1
90 000 $
2 500  $/м²
приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення
36 м²
Новобудова
вчора
8 міс. тому
21 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Просторий офіс в комплексі Нова Англія вигідна інвестиція з постійним доходом!

Характеристики офісу:

Адреса: комплекс комфорт-класу ЖК Нова Англія, район Голосіївський

Площа: 36 м

Офіс розташований на 2 поверсі 20-поверхового будинку. Просторий і вже з ремонтом, що позбавляє вас додаткових клопотів. Локація відзначається розвиненою інфраструктурою: комплекс має закриту територію, що забезпечує комфорт та безпеку.

Основні переваги:

- Постійний дохід: щомісячна орендна плата щонайменше 500.

- Заселений комплекс: 10 з 11 будинків вже введені в експлуатацію та заселені, що створює стабільний потік клієнтів.

- Ідеальне місце: розташування в Голосіївському районі, одному з найпрестижніших і центральних районів Києва.

Інфраструктура:

ЖК Нова Англія це сучасний комфорт-клас з власною інфраструктурою. Навколо розташовані житлові комплекси, офіси та магазини, що робить цей офіс відмінним вибором для будь-якого бізнесу.

Не втрачайте можливість інвестувати у стабільний дохідний актив!

Зв'яжіться з нами для детальної інформації та організації перегляду!

RR77.49
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 2 поверсі, У будівлі 20 поверхів. Комісія за послуги 5 %
Royal Real Estate
Верифікований профіль
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Активних оголошень 65
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 510
Останній візит на сайт вчора