Фільтри
Продаж квартир - Нова забудова, Київ
337 оголошень
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найдешевші/м²
- найдорожчі/м²
- найменша площа
- найбільша площа
337 оголошень
- по рекламній активності
- найновіші
- найдешевші
- найдорожчі
- найдешевші/м²
- найдорожчі/м²
- найменша площа
- найбільша площа



610 000 $
3 861 $/м²
Джона Маккейна вул. (Івана Кудрі), 3-А
4 кімнати
158 / 100 / 40 м²
поверх 24 з 24
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж унікальної квартири 158м2 з терасою 75м2 в ЖК Французький квартал 2, вул. Джона Маккейна, 3А, Печерський район.
Особливості квартири: стан від будівельників, панорамне скління, найкраща тераса у комплексі, останній поверх. Подібних квартир, з унікальним плануванням та терасою і без сусідів, у житловому комплексі Французький квартал 2 немає.
Функціональне планування: простора кухня-вітальня з виходом на терасу та панорамним видом на місто, 3 окремі кімнати, 2 санвузли, вбиральні, лоджія.
Однією з основних переваг "Французького кварталу 2" є його розташування в престижному Печерському районі, всього за 5 хвилин їзди від центру міста. В пішій доступності знаходяться станції метро "Либ...



800 000 $
7 273 $/м²
Івана Федорова вул., 2-А
3 кімнати
110 / 70 / 30 м²
поверх 18 з 26
сьогодні
Продаж видової 3-кімнатної квартири в ЖК Tetris Hall 2, вул. Івана Федорова, 2а, центр, Печерськ.
Без комісії. Пряма пропозиція від власника, СПП, є відеоогляд. Обладнана інвентором. Пряцює при відключені опалення/вода/ліфти.
У продажу — унікальна 3-кімнатна квартира площею 110 м² в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Tetris Hall. Будинок із басейном на даху, лаунж-зоною та панорамними терасами — символ сучасного стилю та комфорту в самому серці столиці.
Про квартиру
Квартира розташована на 18-му поверсі, із панорамним видом на НСК «Олімпійський» та історичну частину міста. Виконано новий дизайнерський ремонт за індивідуальним проєктом.
Усе абсолютно нове: меблі, техніка,...
Придбати квартиру: Нова забудова, Київ




2 999 999 $
8 746 $/м²
Івана Федорова вул., 2-А
6 кімнат і більше
343 / 155 / 22 м²
поверх 24 з 26
2019 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивний дворівневий пентхаус у ЖК «Тетріс Хол»
📍 вул. Федорова, 2а
Пропонується унікальна 6-кімнатна дворівнева квартира на 24–25 поверхах 26-поверхового будинку.
▪ Загальна площа — 343 кв.м
▪ Житлова площа — 155 кв.м
▪ Кухня — 22 кв.м
▪ 4 відкриті лоджії з панорамними видами на місто
Планування продумане до дрібниць для комфортного життя великої родини:
Перший рівень:
Вітальня / трапезна / кухня / пральна кімната
✔ 5 спалень
✔ 5 ванні кімнати
✔3 відкриті лоджії
Другий рівень:
✔ 2 спальні
✔ 2 ванні кімнати
✔2 гардероби
✔ 1 відкрита лоджія
Квартира повністю мебльована та оснащена преміальною побутовою технікою бренду Miele.
Кондиціонери , очищення води та інші рішення для...




130 000 $
1 852 $/м²
Ділова вул. (Димитрова), 9-А
2 кімнати
70 / 41 / 12 м²
поверх 3 з 4
1952 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в самому центрі столиці! Вул. Ділова, 9А,
3 поверх, 70,2 м/2 - ідеальний вибір для вашого комфорту!
Шукаєте надійне житло з особливим характером, товстими стінами та високою грошовою ліквідністю? Ця квартира — ідеальний варіант як для комфортного власного проживання, так і для високодохідної оренди!
Класична, монументальна «сталінка» — це гарантія тиші, безпеки та відмінної теплоізоляції (взимку тепло, влітку прохолодно).
2 окремі великі кімнати + містка кухня та широкий коридор.
Високі стелі, що створюють неймовірне відчуття простору та світла.
Повністю укомплектована кухня з гарнітуром із натурального дерева. Барна стійка для ранкової кав...




