Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Софіївській Борщагівці
166 оголошень
- найбільша площа
166 оголошень
- найбільша площа

105 000 $
972 $/м²
Волошкова вул., 44
приміщення для надання послуг
108 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж готового салону краси за ціною дешевше собівартості. ЖК Волошковий, Софіївська Борщагівка
Цей об'єкт можна розглядати як:
- Готовий салон краси та косметології (є ліцензія на провадження медичної практики);
- Інвестиція у дохідну нерухомість, яка приносить високий пасивний дохід.
Загальна площа: 108 м2 на цокольному поверсі
Планування:
- 2 загальні зали;
- 2 кабінети для манікюру та педикюру;
- 2 масажних кабінети;
- 3 місця для перукарів;
- зона для миття волосся.
Також:
- рецепція;
- окрема зона для відпочинку з зоною кухні;
- окремий кабінет для персоналу;
- санвузол;
технічне приміщення.
Без комісії! 105 000 $
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!

3 617 400 грн
61 312 грн/м²
Воронківська вул., 5
багатофункціональне приміщення
59 м²
2022 рік побудови
сьогодні
ЖК Львівський затишок, 3 приміщення 59,4; 50,8;78,2 м2 для успішного бізнесу в новому затишному ЖК. Можно купувати як окремо приміщення, так і всі 3 разом. Ціна 1400 дол за м2
63 000 $
969 $/м²
Лесі Українки вул., 12
багатофункціональне приміщення
65 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Пропонуємо для продажу нежитлове приміщення Софіївська Борщагівка, вулиця Боголюбова 12, ЖК Софіївська Слобідка.
Загальна площа приміщення 64,7 м2
Вартість - 63000$
Напівцоколь, три окремих кімнати, чудова вхідна група.
Примусова вентиляція, кладова зі стелажами, на вікнах грати.
Гарне приміщення з ремонтом!
Приміщення світле, сухе та тепле.
Є можливість розміщення реклами та вивіски.
Зручне розташування, нежилий фонд, під любий вид діяльності.\
Чудове приміщення, яке буде приносити Вам і грошовий дохід та радість!!!
За більш детальнішою інформацією звертайтесь за номером [телефон приховано]
Перегляди в зручний для Вас час!

34 999 $
814 $/м²
Академіка Амосова вул., 22
приміщення вільного призначення
43 м²
вчора
Цікаве приміщення! 43 кв.м ЖК Софія, Боголюбова, Амосова 22
Чудове приміщення під будь які потреби!
Для зберігання речей
Власний бізнес
Сховище
Магазин
Спортзал
Та багато інших варіантів
Є окрема кімната (сольова). Санвузол. Прохідна частина - рецепція
Напівцоколь
Прохідна частина.
Поруч сільпо, АТБ, фора, по вихідним ярмарка.
470 000 $
518 $/м²
Київська вул., 1/8
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
908 м²
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ - для покупця.
Пропонується до продажу 3-х поверховий будинок загальною площею 908 кв. м., в якому знаходиться 23 окремі приміщення, що складаються з 1-ї, 2-ох та з 3-ох кімнат, і розділений на три секції. Ділянка, на якій побудована будівля має 0,05 Га. Будинок знаходиться в Софіївській Борщагівці по вул. Київській 1/8. Будівництво будівлі закінчено та отримано право власності, як житловий будинок, але можно юридично змінити призначення цього об'єкта нерухомості.. В більшості приміщень, проведено оштукатурювання стін та залиті підлоги. На даний час проводяться завершальні роботи по коммунікаціях. Будинок та земельна ділянка знаходяться у приватній власності.

4 200 000 $
2 431 $/м²
В'ячеслава Чорновола, 1
багатофункціональне приміщення
1728 м²
сьогодні
Продаж приміщення
Перед вами сучасний комплекс, що поєднує в собі складську зону, офісне приміщення та велику територію з інфраструктурою для подальшого розвитку.
Загальна площа: 936 м склад (висота в конику 12 м) + 792 м офіс (3 поверхи).
Земельна ділянка: 66 соток у власності.
Можливості розширення: є дозвіл на будівництво другої черги.
Щоб забезпечити безперебійну роботу комплексу, в ньому використовуються сучасні інженерні системи:
- Свердловина: глибина 134 м (в експлуатації).
- Система відводу та збору зливних вод.
- Пожежний резервуар для двох черг будівництва, 2 гідранти, можливість встановлення спринклерної системи.
- Електропостачання: 50 кВт з можливістю збільшення.
- Можливіс...
48 000 $
1 200 $/м²
Лесі Українки вул., 20
багатофункціональне приміщення
40 м²
2011 рік побудови
сьогодні
Продам приміщення, вул. Лесі Українки, 20, фасад, Софіївська Борщагівка. Цокольне приміщення 40 кв. м з вікнами. Підійде під будь-яку сферу надання послуг, офіс, магазин тощо. Поруч безліч магазинів, супермаркети, кафе, ресторани та інша інфраструктура, гарний пішохідний трафік. Ціна 48 000 у. о.
77 000 $
733 $/м²
Героїв Небесної Сотні просп., (Будинок 20/9)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК У-Квартал
багатофункціональне приміщення
105 м²
2020 рік побудови
1 міс. тому
МОЖЛИВИЙ ОБМІН
ВЛАСНИК. ГОТОВИЙ ДО СПІВПРАЦІ З РІЄЛТОРАМИ.
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ДВОХ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЖК Уютний квартал НА ГОЛОВНІЙ АЛЕЇ навпроти канатного парку. НАЙКРАЩА ЛОКАЦІЯ У КОМПЛЕКСІ з постійним активним пішохідним трафіком.
Кожне приміщення має ОКРЕМИЙ ВХІД.
Можна купити ОКРЕМО або ОБЄДНАТИ В ОДНЕ ВЕЛИКЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ.
При купівлі двох приміщень надається СЕРЙОЗНА ЗНИЖКА.
Площі
перше приміщення 47.3 кв м
друге приміщення 56.6 кв м
Робили ДЛЯ СЕБЕ без економії на матеріалах та роботах
повністю виконана гідроізоляція
утеплення підлоги по всій площі
виконані всі чорнові роботи
підготовлені підлоги та стіни
проведена вся електрика
підключена каналізація
ЦЕНТРАЛЬНА ВИТЯЖ...
Шукайте комерційну нерухомість в Софіївській Борщагівці за фільтрами

170 000 $
2 297 $/м²
Боголюбова вул., 26
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Софія Сіті
приміщення вільного призначення
74 м²
вчора
БЕЗ КОМІСІІ
Класне приміщення-готовий бізнес! 1 поверх 74 кв.м ЖК Софія
Хочете відкрити власний бізнес?
Чи можливо хочете пасивний дохід?
Тоді скорі приходьте на перегляд!
Чудове приміщення з ремонтом. 74 кв.м. Великий зал, прихожа, кладова та санвузол. Повноцінний перший поверх.
Чудова локація. Вул. Боголюбова 26
Прохідна вулиця, великий трафік. Величезна територія з охороною та відеоспостереженням. Велика кількість мешканців та престижний район.

200 000 $
4 000 $/м²
Волошкова вул., 1
Відеотур
ЖК Волошковий
приміщення для надання послуг
50 м²
2016 рік побудови
4 дні тому
Концепція італійська кухня з українською душею
Діючий ресторан у вигідній локації з постійними гостями.
• Повністю обладнана кухня
• Стильний зал
• Навчений персонал
Команда
2 кухар універсал
2 офіціант бармен
2 прибиральниця
Команда залишилась з новим власником працювати
Приміщення У ВЛАСНОСТІ 50 м2 (10 столів 20 крісел 1 диван)
Літня тераса 30 м2 (10 столів з камені 4 дивана 18 крісел)
Фінанси
Обсяг за місяць 400-450 тис
Середний чистий 140 тис
Середній чек 800 грн
Обладнання
Кондиціонер
Каво машина
Кофе молока
Холодильник 2 шт
Ввесь інвентар для приготув...
46 000 $
1 022 $/м²
Волошкова вул., 30
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Волошковий
багатофункціональне приміщення
45 м²
сьогодні
Продаж комерційного приміщення, вул. Волошкова, 30.
Загальна площа 45м2.
Продається універсальне приміщення у житловому будинку всередині двору. Підходить для будь-якого виду діяльності. Приміщення після ремонту, електрика, сантехніка, інтернет. Основна кімната, санвузол, комора. Готове до роботи.
Зручне розташування – поряд ЖК Софія та ЖК Софія Резіденс. Прохідне місце.
Ціна: 46000 $.
Ідеальний варіант для вашого бізнесу! Дзвоніть для деталей або перегляду.

150 000 $
2 083 $/м²
Богдана Хмельницького, 1
багатофункціональне приміщення
72 м²
сьогодні
Продається готовий бізнес, стоматологія в ЖК Петрівський квартал, Софіївська Борщагівка.
Окремий фасадний вхід.
Власна земельна ділянка — 1 сотка.
Є клієнтська база.
Обладнання (все входить у вартість)
Стоматологічна клініка iDent.
Приміщення з ремонтом та обладнанням для повного спектру стоматологічних послуг -
Жодних додаткових вкладень не потрібно.
Підходить для повного спектру послуг:
терапія, ортопедія, хірургія, ендодонтія (робота під мікроскопом), дитяча стоматологія, седація
Стоматологічна установка Galit, Gallant Omnipatique Eco Next
Мікроскоп Scaner Calipso МД-500
Безтіньовий світильник D-Tec Brite
Аспіраційна система Durr Dental VS250S (мокра помпа)
Компресор DK50-10Z/M з осуш...

98 000 $
1 361 $/м²
Щаслива вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Волошковий
багатофункціональне приміщення
72 м²
2025 рік побудови
вчора
#695
ПРОДАЖ | КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ | СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА, ЖК «ВОЛОШКОВИЙ» | 72 м²
Про приміщення:
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення в ЖК «Волошковий» за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Щаслива, 11.
Загальна площа — 72 м², розташоване на 1 поверсі 5-поверхового будинку.
Планування та стан:
• виконаний ремонт
• 2 окремі входи (зручно для поділу або різних потоків клієнтів)
• санвузол
Технічні характеристики:
• електропотужність — 40 кВт
• індивідуальне електричне опалення
Переваги:
• фасадне розташування
• прохідне місце
• добре проглядається з вулиці
• готове до запуску бізнесу
Локація:
Активно заселений район із високим пішохідним трафіком. Поруч житлові...

98 000 $
1 380 $/м²
Щаслива вул., 11
багатофункціональне приміщення
71 м²
2 дні тому
Продаж фасадного приміщення ЖК Волошковий, за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул. Щаслива 11.
Загальна площа приміщення 71 м2.
Розташоване на першому поверсі 5 поверхового будинку.
В приміщенні зроблений ремонт, є два окремих входа, санвузол.
Заведено 35 кВт світла.
Індивідуальне електричне опалення.
Вдала локація, прохідне місце, а також поруч добре розвинена інфраструктура комплексу та району.
Поруч ЖК Софія, ЖК Софія Резиденс, ЖК Щасливий, ЖК Софіївська Слобідка, ЖК Сади Вишневі.

95 000 $
1 638 $/м²
Шевченка вул., 94
торгівельне приміщення
58 м²
1 тиж. тому
У продаж пропонується об'єкт комерційного призначення.
добре підійде під офіс, точку видачі, шоу рум і тд.
адреса:
ЖК Софія Сіті
вул. Толстого, 102
План приміщення: Загальна площа 57,6 м2
при вході комірка для зберігання/склад
додатковий ролет для додаткової безпеки
велика зала
с/у
знаходиться на фасаді, з боку внутрішнього двору, закрита шлакбаумоми з двох сторін
перегляди за домовленістю у зручний для вас час
A9619
45 000 $
1 000 $/м²
Дорошенко вул., 10
приміщення вільного призначення
45 м²
сьогодні
Продається нежитлове приміщення з ремонтом та меблями за адресою ЖК Львівський маєток вул.Дорошенка 10 Приміщення знаходиться на цокольному поверсі і можна використовувати під різні види діяльності.Загальна площа-44,7 кв.м, санвузол і технічна кімната по 2 кв.м,окремий вихід на вулицю.Залишаються всі меблі і два електричних обігрівача УФО,сейф.

4 400 000 $
2 546 $/м²
Київська вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1728 м²
сьогодні
Продаж приміщення.
Загальна площа: 936 м склад (висота в конику 12 м) 792 м офіс (3 поверхи).
Земельна ділянка: 66 соток у власності.
- Свердловина: глибина 134 м (в експлуатації).
- Система відводу та збору зливних вод.
- Електропостачання: 50 кВт з можливістю збільшення.
- Можливіст...

65 000 $
1 529 $/м²
Зелена вул., 14
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Софія Клубний
приміщення вільного призначення
43 м²
сьогодні
Продаж нежитлового приміщення з діючим бізнесом (суші/піца) у ЖК Софія Клубний, вул. Зелена, 14. У приміщенні виконано якісний ремонт, повністю обладнано меблями та якісною професійною технікою! Залишається все. Загальна площа 42,5 кв.м. Простора зала 32,9 кв.м. розділена на зону приготування та гостьова зона. Кухня обладнана професійною технікою та меблями: піч для піци, холодильний стіл для піці, холодильний стіл для суші, рисоварка, двокамерний холодильник, тістоміс, посудомийка, приточно-витяжна вентиляція. В гостьовій зоні встановлений великий стіл зі стільцями, диван, інверторний кондиціонер, телевізор. Обладнаний санвузол, встановлений сололіфт. В окремій кімнаті 4,1 кв.м., встановлен...
51 900 $
1 072 $/м²
Соборна вул., 46
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
48 м²
2005 рік побудови
сьогодні
Продається фасадне комерційне приміщення на Соборній, 46
48,4 м² на першому високому поверсі — ідеальний варіант як для власного бізнесу, так і під інвестицію
✅ Активний пішохідний трафік
✅ Фасад — вас видно одразу
✅ Окремий вхід + додатковий чорний вихід у двір
✅ Зручне планування: open space + окремий кабінет
✅ Престижний 1-й високий поверх
Приміщення універсальне
✔️ магазин
✔️ салон краси
✔️ офіс
✔️ кав’ярня
✔️ будь-який сервіс
Сильна інвестиція — легко здається в оренду і приносить стабільний дохід
Пишіть або телефонуйте — покажу і розкажу всі деталі

180 000 $
1 011 $/м²
Молодіжна вул., 2
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Софія Резіденс
багатофункціональне приміщення
178 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Готовий прибутковий ресторан на центральній алеї — Софіївська Борщагівка!
Пропонується до продажу діючий та повністю налаштований ресторанний бізнес загальною площею 178 м², розташований у топовій локації Бучанського району за адресою: вулиця Молодіжна, 2. Заклад успішно працює з грудня 2023 року і продається як цілісна майнова система у зв’язку з сімейними обставинами власника.
Це унікальна можливість придбати високорентабельний бізнес «під ключ» із професійною командою персоналу, яка залишається працювати, та налагодженими внутрішніми процесами. Приміщення ресторану включає три затишні зали на 60 посадкових місць, простору літню терасу на понад 30 гостей, окрему дитячу кімнату, кабінет...