3 360 000 $
6 011  $/м²
приміщення вільного призначення
559 м²
2020 рік побудови
2 міс. тому
2 міс. тому
6 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж приміщення під ресторан 559,8 м² у ЖК «Новопечерські Липки»

Пропонується просторе комерційне приміщення з готовим ремонтом та обладнанням під ресторан у престижному житловому комплексі «Новопечерські Липки», вул. Андрія Верхогляда / Михайла Драгомирова.

Приміщення розташоване на першому поверсі та має терасу з видом на фонтани, що робить його чудовою локацією для ресторану, проведення заходів та зустрічей.

Основні характеристики:
• Загальна площа: 559,8 м²
• Готовий ремонт, меблі та ресторанне обладнання
• Перший поверх: три зали, дитяча кімната, санвузли, кухня
• Другий поверх: підсобні приміщення, кімнати для персоналу
• Тераса з видом на фонтани
• Зручне паркування поруч

ЖК «Новопечерські Липки» — один із найбільш затребуваних комплексів столиці з розвиненою інфраструктурою: ресторани, кафе, медичні центри, спортивні клуби, школи та дитячі садки. Комплекс забезпечує високий рівень комфорту, безпеки та стабільний потік мешканців.

Чудова можливість відкрити ресторан або розвивати успішний бізнес в одному з найпрестижніших районів Києва.

За запитом надамо додаткові фото та відео.

#29744
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 22 поверхи. Будинок побудований в 2020 році. Комісія за послуги 3 %
Маяк
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 71
Ексклюзивних об'єктів 0