232 000 $
2 210
$/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення
105 м²
1975 рік побудови
1 міс. тому
5 міс. тому
40 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продається фасадне приміщення в ЖК Соло Парк за адресою вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 20.
Приміщення розташоване на 1 поверсі, загальною площею 105,2 метри.
В приміщенні зроблений якісний ремонт.
Можлий продаж разом з бізнесом (обладнання та меблі).
Будинок розташований біля ландшафтного парку, має доглянуту і озеленену прибудинкову територію. Поруч є магазини, зупинки громадського транспорту, школи і садочки. Будинок має підземний паркінг, який можна використовувати як укриття.
В приміщенні зроблений якісний ремонт.
Можлий продаж разом з бізнесом (обладнання та меблі).
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 22 поверхи. Будинок побудований в 1975 році. У приміщенні 2 кімнати. Комісія за послуги 3 %
Історія зміни ціни
| 05.12.2025 | + 231 768 $ | 232 000 $ |
| 05.12.2025 | 232 $ |