1 000 000 $
4 545  $/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
220 м²
Новобудова
2014 рік побудови
2 дні тому
2 дні тому
0 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж офісу з орендарем | Берестейський проспект, 42
Автономний

Адреса: Берестейський проспект, 42
ЖК: Crystal Park
Площа: 220 м²

Дворівневий офіс із панорамним видом у сучасному житловому комплексі бізнес-класу з чинним орендарем.
Простір доповнений власною терасою з панорамою на Київ, що створює унікальну атмосферу та підвищує інвестиційну привабливість об’єкта.

— Річний орендний дохід: 120 000 $
— Рентабельність (ROI): 12% річних
— Термін окупності: 8,33 року
— Формат інвестиції: стабільний орендний бізнес / пасивний дохід

- Рецепція
- 33 робочих місця
- Кабінет керівника
- Переговорна кімната
- Skype room
- Гардеробна кімната
- 2 санвузли
- Кухня
- Встановлено генератор
- Власна тераса з видом на Київ

#4459
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. У будівлі 10 поверхів. Будинок побудований в 2014 році. У приміщенні 5 кімнат. Без комісії
Icon Real Estate
Верифікований профіль
Gold partner
6
Місяців на сайті
Активних оголошень 14
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 19310
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.