220 000 $
1 317
$/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, офісне приміщення
167 м²
Новобудова
2014 рік побудови
2 дні тому
3 міс. тому
10 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продаж приміщення ремонтом
Свій окремий вхід і є ще другий вихід.
Приміщення знаходиться в ЖК Островського 40
Загальна площа 167
Кімнатне планування
Є кухня
Два санвузли
Високі стелі
Об'єкт може підійти під будь-який вид діяльності ( Кафе, офіс, коворкінг, супермаркет, школа, дитячий садок, салон краси)
У ЖК є паркінг.
#RR16194
Свій окремий вхід і є ще другий вихід.
Приміщення знаходиться в ЖК Островського 40
Загальна площа 167
Кімнатне планування
Є кухня
Два санвузли
Високі стелі
У ЖК є паркінг.
#RR16194
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 21 поверх. Будинок побудований в 2014 році. У приміщенні 4 кімнати. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 20.05.2026 | - 9 000 $ | 220 000 $ |
| 24.02.2026 | - 21 000 $ | 229 000 $ |
| 13.02.2026 | 250 000 $ |