. Є відео з приміщень.
Будь який розрахунок. Можлива оренда з викупом.
Доброго дня.
Пропонується ФАСАДНЕ приміщення в Києві на Дорогожичах з двома орендарями.
Адреса - вул. Ольжича 11, Дорогожичі, Шевченківський район.
Площа - 82м2
Приміщення на 100% виходить вітринною групою на вулицю Ольжича. Доволі ожвавлений піший трафік впродовж усього дня. Наразі маємо два орендаря - затишна кавʼярня та салон краси, тому наш варіант ідеально підійде як під інвестицію, так і для використання площі для ведення власного бізнесу.
Конфігурація.
Два ідентичні за площею приміщення з окремими вхідними групами. Можна обʼєднувати. Два санвузли. Панорамні фасадні вікна. Усі необхідні комунікації. Сучасні живі ремонти.
Дуже гарна локація, оскільки між будинком, у якому знаходить...
Терміновий продаж комерційного приміщення
- просторий зал з вільним плануванням в 252 м²;
- власний вихід в підземний паркінг;
- документам більше 3-х років;
- в житловому будинку
- під ремонт
Продається просторе приміщення в житловому комплексі Києва.
Престижний район, доброзичливі сусіди, навколо престижні новобудови.
Територія комплексу закритого типу, відео нагляд
по всьому периметру.
Пропонуємо комерційне приміщення у Шевченківському районі, за адресою вул. Салютна, 1Б. Будинок побудований у 2006 році з якісної червоної цегли, що забезпечує надійність і довговічність. Приміщення загальною площею 149,2 м² має чотири окремі входи, що дозволяє використовувати його, як одне велике приміщення, так і декілька під різні види діяльності: від офісів до клініки чи салонів краси. Основні переваги: - Вдале розташування — поруч із великим ЖК "Файна Таун", де знаходиться понад 8300 квартир, що гарантує постійний потік потенційних клієнтів. - Вигідна ціна — ідеальний варіант для бізнесу. - Без комісії для покупця, для колег СПП. Це приміщення відкриває безліч можливостей для розвитку в...
Салон краси , окремий вхід, фасад. Є орендар. Продаж з орендарем.
Приміщення з якісним ремонтом, є все обладнання. Продається приміщення разом з бізнесом та орендарем.
ЖК "Файна Таун", 7 будинок . Центр комплексу, прохідний.
Продаж комерційного приміщення (ліцензоване) під клініку з легким доступом до транспортних магістралей, таких як вулиця Олени Теліги та проспект Перемоги. Приміщення розташоване всього в 8,6 км від Залізничного вокзалу, 2,7 км від станції метро «Сирець» та лише 10 км від центру міста. Поруч — густонаселені житлові масиви: Виноградар, Мінський масив, Оболонь, «Пріорка».
Усі кабінети оснащені сучасними медичними меблями: кушетками, оглядовими кріслами, бактерицидними лампами, а також необхідним обладнанням для діагностики та консультування. Є перев'язувальна, операційна, палати для пацієнтів, стерилізаційна, мийна та підсобні приміщення для персоналу.
Приміщення оснащене сучасними технологі...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН