635 000 $
819  $/м²
Замковецька, 1
приміщення вільного призначення
775 м²
1975 рік побудови
1 міс. тому
1 міс. тому
5 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
#RR16317
Продаж приміщення в самому центрі Києва – Хрещатик, Пасаж
Пропонується до продажу унікальний об’єкт у престижній локації — будинок у Пасажі на Хрещатику, м. Київ.
Загальна інформація:
Квартира на 5 поверсі — 106 м²
Мансардний поверх — 615 м²
Ліфт до 5 поверху
Виконані всі чорнові роботи
Наявні всі дозволи, документи та готовий проєкт під хостел
окремо мансардний поверх
окремо квартиру на 5 поверсі
Локація має високий пішохідний та туристичний трафік, що робить приміщення особливо привабливим для готельного або орендного бізнесу.
RR16317
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Окремо стояча будівля, Готова будівля, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 5 поверсі, У будівлі 5 поверхів. Будинок побудований в 1975 році. У приміщенні 4 кімнати. Без комісії
Royal Real Estate
Верифікований профіль
3
Роки досвіду
3
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Активних оголошень 92
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 4 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Київ, Замковецька, 1, Солом'янський р-н
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?