50 900 $
1 131
$/м²
Радистів вул., 40
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг
45 м²
Новобудова
2024 рік побудови
3 дні тому
5 міс. тому
35 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Пропонується на продаж комерційне приміщення 45 м2, по перепоступці (включена в вартість об`єкта).
Будинок заселений, можна отримувати документи.Поруч ідентичне приміщення, яке можна приєднати і отримати 90м2.
Київ, вул. Радистів, 40буд.№3, ЖК "Лісова казка 2", цегла та утеплення Н=3 м, закрита територія.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Будинок побудований в 2024 році. Комісія за послуги 2.5 %
Історія зміни ціни
| 12.05.2026 | - 1 000 $ | 50 900 $ |
| 07.05.2026 | - 90 $ | 51 900 $ |
| 02.04.2026 | + 1 000 $ | 51 990 $ |
| 27.03.2026 | - 10 $ | 50 990 $ |
| 02.03.2026 | - 1 000 $ | 51 000 $ |
| 07.01.2026 | + 100 $ | 52 000 $ |
| 26.12.2025 | + 50 741 $ | 51 900 $ |
| 15.12.2025 | - 400 грн | 51 500 грн |
| 12.12.2025 | 51 900 грн |