255 000 $
3 188  $/м²
приміщення вільного призначення, офісне приміщення
80 м²
2 міс. тому
6 міс. тому
1 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
На продаж пропонується двохкімнатна квартира під офіс в ЖК Новопечерські Липки
Общая площадь 80м2.
Планування:
- кухня с балконом
- спальня;
- гостьова кімната
- 2 сан.вузла;
Житловий комплекс Новопечерські Липки – це комфортабельний сучасний квартал для динамічних людей, які звикли бути в центрі подій і цінують кожну хвилину свого часу. Звідси до серця столиці Хрещатика всього 10 хвилин їзди, а Міжнародний аеропорт віддалений від ЖК на відстань всього 25 хвилин на авто.

Сучасне футбольне поле, ігрові дитячі та спортивні зони, а також СПА-центр, фітнес-клуб преміального класу, магазини та кондитерські, кав'ярня, банківські відділення, аптеки, школи, хімчистки, арт-галерея Nebo, дитячий садок LeapKids – всі ці об'єкти знаходяться Недалеко від ЖК Новопечерські Липки на вул. Михайла Драгомирова. Шлях від комплексу до метро Дружби Народів забере у вас трохи більше 5 хвилин.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас B, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 15 поверсі, У будівлі 20 поверхів. У приміщенні 3 кімнати. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі. Комісія за послуги 4 %
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
11
Місяців на сайті
Активних оголошень 15
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 3 тижні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість