Опис
Продаж офісної будівлі в центрі Києва
вул. Болсунівська | Печерський район
Пропонується до продажу офісне приміщення загальною площею 850 м², розташоване у престижній діловій локації столиці — на вул. Болсунівська. Об’єкт ідеально підійде для штаб-квартири компанії, представництва міжнародного бізнесу або інвестиції під орендний дохід.
Будівля має окремий вхід та 5 поверхів із функціональним зонуванням. Простір продуманий для комфортної роботи команди та ефективної організації бізнес-процесів.
Планування будівлі:
1 поверх: вхідна група з броньованими дверима, відеоспостереження, зона відпочинку, просторий хол
2 поверх: кабінет керівника, переговорна кімната
3–4 поверхи: кабінетна система
5 поверх: open space без ремонту (можливість адаптації під потреби бізнесу)
Інженерія та переваги:
генератор 170 кВт на всю будівлю
централізоване опалення
система відеоспостереження
10 паркомісць
окремий вхід
Локація:
Будівля розташована у діловому центрі столиці з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною доступністю. У пішій доступності станції метро Звіринецька та Печерська.
Ідеальний варіант для компаній, які цінують статусну локацію, автономність та зручність для команди і клієнтів.
#A26096
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас B, Окремо стояча будівля, Готова будівля, Офісне приміщення. У будівлі 5 поверхів. Будинок побудований в 2014 році. Комісія за послуги 3 %