Фільтри
Продаж банківських приміщень в Києві
2 036 оголошень
- найбільша площа
2 036 оголошень
- найбільша площа

21 300 $
28 $/м²
Володимирська вул., 39
багатофункціональне приміщення
770 м²
1860 рік побудови
сьогодні
Оренда офісу для IT, арбітражу, маркетингу та digital-команд у центрі Києва
Володимирська — престижна ділова локація, всього 10 хвилин до метро «Золоті Ворота» та «Майдан Незалежності».
Площа — 770 м²
6 поверх із 7
Функціональне планування:
• великий open space
• 10 окремих кабінетів
• кухня
• 2 санвузли
• серверна кімната
Офіс із сучасним ремонтом, системою «розумний дім» та контролем доступу. Ідеально підійде для арбітражних команд, IT-компаній, маркетингових агентств та call-center.
У будівлі:
• ресепшен та ліфти
• цілодобова охорона
• відеоспостереження
• пожежна сигналізація та система пожежогасіння
Закріплено 2 наземних паркомісця + є можливість оренди місць у підземному паркінгу...

765 320 $
3 800 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 20-А
багатофункціональне приміщення
201 м²
2014 рік побудови
сьогодні
Продаж фасадного офісного приміщення (торгівельного приміщення) в ЖК "Новопечерські Липки за адресою вул. Верхогляда (Драгомирова), 18Б. Приміщення без ремонту, загальною площею 201.4 м2, розташоване на 1 поверсі. Приміщення має грамотне й функціональне планування: велика зона опен спейс з можливістю перепланування, санвузол та місце для кухні чи господарського блоку.
У приміщення заведено 38 кВт.
Переваги купівлі даного приміщення:
-Перший поверх - Ідеально підходить для зручного доступу та видимості.
Приміщення без ремонту - Це дозволяє реалізувати власні ідеї в дизайні та оформленні.
- Вихід на 7 чергу ЖК «Новопечерські Липки» - зручне розташування з виходом на перспективну частину компле...
Купити банківське приміщення в Києві

9 499 000 $
2 012 $/м²
Антоновича вул. (Горького), (Будинок)
багатофункціональне приміщення
4722 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж нежитлового приміщення в ЖК бізнес-класу А136 Highlight Tower.
1,2,3,4-й поверхи
Планування опен спейс, високі стелі, панорамні вікна, окремий вхід для нежитлових приміщень, 3 ліфти
Загальна площа 4722 м2. Підходить під любий вид діяльності.
Неймовірний проект бізнес класу від забудовника DIM Group.
Одна з найбільших переваг - розташування будинку: знаходиться в самому серденьку нашої столиці, в діловому центрі, на вулиці Антоновича, 136–138.
Поруч Палац Україна, Олімпійська, Либідська, ТРЦ Оушен Плаза.
Перегляди за домовленістю!

250 000 $
2 358 $/м²
Воскресенський просп. (Перова), 44
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
106 м²
1963 рік побудови
3 дні тому
Фасадний нежитлове приміщення 106 м² — комерційний актив із рідкісними технічними характеристиками, які формують його високу ліквідність та інвестиційну привабливість яке відкриває широкий спектр комерційного використання та забезпечує стабільний попит з боку орендарів.
Воскресенський проспект 44 ( ПЕРОВА)
Площа: 106 м²
• Висота стелі: 3 м
• Електрична потужність: 35 кВт
• Перший фасадний поверх
• Ролети на вікнах
• Мокрі точки в основному приміщенні та зоні перукарні
• Два окремих фасадних входи + вхід з двору
• Сигналізація
• Право власності з 2001 року приміщення НЕЖИТЛОВЕ (ніколи не було квартирою згідно з документами)
Основні інвестиційні переваги:
• Фасадний форм...

1 600 000 $
3 837 $/м²
Редутна вул., 65/71
багатофункціональне приміщення
417 м²
2016 рік побудови
3 дні тому
Комерційне приміщення преміум-класу в Царському селі – ідеально під преміальний офіс, б’юті-клініку, спортклуб, шоурум або інший вид діяльності!
Адреса: вул. Редутна, 67
Площа: 417 кв.м. є ліфт в паркінг безпосередньо з офісу .
Поверх: перший (високий ) з 8 поверхів
Будинок клубного типу, збудований у 2016 році (монолітно-каркасна технологія).
Основні переваги:
- Престижне розташування: у самому серці Києва, поруч із Києво-Печерською Лаврою, Царським селом та Співочим полем.
- Зручна транспортна доступність: прямий виїзд у напрямку Конча-Заспи, Лісників, моста Патона, бульвару М. Міхновського, Набережно-Хрещатицької та вул. Старонаводницької.
- Елітний будинок із концепцією клубного житла,...

222 000 $
3 037 $/м²
Олександра Олеся вул., 5
багатофункціональне приміщення
73 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж комерційного приміщення у перспективній локації ЖК Варшавський
Фасадне нежитлове приміщення вільного призначення площею 73 м², вул. Олеся, 5, Подільський район, поруч із ТРЦ Retroville
Приміщення правильної форми, дуже світле та розташоване у прохідному місці — чудовий варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції під оренду.
• Потужність електрики — 18 кВт (є можливість збільшення)
• Встановлені радіатори опалення
• Стан — від забудовника
• Будинок введений в експлуатацію та заселений
• лабораторію та інший вид діяльності.

190 000 $
864 $/м²
Генерала Генадія Воробйова вул. (Курська), 3
багатофункціональне приміщення
220 м²
1914 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ !!! Продаж офісу по вул. Генерала Генадія Воробйова буд.3. Загальною площею 220 кв.м. розташований на 1 поверсі 5 поверхового будинку. Складається з 8 кабінетів, 2 сан.вузла. Нежитловий фонд. Є кухня, засклений балкон. Система безпеки: відеоспостереження та сигналізація, охорона. Кондиціонер. Паркування у дворі. Вхід із двору. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 190 000 у.о Код об'єкта № 23842

528 000 $
2 500 $/м²
Басейна вул., 2
багатофункціональне приміщення
211 м²
2 дні тому
Продаж фасаднного комерційного приміщення в самому центрі Києва, БЦ преміум-класу Арена-Сіті, вул. Басейна 2, Бессарабка, Печерський район.
Локація має високий пішохідний та автомобільний трафік, що робить обєкт ідеальним для комерційної діяльності.
Приміщення розташоване на третьому поверсі, має окремий вхід з вул. Басейної. Загальна площа 211, 2 кв.м.
Планування передбачає зону рецепції, великий просторий зал, окремі приміщення та кабінети, приміщення для кухні, санвузли.
Гарне планування з можливістю адаптації під різні види бізнесу.
Центральне розташування поруч із ТРЦ, ресторанами, офісними будівлями. Підійде під шоурум, салон краси, студію, клініку, офіс, коворкінг, творчу студію,...
Шукайте комерційну нерухомість в Києві за фільтрами

222 000 $
3 041 $/м²
Олександра Олеся вул., 5
багатофункціональне приміщення
73 м²
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж комерціійного прміщення, що приноситиме гарний дохід з перших днів!
Продаж фасадного нежитлового приміщення вільного призначення, правильної форми площею 73 м2 по вул. Олеся, 5. Київ, Подільський район, поряд великий ТЦ "Ретровіль"
Приміщення дуже світле та розташоване в прохідному місці.
Радіатори опалення, електрика 18кВт (можливість збільшення).
Стан - від забудовника.
Будинок зданий та введений в експлуатацію.
Під будь-яку діяльність (банк, аптека, магазин, салон, студія, лабораторія, кафе та ін.)
Приміщення:
• Фасад
• Функціональне правильне планування
• Висота стелі h = 3600
• Загальна площа – 73 м2
• Поверх 1
• Електрика 18 кВт (можливість збільшення)
• Великі панорамні вікна....

140 000 $
581 $/м²
Загорівська вул. (Багговутівська), 1-В
багатофункціональне приміщення
241 м²
сьогодні
Ціна договірна!
Без комісії!
До Вашої уваги пропонується не житлове приміщення для будь якого успішного бізнесу. Своя зручна вхідна група, розташування у дворі. Приміщення на два поверхи, перший та цокольний, має стати дуже світлим та гостинним для відвідувачів. Вікна є на всіх поверхах. Проведена електрика, водопостачання, опалення, є охорона, пожежна сигналізація, вʼїзд через шлагбаум.
Дуже вигідна інфраструктура, забудований район, перша обласна клініка, зручна транспортна розвʼязка. Надам відео, фото , детальну інформацію по телефону.
Із задоволенням запрошую на перегляд. З повагою, Наталя!

39 000 $
783 $/м²
Мілютенка вул., 23-А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
50 м²
сьогодні
Пропозиція для інвесторів та підприємців!
Продаж нежитлого приміщення з ремонтом по вул. Мілютенко, 23а, м. Київ, Деснянський район, Лісовий масив. Рік побудови 1970 .
На 1-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку.
Загальна площа - 49,8 кв.м
Право власності - 2018 р
Опалення, водопостачання, каналізація – централізоване.
Потужність електропостачання - 10,0 кВт
Просторі приміщення з великими вікнами, є кондиціонер! Сумісний санвузол.
Асфальтований під'їзд, парковка, що робить її ідеальним місцем для розвитку бізнесу.
Чудова пропозиція під аптеку, реабілітаційний центр, офісні приміщення, майстерню, студію манікюру, грумінг, під склад-магазин, тощо…
Зручн...

377 000 $
1 024 $/м²
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 68
багатофункціональне приміщення
368 м²
2006 рік побудови
вчора
Продаємо простір який одразу працює на ваш бізнес.
Фасад у 20 метрів забезпечує максимальну видимість навіть з автомобіля.
Також є два окремих входи, що робить приміщення автономним.
Стелі 3,32 м. ідеально для планування у будь-яких розмірах, а також для теплозбереження.
Приміщення має відкрите планування і саме тут можна реалізувати будь-яку ідею: від шоуруму чи ресторану до медичного центру, салону чи освітнього простору.
Переваги локації
• Оточення нових житлових комплексів формує стабільний потік потенційних клієнтів.
• Метро — фактично біля входу.
• Трафік — активний, рівномірний, ідеальний для бізнесу, який потребує видимості та доступності.
Технічні характеристики
• Центр...

199 000 $
1 843 $/м²
Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 8
БЕЗ КОМІСІЇ
Мінська
багатофункціональне приміщення
108 м²
1 тиж. тому
Продаж фасадного комерційного приміщення 108,5 м² | Оболонські Липки | вул. Володимира Івасюка, 8 к.5 (Героїв Сталінграду)
Якщо вам потрібна локація, яка продає сама себе — це вона.
Оболонські Липки: статус, трафік, платоспроможна аудиторія й інфраструктура “все під рукою”.
Ідеально під офіс, сервіс, студію, салон, медичний/освітній формат або як інвестиція під оренду.
Ключові характеристики:
Площа: 108,5 м²
Поверх: 2 Окремий фасадний вхід з 1-го поверху, фасад на проспект В. Івасюка.
(якщо з двору — 1 поверх Окремий вхід)
Окремий вхід з 1-го поверху
Стеля: 3 м
Кімнати: Три повноцінні кімнати з умивальниками, два підсобних приміщення, два санвузли, вбудована кухня.
Потужність: 32,2 кВт
Відео...

350 000 $
933 $/м²
Степана Бандери просп. (Московський), 8
багатофункціональне приміщення
375 м²
сьогодні
Ексклюзив!
Продаж цікавого дохідного об'єкта комерційної діяльності - нежитлової 1-поверхової будівлі по проспекту Степана Бандери 8 (проспект Московський 8) розміром 375 кв.м.
1. Право власності на будівлю
2. Земельна ділянка 12.92 соток проінвентаризована і платиться невеликий податок на землю, документація подана у Київську міську раду на договір оренди. Окремий заїзд у внутрішню частину будівлі і земельної ділянки
3. Є надійні стабільні орендарі - не буде питань з окупністю
4. 15 кВт заведено - можна збільшити до 50 кВт, водопровід і каналізація
Продаж корпоративних прав ТОВ, документи в порядку.
Оперативний показ, усі подробиці по телефону та при зустрічі

99 000 $
788 $/м²
Абрикосова вул., 14
багатофункціональне приміщення
126 м²
2016 рік побудови
сьогодні
с. Гатне, вул. Абрикосова, 14.
ЖК “Almond” (комфорт-класу).
Київ. Теремки - 5 хвилин пішки.
Н/Ф. Приміщення, 125.7 м2.
1-й поверх. Фасадні вікна!
Знаходиться на кордоні Києва та с. Гатне.
Комерційне приміщення з ремонтом!
Чудово підійде під: офіційне представництво, агентство, офіс, клініку, салон краси, авто-маркет, тощо.
Гарний пішохідний та автомобільний трафік.
Приміщення складається з:
1. Кімната 20 м2. з двома великими фасадними вікнами.
2. Кімната 14 м2. (внутрішня, без вікон).
3. Кімната 67 м2. з трьома великими вікнами, кондиціонером та просторою шафою з дзеркалами.
4. Коридор 10 м2. з окремою вхідною групою.
5. Санвузол 3.6 м2.
6. Технічне приміщення 3.81 м2. з електро котлом, л...

1 400 000 $
7 179 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 12
багатофункціональне приміщення
195 м²
2010 рік побудови
сьогодні
вулиця Верхогляда 12 (Драгомирова)
1 поверх, фасад
перший будинок від заїзду.
195 метрів
Фасадне приміщення вільного призначення в найелітнішому ЖК Києва «Новопечерські Липки».
Печерський район. вул. Драгомирова (Верхогляда) 12 , 1 поверх, 195м²
Приміщення з 3 окремими вхідними групами.
Окремий вхід та вітрина на прогулянкову зону
Висота стелі Н-3 м.
- всі комунікації заведені в приміщення. Є розводка вентиляції.
Ідеальне розташування приміщення в новій модній прогулянковій частині комплексу з фонтанами, бутиковою частиною та ресторанами;
Заведено 40 кВт.
-припливно-витяжна вентиляції.
ЖК "Новопечерські Липки" розрахований на 47 будинків бізнес-класу, з них 29 вже здані на 3878 квартир
Ціна...

85 000 $
1 523 $/м²
Азербайджанська вул. (Бакинських Комісарів), 8-А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
56 м²
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продаж перспективного приміщення з хорошим пішохідним трафіком, так як поряд "АТБ" та густонаселений спальний район.
До головної транспортної розвʼязки Лівого берега - Дарницької площі - 1.5 км.
Чудово підійде під аптеку, кавʼярню, салон, офіс, магазин, інтернет-магазин.
Висота приміщення - 2.8 м, електроенергія - 7 кВт, всі комунікації міські, газ відсутній!
Попередній відеоогляд надсилаємо на запит клієнта.
Перегляди за домовленістю, ключі на руках!

130 000 $
1 976 $/м²
Борщагівська вул., 117/125
ПРЕМІУМ
Шулявська
багатофункціональне приміщення
66 м²
сьогодні
Продам фасадне комерційне приміщення-нежитлове приміщення у житловому фонді. Об`єкт розташований на вул. Борщагівська, 117/125. Загальна площа приміщення 65,8 м2. Поруч розташовані супермаркети, зупинки громадського транспорту, безліч магазинів, ресторани, кав'ярні. Гарно підходить під різноманітні види діяльності: магазин, шоурум, офіс, салон, аптека, кав’ярня та ін.

600 000 $
3 158 $/м²
Лютеранська вул., 6
ПРЕМІУМ
Хрещатик
багатофункціональне приміщення
190 м²
1905 рік побудови
сьогодні
Продаж фасадного приміщення в історичному центрі Києва — вул. Лютеранська
Ексклюзивне комерційне приміщення під ресторан, шоурум, галерею, бутик, клубний простір або преміальний beauty / lifestyle-проєкт.
Локація, яка створює статус та атмосферу з першого погляду.
Характеристики:
— Загальна площа: 190 м²
— Фасадне приміщення з великими вітражними вікнами
— 1 поверх + 2 рівень + підвальне приміщення
— Дореволюційний будинок 1905 року
— Архітектор — Мартін Клуг
— Автентична цегла та історичні стіни
— Високі стелі та атмосферний простір
— Електроенергія підключена
Приміщення має унікальний характер та ідеально підійде для бізнесу, де важливі стиль, атмосфера та престижна адреса.
Лютеранськ...

350 000 $
1 346 $/м²
Приозерна вул., 12-Б
багатофункціональне приміщення
260 м²
2004 рік побудови
сьогодні
На вигідних умовах є можливість купити будівлю колишнього ресторану "Аран" та колишньої ветеринарної клініки "Алден-Вет" на фасаді вулиці Приозерна 12-Б.
Будівля площею 260 м2: 127,5 м2 на 1 поверсі та 132,5 м2 на 2 поверсі, площа земельної ділянки трохи більше 5 соток. Підключено всі міські комунікації.
Великі панорамні вікна. Тераса з видом на парк та озеро. У 2024 році був зроблений капітальний ремонт будівлі, електропроводки, даху, встановлено нові вікна.
Вся прибудинкова ділянка огороджена, можливе комфортне паркування до 8 авто.
Поруч знаходиться облаштована зона відпочинку на березі озера та зупинка громадського транспорту прямо навпроти будівлі.
Бажана вартість продажу 350т$, власн...
- Нерухомість (Київ)
- Київська область
- Продаж комерційної нерухомості Київ
- Банківське приміщення