БЕЗ КОМІСІЇ. Вперше здається ексклюзивна 2-кімнатна квартира, кухня-студія та спальня, 80 кв.м з дизайнерським ремонтом, 12/24 пов. у новому престижному ЖК «Зелений Острів-2», по вул. Сікорського, 4 Г.
Комплекс знаходиться у парковій зоні. У квартирі виконано сучасний ремонт 2018 року з використанням дороговартісних матеріалів. Усі меблі нові: двоспальне ортопедичне ліжко, 1 диван, вбудовані шафи; нова побутова техніка: 2 кондиціонери, пральна машина, холодильник, посудомийна машина, підлога з підігрівом, 2 санвузли, ванна та душова кабіна, вбудована кухня, варильна поверхня, духова шафа, посуд, 2 бойлери.
З вікон квартири відкривається дуже гарний вид на парк. У квартирі є лічильники тепл...
Без комісії%
генератор.
Здається простора 2-кімнатна квартира в ЖК Зелений острів 2, поруч посольство США. Квартира з окремою просторою кухнею, з кухні вихід на лоджію, лоджія засклена. Усі 2 кімнати роздільні, санвузол роздільний, їх у квартирі два. Квартира з якісним ремонтом, добре мебльована, в кожній кімнаті встановлений кондиціонер, є посудомийна машина. Вікна виходять на посольство та на центр міста.
ЖК повністю введено в експлуатацію, усі мешканці вже закінчили ремонт. У будинку є укриття. Територія ЖК знаходиться під відеоспостереженням, є консьєрж, на території ЖК є підземний паркінг.
Комунальні тарифи населення.
ID: 79561
Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК «Зелений Острів 2», вул. Ігоря Сікорського, 4В
Пропонується в довгострокову оренду стильна та простора 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Зелений Острів 2» за адресою вул. Ігоря Сікорського, 4В.
Квартира виконана в сучасному стилі зі світлим дизайнерським ремонтом та повністю укомплектована якісними меблями й побутовою технікою. Продумане планування забезпечує комфорт як для проживання, так і для роботи з дому.
Планування
простора кухня-вітальня;
окрема спальня;
кабінет для роботи;
роздільний санвузол;
обладнаний балкон.
Оснащення квартири
3 інверторні кондиціонери;
2 бойлери;
посудомийна машина;
пральна машина;
варильна поверхня;
духова...
Для тих хто цінує якість стильної класики. Пргулянки в парку поруч з домом. Затишні вечори. Ця пропозиція саме для вас.
Реальна квартира! Ключі на руках!
Довгострокова Оренда 2к квартири. Київ, Шевченківський район, вул. Жамбила Жабаєва, буд.7д, ЖК Посольський – запорука спокійного житя в сучасних реаліях, поруч Посольство США. Будинок: монолітно-каркасний, цегляні стіни.
– Все, що потрібно для комфортного життя, вже є. Фото відображає дійсний стан квартири. Панорамні вікна заповнюють квартиру природним денним світлом.
Площа: 48/24/12 кв.м. Поверх 7/8. Квартира повністю готова для заселення. Простора кухня-вітальня. Спальня з великим ліжком та шафою-купе. Санвузол сумісний. В кожній кі...
Здається в оренду простора однокімнатна квартира у цегляному будинку, безпосередньо біля Посольства США.
Дуже зручне та комфортне розташування: поруч Сирецький парк та парк «Нивки», магазини, супермаркети, кав’ярні, ринок, лікарня та вся необхідна міська інфраструктура. У пішій доступності дві станції метро, що забезпечує зручне сполучення з іншими районами міста.
Квартира облаштована всім необхідним для комфортного проживання. Є:
новий розкладний диван;
пральна машина;
бойлер;
холодильник;
плита та інша необхідна побутова техніка.
Квартира простора, світла та затишна, з комфортним плануванням. Чудовий варіант для проживання в тихому та зручному районі, поруч із парками та всією необ...
Квартира 50 м² у довгострокову оренду
*Новий сучасний будинок
*Поруч Посольство США та головний офіс НАТО( максимальна безпека)
*4 поверх/24
*Безпека та автономність — у пріоритеті:
*Власна котельня
*Генератор у будинку
*Власне укриття
*Навколо — паркова зона та багато зелені.
Комфорт, незалежність та безпека в одному з найкращих районів міста.
Довгострокова оренда: перший місяць 20000 грн+ Заставна сума 20000 грн+комунальні+50% комісія ріелтора.
Квартира звільняється 28.08.
Перегляди можливі вже.
До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира в довгострокову оренду за адресою: вул.Жамбила-Жамбаєва,22 яка розташована на 1 поверсі 9 поверхового будинку.
Квартира з хорошим ремонтом, обладнана меблями і всією необхідною техніко.
Чудова інфраструктура:
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше.
Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розв'язка.
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних орендодавців за адекватною ціною.
Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Коміс...
До вашої уваги пропонується в оренду 2-кімнатна квартира за адресою: вул. Парково-Сирецька, 12-В. Квартира з новим, сучасним ремонтом, обладнана всією необхідною технікою: Варильна панель, Духова шафа, Холодильник, Посудомийна машина, Пральна машина, Сушильна машина, Кондиціонер, Бойлер, Телевізор, Wi-Fi. Автономність при блекауті на опалення та водопостачання. В квартирі є все необхідне для комфортного проживання. Чудова інфраструктура: Парк, Відділення банку, Аптека, Відділення пошти, Магазини, Кав"ярня, Продуктові супермаркети, зупинки громадського транспорту.
🏡 Здається в оренду простора 2-кімнатна квартира ЖК Зелений Острів, біля Посольства США
📍 Локація: вул. Ігоря Сікорського 1, лише 5–7 хвилин пішки до метро «Берестейська».
📹Є відеоогляд!
Характеристики квартири:
• 4 поверх 21-поверхового будинку;
• загальна площа – 71 м²;
• повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою;
• кондиціонер та бойлер;
• встановлені лічильники на воду і тепло.
Планування:
• Окрема кухня — повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою: холодильник, велика окрема морозильна камера, духова шафа, варильна поверхня та обідня зона для комфортних сімейних сніданків і вечерь.
• Великий засклений балкон із місткою шафою для зберігання реч...
Світла двостороння квартира з чудовими краєвидами на місто й зелену зону.
Дві окремих кімнати.
Простора кухня, велика ванна з тропічним душем, багато місць для зберігання, гардеробна та продумане освітлення по всій квартирі.
Під час відключень працюють ліфт, вода, інтернет та опалення. Закрита територія з охороною, підземний паркінг, дитячі майданчики та вся необхідна інфраструктура прямо біля будинку.
До метро Берестейська лише 7–10 хвилин пішки. Поруч парк, посольство США, магазини, кав'ярні та медичні заклади.
Відправлю відео огляд, пишіть в тг пошуку @ vadim_estate
Простір, де світло є завжди
Ексклюзив: Після повного технічного оновлення тут ще ніхто не жив. Ви будете першим, хто скористається свіжим простором та новою технікою.
Будинок має унікальну перевагу він заживлений від лінії критичної інфраструктури. Завдяки сусідству (поруч дитяча лікарня та посольство), будівля знаходиться в «білому списку»: поки місто живе за графіками, у вас працюють розетки, Wi-Fi та техніка без пауз. Ідеально для роботи на віддаленці!
Автономність: У квартирі є ГАЗ ваш гарант гарячої вечері. А абсолютно новий бойлер забезпечить гарячий душ незалежно від профілактик.
Нова пральна машина (ви будете першим користувачем), новий бойлер та повністю замінені труби.
Метро пішки...
Актуально! Можливі перегляди!
Трикімнатна, двостороння квартира. Кухня-вітальна, 2 окремі спальні, 2 лоджії, 2 с/в. Стан як на фото. Консьєрж. Поруч парк Нивки, метро Берестейська.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Пропонується в оренду 2х кімнатна квартира в ЖК Golden Park. Будинок розташований біля Сирецького парку ( метро Дорогожичі)
В ЖК є консьєрж, 3 ліфти, генератор, підземний паркінг і облаштована, закрита територія. Квартира складається з просторого холу, кухня, 2 спальні , гардеробної кімнати, 2-х повноцінних санвузлів та балкону. Ремонт з використанням якісних матеріалів, італійські штукатурка, підігрів підлоги, дизайнерське освітлення. Вбудована кухня з вбудованою технікою світових виробників: варильна поверхня, духова шафа, холодильник, витяжка, посудомийна машина, мікрохвильова піч, 2 великі бойлери та ін. У вітальні великий диван, дизайнерські меблі . У спальні двоспальне ліжко. 3 кондиц...
БЕЗ КОМІСІЇ !!! ГЕНЕРАТОР.вул. Парково- Сирецька 4 В, ЖК Голден Парк.
Здам 3 кІм. квартиру 19/21 пов. 135/70/20 з сучасним дизайнерським ремонтом, робили для себе.
Квартира повністю мебльована меблями італійських виробників.
Вбудована кухня, вся техніка Bosch,варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка,посудомийна
машина, холодильник.В кожній кімнаті плазма і кондиціонер,підлога-фінська паркетна дошка,
де плитка- підігрів підлоги.Панорамні вікна, чудовий вид на місто і на парк.
С/вуз сумісний,ванна, біде, пральна машина, бойлер. Інтернет, супутниковоеTV.
Встановлена сигналізація ДСО. Лічильники на воду, тепло. В будинку конс"єрж, закрита територия.
Гостьова парковка,підземний паркін...
ГЕНЕРАТОР Оренда 2к квартири 85м ЖК Golden Park вул. Парково-Сирецька, 4в
Шевченківський р-н, вул. Парково-Сирецька (Тимофія Шамрила), 4-в (ЖК Голден Парк 2011 року), 19/25-ти поверхового будинку, пропонується в оренду чудова видова 2-кімнатна квартира 85м² у тихому місці! Велика вітальня з кухнею, спальня, дитяча кімната. Фактично як 3-кімнатна квартира. При відключеннях світла ліфт, опалення та вода працюють від генератора!
Якісний сучасний євроремонт! Склопакети, ламінат, панорамні вікна. Повністю обладнана сучасними меблями та імпортною побутовою технікою. У квартирі є:
-- двоспальне ліжко,
-- розкладний кутовий диван,
-- плазмовий телевізор,
-- кондиціонер,
-- бойлер,
-- велика шафа-...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН