170 240 $
1 600  $/м²
Осіння вул., (Будинок)
 Кадастровий номер верифіковано Комісія 3% Академмістечко Біличі ЖК Клубний будинок A NOVA 2
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
106.4 м²
2024 рік побудови
1 тиж. тому
1 міс. тому
10 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаж Комерційного приміщення

Святошинський район, вулиця Осіння

Приміщення вільного призначення.
Загальна площа 106.4 м2
Вхід з фасаду. З фасаду вхідна група та панорамні вікна.
Висота стелі 3 м

В приміщенні:
- цементна стяжка підлоги;
- металопластикові вікна/двері високої якості;
- електроенергії заведено 25 кВт;
- водопостачання/водовідведення;
- заведене опалення.

Ремонт після будівельників!

Постійний пішохідний та автомобільний трафік. Висока щільність забудови навколо та велика кількість населення.
Клубний будинок A NOVA 2 знаходиться за 5 хвилин від станції метро Академмістечко.
Поруч знаходиться Жк Академмістечко, клубні будинки, приватний сектор. Магазини, відділення банку, кафе.

#A29.508
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас B, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Цокольне приміщення, У будівлі 4 поверхи. Під'їзд до будівлі - асфальт. Електрика підведена, потужність 25 кіловат. Є холодна вода. Опалення немає. Централізована каналізація. Будинок побудований в 2024 році. Поруч є супермаркет, зупинки, кафе, банкомат, відділення банку. Приміщення вільного планування. Комісія за послуги 3 %
THE Capital
Верифікований профіль
4
Роки досвіду
1
Місяць на сайті
Активних оголошень 3
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2217
Останній візит на сайт 4 дні тому