820 000 $
4 586  $/м²
офісне приміщення
178.8 м²
1907 рік побудови
1 міс. тому
5 міс. тому
6 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
ЕКСЛЮЗИВ! ГОТОВИЙ ОРЕНДНИЙ бізнес
Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця
Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад!
вхід в офіс з фасаду, на 1 поверсі будинку розміщена кав'ярня та зона відпочинку
2 ліфти, один з яких спускається на підземний паркінг.
вся будівля має 5 поверхів в якому на кожному поверсі по 2 офіси
Також у будівлі є можливість спуститися по сходах.
ГЕНЕРАТОР на все!

Загальна площа: 178,8 м2
Розвинена інфраструктура навколо-, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро.

Також є 20 паркомісць у підземному паркінгу! Оренда паркомісця - окремо!
і є 2 сімейних паркомісця (кожне на 2 машини) на продаж-ціна за одне 90000$
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в офісному центрі, Готова будівля, Офісне приміщення. Об'єкт на 2 поверсі, У будівлі 4 поверхи. Будинок побудований в 1907 році. Комісія за послуги 2 %
PRIMES
Верифікований профіль
5
Років досвіду
4
Роки на сайті
Активних оголошень 18
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 1 тиждень тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом