1 000 000 $
2 381  $/м²
Центральна вул., (Будинок 3)
Комісія 5% Славутич
торгівельне приміщення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
420 м²
2020 рік побудови
2 міс. тому
2 міс. тому
4 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Оренда / продаж окремо розташованої будівлі в ЖК Рівʼєра (метро Славутич).

Загальна площа - 420 м2.

Нова будівля на березі озера.
Більшість фасаду - це вітрини з підлоги до стелі з неймовірним видом на водойму!
Відкрите планування та високі стелі додають простору на світла.

За будівлею закріплено 3-4 паркомісця.

На етапі будівництва запроєктовані технічні зони, місця для кухні, складів та вент каналів. На даху є додаткова кімната для розміщення блоків кондиціонування та системи вентиляції.
Вхідна потужність електроенергії - 100 кВт.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Окремо стояча будівля, Готова будівля, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 3 поверхи. Будинок побудований в 2020 році. У приміщенні 6 кімнат або більше. Комісія за послуги 5 %
PRIMES
Верифікований профіль
Gold partner
9
Років досвіду
3
Верифіковані рекомендації
9
Років на сайті
Активних оголошень 21
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 13976
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00