Топ оголошень Дачного

219 990 $
367 $/м²
Лазурна вул., 6
600 / 250 / 60 м²
3 поверхи
17 сот
6 кімнат і більше
2005 рік побудови
сьогодні
Продається цілісний майновий комплекс з бізнесом.
у Дачному на ділянці 17,5 сот.
Складається з двох будівель, що окремо стоять:
1. Загальна площа 113 кв.м., житлова – 50,8 кв.м.
Побудований з черепашника, має окремий вихід на вулицю, всі прилади обліку.
Три кімнати роздільні, с/в окремий з душем.
Опалення АГВ, гаряча вода від АГВ. Кухня – 8,5 кв.м.
Чудово підходить під орендний бізнес.
2. Капітальний будинок, загальною площею 488 кв.м., 3 рівня.
Будинок введений в експлуатацію у 2014 році, збудований з газобетону.
Має 8 окремих спалень, на першому поверсі – 5 та на другому – 3.
Сходи ведучі з першого поверху на другий облаштовані каменем, а з другого поверху на третій - з дуба.
На другом...

7 300 $
1 322 $/сот
СТ Простір
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
5.52 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки від власника без комісії! Розташована ділянка Одеська область, Біляївський район, Дачненська сільська рада, СТ "Простір" ОСК "Чайка", вул. 5-та Лінія, зем. діл.№ 6.103.
Площа ділянки 5.52 сотки.
Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення.
Вид цільового призначення: 01.05 Для індивідуального садівництва
Вид використання земельної ділянки*: для ведення садівництва.
Чудова локація, поруч побудовані сусіди, електромережа поруч із ділянкою. Прямий заїзд із дороги. До Лиману 6 хвилин, а до Одеси 27 км.
В наявності є багато земельних ділянок в різних локаціях Одеської області.
За детальною інформацією телефонуйте.
120 000 $
588 $/м²
Миру, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
204 / 88 / 12 м²
2 поверхи
7 сот
6 кімнат і більше
5 днів тому
Просторий будинок у Дачному – ідеальний для великої родини!
Пропонується сучасний двоповерховий будинок із продуманим плануванням та міцною конструкцією.
Планування:
1 поверх: передпокій, технічне приміщення, коридор, кухня, вітальня з каміном і виходом на терасу, санвузол, 2 спальні та вбиральня.
2 поверх: 4 роздільні кімнати, санвузол, внутрішній балкон.
Технічні переваги:
Будинок збудований з термоблока, капітально армований – дуже міцний та довговічний.
Теплі підлоги, двоконтурний котел та всі необхідні комунікації.
Артезіанська вода та центральний водопровід.
Додатково:
Господарська будівля для птахів або господарських потреб.
Тераса та продуманий простір для відпочинку на ділянці.
Цей...
60 000 $
732 $/м²
Київська, 1
82 / 39 / 9 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
5 днів тому
Продається будинок у центрі села Дачне !Будинок загальною площею 82 кВ м -коридор,кухня,с/в,три окремі кімнати,вітальня! Ділянка правильної форми 10 сот,є підвал,гараж та гос.будівлі
65 000 $
374 $/м²
Верхняя, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
174 / 110 / 15 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2015 рік побудови
5 днів тому
На ділянці 10 сот розташований для великої родини будинок загальною площею 174 кВ,м ! Перший поверх кухня,три кімнати ,великий с/в,котельня с двома видами опалення -агв і твердопаливний котел,теплі поли де плитка .Стіни готові під поклейку шпалер.Другий поверх чотири кімнати і с/в.Є відео огляд.
44 500 $
873 $/м²
Верхня
БЕЗ КОМІСІЇ
51 / 20 / 7 м²
1 поверх
8 сот
2 кімнати
5 днів тому
Продається будинок у с. Дачне, Одеська область .
Ділянка — 7 соток, доглянута та охайна.
Будинок невеликий, у хорошому житловому стані.
Планування: дві окремі кімнати, кухня, санвузол,коридор .
Підключені всі комунікації, опалення — газовий котел.
На території є господарські будівлі ,літня кухня,гараж.

789 000 $
3 000 $/сот
Траса М-05 Київ-Одеса
БЕЗ КОМІСІЇ
комерційного призначення, промпризначення
263 сот
6 днів тому
Фасадна ділянка землі комерційного призначення на трасі М-05(Е95).
Відстань від Клеверного мосту в сторону Києва складає 7 кілометрів.
Довжина фасаду 106 метрів.
Цільове призначення ділянки - для будівництва і обслуговування торгово-виставочного центру.
Поряд розташована АЗС.
За потреби, можливе збільшення площі ділянки.

119 900 $
597 $/м²
Мира
201 / 63 / 29.5 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продається затишний та повністю укомплектований будинок, який стане надійним прихистком для комфортного проживання за будь-яких зовнішніх умов!
Цей будинок оснащений усіма необхідними комунікаціями: електрика, природний газ, новий водопровід від артезіанської свердловини (120 метрів, за ціною 37 грн за куб), а також власна свердловина глибиною 9 метрів + криниця. У будинку встановлено стабілізатор напруги, що забезпечує безперебійну роботу всіх електроприладів, а також бензиновий генератор на випадок відключення електроенергії в мережі. Будинок підключено до охоронної сигналізації, інформація з камер спостереження потрапляє також на екран у кухні-вітальні та на мобільний телефон. Камери вст...

65 000 $
542 $/м²
Верхняя
120 / 70 / 12 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Прекрасний будинок із гарним ремонтом у самому серці Біляївського району Одеської області! Цей добротний двоповерховий будинок пропонує Вам затишок і комфорт, про який Ви мріяли. Сімейні вечері в просторій кухні, затишні вечори у вітальні з дубовою столяркою, розслаблюючі посиденьки в сауні з басейном — тут Ви знайдете все для ідеального життя. Котельня з двома котлами (газовим і твердопаливним) забезпечить Вас теплом у будь-яку пору року.
Будинок оточений красивим садом із виноградником, а подвір'я викладене плиткою, що додає затишку та стилю цьому місцю. Для Вашої зручності є гараж на два автомобілі та сухий підвал для зберігання. Розташування будинку на невеликому підвищенні гарантує від...
6 000 $
667 $/м²
Південна, 2
9 / 5 / 4 м²
1 поверх
6 сот
1 кімната
1 тиж. тому
Продам будиночок та ділянку 6 соток.
Кам’яний будиночок площею 9 кв. м.
Встановлені металопластикові вікна та броньовані вхідні двері.
Ділянка огороджена парканом.
Комунікації: вода підведена (не підключена), електрика заведена в будинок.
Відмінне розташування — поруч лиман, тихе та затишне місце для відпочинку.
Гарний варіант для дачі або заміського усамітнення.
Телефонуйте для уточнення деталей та перегляду!
6 000 $
1 000 $/сот
Південна, 2
сільгосппризначення
6 сот
1 тиж. тому
Продам ділянку 6 соток.
На території розташований кам'яний будиночок площею 9 кв. м.
Ділянка огороджена парканом.
Хороший варіант для дачі або заміського усамітнення.
Телефонуйте для уточнення деталей та перегляду!

16 000 $
640 $/сот
Миру, 5-в
під забудову
25 сот
3 тиж. тому
Продам земельну ділянку площею 25 соток правильної, зручної форми, розташовану в самому центрі села Дачне, поруч із сільською радою.
Ділянка ідеально підходить для будівництва житлового будинку, таунхаусів або інвестиційного проєкту. Зручний під’їзд, асфальтована дорога, всі необхідні комунікації поруч.
Розвинена інфраструктура: у пішій доступності магазини, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту. Тихе та затишне місце, водночас із швидким сполученням з Одесою.
Переваги:
25 соток
правильна форма
центр села
престижне та зручне розташування
відмінний варіант для життя або бізнесу
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду.
70 000 $
569 $/м²
центральная
123 / 41 / 22 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2007 рік побудови
1 міс. тому
Пропонується до продажу добротний будинок у Дачному, площею 122 м².
Будинку 17 років, споруда міцна та надійна.
Два поверхи, 5 кімнат.
Простора кухня, поєднана з їдальнею, роздільний санвузол, а також балкон, з якого відкривається дуже гарний краєвид на околиці.
Будинок чистий і дуже просторий, розміститься велика родина.
На подвір’ї викладена плитка, є місце для машин.
Гарна доглянута територія, садові дерева.
Усі комунікації в будинок заведені, опалення газове.
Документи в хорошому стані.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном!
60 000 $
583 $/м²
Клубна вул.
єОселя
єВідновлення
103 / 45 / 17 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
1 міс. тому
Пропонується до продажу сучасний будинок нової споруди в Дачному.
S 103 м², чотири роздільні спальні, кухня, санвузол, котельня, просторий передпокій.
Стан — готовий до заселення. Ремонту не потребує.
Будинок утеплений, теплі водяні підлоги, опалення — газовий двоконтурний котел.
Усі комунікації в будинок заведені.
До будинку зручний асфальтований під'їзд.
Район тихий, спокійний та затишний.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном!

400 000 $
2 878 $/сот
сільгосппризначення
139 сот
1 міс. тому
Продам фасадну ділянку правильної форми.
Загальною площею 139 сот.
Розташована в Одеській області, район с. Дачне, траса Одеса-Київ.
6 хвилин їзди від Клеверного моста. Підійде під будівництво заправки, кафе, ангару та ін.
Ціна 400 тис. у. о.
Розглянемо всі пропозиції.
Всі новобудови