149 000 $
5 519  $/м²
торгівельне приміщення
27 м²
1968 рік побудови
1 тиж. тому
1 міс. тому
9 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж комерційного приміщення 27 м² | Печерський р-н, вул. Василя Тютюнника, 49

Компактний та ліквідний інвестиційний об’єкт у престижному районі столиці. Приміщення з якісним ремонтом та діючим орендарем — ідеальний варіант для стабільного пасивного доходу з першого дня після придбання.

Характеристики приміщення:
— Площа: 27 м²
— Стан: сучасний ремонт
— Формат: комерційне приміщення з орендарем
— Орендар: «Buzzy Coffee»
— Фонд: нежитловий

Інженерні системи:
— Підключені всі необхідні комунікації
— Електропостачання, водопостачання

Системи безпеки:
— Можливість встановлення відеонагляду та сигналізації

Інфраструктура та транспорт:
— Печерський район — одна з найпрестижніших локацій Києва
— Розташування біля в’їзду до ЖК «Французький квартал» та «Бульвар Фонтанів»
— Інтенсивний пішохідний та автомобільний трафік
— Зручний доступ для клієнтів

Готовий орендний бізнес із стабільним доходом — оптимальне рішення для інвесторів, які цінують надійність, ліквідність та преміальне розташування.

Звертайтесь в Royal Real Estate для отримання детальної інформації та організації перегляду! Код об’єкта:

RR16691.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Прибудова, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 4 поверхи. Будинок побудований в 1968 році. У приміщенні 2 кімнати. Комісія за послуги 5 %
Royal Real Estate
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація