760 000 $
4 222  $/м²
офісне приміщення
180 м²
2021 рік побудови
1 міс. тому
2 міс. тому
3 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
#2101

Продаж офісних приміщень в центрі Києва, вул. вулиця Бульварно-Кудрявська, ЖК "Ярославів Град"
Загальна площа: 180 м2
Розвинена інфраструктура навколо, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро.

Також є 20 паркомісць у підземному паркінгу! Оренда паркомісця - окремо!
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення. Об'єкт на 10 поверсі, У будівлі 19 поверхів. Будинок побудований в 2021 році. У приміщенні 5 кімнат. Без комісії
PRIMES
Верифікований профіль
6
Років досвіду
11
Місяців на сайті
Активних оголошень 50
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 1 місяць тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.