170 000 $
4 250  $/м²
вул. Кирилівська, 34
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення
40 м²
2 тиж. тому
2 тиж. тому
3 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
#32016

Продаж приміщення на Подолі.
Фасадний вітринний вхід.
Загальна площа 40 метрів
Висота стель 4 метри
Єлектрика 15 кВт.
Всі комунікації.
Є антресоль та підвал.
В приміщенні працює стабільний орендар (вже 4 роки) - кав,ярня. Вартість оренди - в особисті.
Можете придбати як орендний бізнес, продовжуватиме отримувати щомісячну оренду.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 4 поверхи. У приміщенні 1 кімната. Комісія за послуги 5 %
PRIMES
Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
7
Місяців на сайті
Активних оголошень 143
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Київ, вул. Кирилівська, 34, Подільський р-н
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.