95 000 $
2 969  $/м²
приміщення вільного призначення, офісне приміщення
32 м²
1930 рік побудови
5 днів тому
1 міс. тому
8 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
ЖСК "Советский врач".

Продаж 2-кімнатної квартири в історичному центрі Києва — вул. Велика Житомирська

Головні переваги:

Преміальне розташування — поруч Пейзажна алея, одна з найкрасивіших зон для прогулянок у Києві
Перший поверх — ідеально як для життя, так і під комерцію (оренда, офіс, студія)
Продається з меблями — заїжджай і живи або одразу здавай в оренду
Готова інвестиція — можливий продаж з орендарем (миттєвий дохід)
Парковка у дворі — важлива перевага для центру
Зручна транспортна розв’язка — швидкий доступ до будь-якої точки міста
Розвинена інфраструктура — поруч кафе, магазини, школи, культурні локації

Вид на зелену зону створює атмосферу спокою навіть у центрі мегаполіса.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 4 поверхи. Будинок побудований в 1930 році. У приміщенні 2 кімнати. Комісія за послуги 3 %
Level Group
Верифікований профіль
4
Місяці досвіду
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 11
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 894
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом