4
90 000 $
1 395  $/м²
приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення
64.5 м²
4 дні тому
6 міс. тому
129 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продається офісне приміщення 65 м2 , ЖК Новопечерський Двір ,Андрія Верхогляда 2 А. З ремонтом ,частково з меблями .
Три кабінета , санвузол, великий коридор . Зовсім поруч м .Звіринецька . Зручне розташування будинку . Зручна локація .
Є відео приміщення .
Об'єкт комерційної нерухомості, офісне приміщення в житловому будинку. Об'єкт на 1 поверсі 22 поверхівки. Терміново. Комісія за послуги 3 %
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас B, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 22 поверхи. У приміщенні 3 кімнати. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі. Без комісії
WELL HOME
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 11
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 11222
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
12.01.2026 - 10 000 $ 90 000 $
16.12.2025 - 20 000 $ 100 000 $
31.10.2025 120 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.