135 000 $
2 336  $/м²
приміщення вільного призначення
57.8 м²
Новобудова
2016 рік побудови
2 дні тому
1 тиж. тому
5 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Масив Позняки, вул. О. Пчілки 3-в, 1-но поверхова окремо стояча нежитлова споруда на фасаді в ЖК "Традиція", нежитловий фонд, зручне розташування: біля дороги та заїзду у комплекс. S=57,8 м2, h=2.9м., підлога кахель, стіни пофарбовані, зроблено якісний ремонт, фасадний окремий вхід та в ЖК, велике місце для реклами, захисні ролети, LED освітлення, 20 кВт, лічильник електроенергії, каналізація септик, вітринні вікна, приміщення вільного планування, туалет, підсобка, є парковка; до метро 20 хвилин пішки чи пряма маршрутка №250 (кінцева зупинка поруч). Гарна інвестиція під здачу в оренду, зараз в оренді – 40т. гр./місяць. Всі питання та побажання обговорюються, телефонуйте. Без комісії для покупця.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Окремо стояча будівля, Готова будівля, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 1 поверх. Будинок побудований в 2016 році. Без комісії
Верифікований профіль
Silver partner
20
Років досвіду
10
Років на сайті
Активних оголошень 3
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
будинків здано 163
рік заснування 2003
будинків в процесі 25
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом