159 900 $
1 974  $/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
81 м²
Новобудова
2019 рік побудови
2 міс. тому
2 міс. тому
5 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж приміщення в ЖК Комфорт Таун

Адреса: Київ, вул. Березнєва, Дніпровський район

Загальна площа: 80,9 м2.
Стан: готовий, можна заходити на ремонт
Висота стелі: 3,5 м

Комунікації:
Окремий вентканал
Опалення централізоване, можна встановити регулятори.
Лічильники на воду, електрику та опалення.

Ідеальний варіант для ведення свого бізнесу та для здачі в оренду, житловий комплекс з великою кількістю квартир та затребуваною комерцією: 25 будинків, понад 2000 квартир у комплексі та понад 20000 мешканців.
Комплекс спроектований архітектурною компанією Archimatika (Файна Таун, Lucky Land та ін.).

#3 1 5 9 13 2 51
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Склад, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 9 поверхів. Будинок побудований в 2019 році. Комісія за послуги 5 %
THE Capital
Верифікований профіль
Gold partner
12
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
4
Роки на сайті
Активних оголошень 24
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.