1 050 000 $
5 048  $/м²
офісне приміщення
208 м²
сьогодні
4 міс. тому
5 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад!
вхід в офіс з фасаду, на 1 поверсі будинку розміщена кав'ярня та зона відпочинку
2 ліфти, один з яких спускається на підземний паркінг.
вся будівля має 5 поверхів в якому на кожному поверсі по 2 офіси
Також у будівлі є можливість спуститися по сходах.
ГЕНЕРАТОР на все!
Розвинена інфраструктура навколо-, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро.

Також є паркомісце у підземному паркінгу! Оренда паркомісця - окремо!
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в офісному центрі, Готова будівля, Офісне приміщення. Об'єкт на 2 поверсі, У будівлі 5 поверхів. У приміщенні 6 кімнат або більше. Без комісії
PRIMES
Верифікований профіль
15
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
6
Років на сайті
Активних оголошень 40
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1055
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.