229 000 $
1 371  $/м²
торгівельне приміщення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення
167 м²
2014 рік побудови
вчора
2 міс. тому
6 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж приміщення ремонтом

Свій окремий вхід і є ще другий вихід.
Приміщення знаходиться в ЖК Островського 40

Загальна площа 167
Кімнатне планування
Є кухня
Два санвузли
Високі стелі

Об'єкт може підійти під будь-який вид діяльності ( Кафе, офіс, коворкінг, супермаркет, школа, дитячий садок, салон краси)

У ЖК є паркінг.

Поруч є все потрібне для комфортної діяльності.
ФОТОГРАФІЇ
RR16194
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 24 поверхи. Будинок побудований в 2014 році. У приміщенні 4 кімнати. Безбар'єрність: пандус. Комісія за послуги 5 %
Royal Real Estate
Верифікований профіль
Silver partner
2
Роки досвіду
29
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Активних оголошень 274
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1457
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
03.03.2026 - 21 000 $ 229 000 $
17.02.2026 250 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?