90 000 $
1 969 $/м²
Саксаганського вул., 54/56
2 кімнати
46 / 26 / 9 м²
поверх 14 з 16
1974 рік побудови
сьогодні
Центр Києва, газ, генератор на ліфт та дві окремі кімнати — квартира, яка однаково добре підійде як для життя, так і для інвестиції
Пропонується світла 2-кімнатна квартира площею 45,7 м² на 14 поверсі доглянутого будинку серії БПС, за адресою вул. Саксаганського 54/56.
Планування квартири максимально практичне: дві окремі кімнати, що забезпечують комфорт для сім’ї, пари або орендарів. Окремою перевагою є просторий балкон із двома виходами, який об’єднує простір квартири та відкриває гарний вид на місто.
Переваги квартири та будинку:
• дві роздільні кімнати;
• житловий стан — можна заїхати одразу після покупки;
• газ;
• 14 поверх із гарними панорамними видами;
• два ліфти (пасажирський та...



449 000 $
5 476 $/м²
Предславинська вул., 42
2 кімнати
82 / 50 / 32 м²
поверх 16 з 24
2021 рік побудови
сьогодні
На ринку практично неможливо знайти другу квартиру такого рівня виконання у цій площі.
Це не класичний дизайнерський ремонт та не черговий сучасний інтер'єр.
Це повноцінний архітектурний проект, реалізований для проживання з використанням преміальних натуральних матеріалів.
Планування:
• кухня-вітальня;
• master bedroom;
• вбиральня;
• санвузол;
• балкон;
• продумані системи зберігання.
В обробці використані:
• натуральна шпона темного дерева;
• великоформатний кварцит;
• натуральний онікс, що світиться;
• інженерна дубова дошка;
• монолітний Solid Surface острів з інтегрованим підсвічуванням;
• авторська столярня;
• архітектурне висвітлення.
Особливість квартири – атмосфера private r...




175 000 $
2 431 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 84/20
3 кімнати
72 / 52 / 7 м²
поверх 5 з 5
1929 рік побудови
сьогодні
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Велика Васильківська, 84/20, Олімпійська
Будинок розташований у самому центрі Києва, поруч метро Олімпійська, Костел Святого Миколая, НСК «Олімпійський».
мікрорайон Нова Забудова, Печерськ, адміністративно Голосіївський район
Зручне планування складається з:
- вітальня
- кухня
- спальня
- спальня
- коридор
- гардероб
- санвузол з ванною
- два балкони
Висота стелі - 3,2 метри
Свіжий сучасний ремонт, все від найкращих виробників. Квартира повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою (у тому числі посудомийна та пральна машини, вбудована техніка на кухні) та меблями.
В квартирі встановлено сигналізація, є декоративний камін, 3 кондиціонери (у...



145 000 $
1 518 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 45/17
4 кімнати
96 / 68 / 7 м²
поверх 5 з 8
1978 рік побудови
сьогодні
Продається 4х кімнатна квартира в Центрі міста по вул.Велика Васильківська 45/17. Квартира знаходиться на 5му поверсі, має чотири окремі кімнати, просторий хол. В житловому стані. Укомплектована : меблями (ліжко, шафа, диван, крісла, стіл, стільці). Із техніки : кондиціонери 3шт, холодильник, газова плита, пральна машина автомат. Кухня вбудована в чудовому стані. Сан вузол окремий з кахлем. Чудово розвинена інфраструктура і транспортне сполучення, закрита територія ( двір з паркуванням). До метро Олімпійська, Площа Українських Героїв або Палац Спорту 5хв. ходьби. Готові до продажу!
Шукайте нерухомість: Нова забудова, Київ за фільтрами

120 000 $
1 622 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 126
3 кімнати
74 / 53 / 7 м²
поверх 3 з 4
1932 рік побудови
4 дні тому
Хотіли квартиру в центрі? Біля метро, парку та з можливістю зробити ремонт саме під себе?
Продається 3-кімнатна квартира в житловому фонді
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 126
• 74 м²
• 3 поверх із 4
• є балкон
• 3 хвилини до метро “Палац Україна”
• центр міста
• цегляний будинок, сталінка
Окрема перевага — шикарний вид із вікна на парк. Тут можна починати ранок із пробіжки, гуляти з собакою, пити каву дорогою на роботу або просто насолоджуватись зеленню та простором прямо зі свого вікна. Такий вид — це про атмосферу, спокій і натхнення, яке буде з вами щодня.
Квартира під ремонт, якщо ви розглядаєте для життя, ідеальний варіант для тих, хто хоче створити простір під себе, а не перепл...
1 000 000 €
1 802 €/м²
Ковпака вул., 17
6 кімнат і більше
555 / 370 / 32 м²
поверх 18 з 20
2005 рік побудови
сьогодні
Продаж видового трирівневого пентхауса 555м2, Ковпака 17, Печерський район, метро Либідська, Палац Україна
Пентхаус розташована на 18-20 поверхах 20 поверхового будинку.
Загальна площа 485 м + тераса 200 м тристороння, сонячна, облагороджена, зонована, з душем, з можливістю встановлення каркасно-надувного басейну на 6-8 чол.
У пентхаусі виконано дизайнерський ремонт у липні 2023р. Ніхто не мешкав.
Планування:
На першому рівні: вітальня 46м, кабінет або спальня 28м, кухня-їдальня 32м, гостьовий санвузол 5, 5м два балкони 10м і 6м.
На другому рівні: 4 спальні з гардеробними, камінний зал 82м, великий хол (спорт/банкетний/фуршетний зал 53м за бажанням, 3 санвузли, сауна).
На третьому рівні: л...




115 000 $
1 667 $/м²
Антоновича вул. (Горького), 110
3 кімнати
69 / 58 / 9 м²
поверх 9 з 14
1987 рік побудови
3 дні тому
Ідеальна 3-кімнатна квартира в центрі столиці за $115 000!
Пропонується просторе житло по вулиці Антоновича, 110 — в історичному та діловому серці Києва. Локація просто топова: дуже теплий цегляний будинок 1987 року розташований у затишному дворі, але всього за 10 хвилин пішки від вас — станції метро «Палац Україна» та «Либідська», Володимирський ринок, ТРЦ Ocean Plaza, школи, садочки та паркові zones. Це унікальне поєднання престижного центрального розташування, ідеальної розв'язки та абсолютної тиші для вашого відпочинку.
Квартира розташована на комфортному 9 поверсі 14-поверхового будинку і має загальну площу 69 кв.м. Тут чудове планування: всі кімнати окремі, є містка кладова-гардероб,...

133 000 $
2 709 $/м²
Саксаганського вул., 33
2 кімнати
49 / 31 / 8 м²
поверх 4 з 5
1911 рік побудови
сьогодні
Продаж, без комісії для Покупця, єдина пропозиція у цьому будинку: 2-кімнатна квартира загальною площею 49,1м2 на 4пов./5 у дореволюційному царському будинку за адресою вул. Саксаганського,33/35, у самому центрі Київа, на розі вулиць Саксаганського і Антоновича (Голосіївський район Київа)
Ідеальний варіант для життя або інвестиції: висота стель у квартири 4,15м (і це відчувається!), великі вікна, максимум світла і простору для сучасного дизайнерського ремонту, для реалізації уявлень про ідеальний інтер’єр Вашої мрії!
Цей цегляний будинок у стилі історизм у формах неоготики зведено у 1911 році по проекту київського архітектора Зекцер Й.А.; у свій час у ньому жили Бабель І.Е., Стасюк М.М., Ше...

125 000 $
2 083 $/м²
Саксаганського вул., 43-А
2 кімнати
60 / 37 / 8 м²
поверх 4 з 4
1898 рік побудови
сьогодні
Продам 2-к квартиру у самому серці Києва. Будинок розташований за адресою вул.Саксаганського, 43-А у відреставрованому будинку з історичним характером та доглянутими під’їздами.
Квартира розташована на четвертому поверсі, над яким є повноцінний технічний поверх. Закритий двір зі шлагбаумом забезпечує комфорт та можливість паркування автомобіля. У під’їзді встановлено домофон і ведеться відеоспостереження.
Інтер’єр виконаний у класичному стилі з використанням якісних матеріалів. Бамбуковий паркет, меблі з масиву дуба ручної роботи створюють атмосферу затишку та статусності. Квартира повністю укомплектована побутовою технікою, включно з пральною , посудомийною машиною, холодильником, духово...

539 000 $
7 000 $/м²
Івана Федорова вул., 2-А
3 кімнати
77 / 50 / 17 м²
поверх 6 з 26
сьогодні
Продається дизайнерська квартира в найкращому ЖК Києва - Tetris Hall.
Дуже стильний і дорогий ремонт, стелі висотою 3 метри і зручна площа 77 м.
Функціональна і зручна квартира стане втіленням вашого комфортного життя.
Основні характеристики:
- Площа: 77 м
- Кімнати: 3 (2 спальні та вітальня)
- Високі стелі: 3 метри
- Гардеробна: Так
- Техніка: Світових брендів
- Оздоблення: Бежеві тони
Особливості:
Абсолютно нова квартира. Кожна деталь продумана з увагою до дизайну, створюючи простір, в якому приємно перебувати. Італійські меблі надають інтер'єру стиль і елегантність, гармонійно поєднуючись із загальним дизайном. У спальні встановлено ортопедичний матрац, що гарантує комфортний і здоровий...

243 000 $
4 332 $/м²
Предславинська вул., 53
2 кімнати
56 / 19 / 23 м²
поверх 17 з 19
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира з авторським ремонтом.
Розташована на 17-му поверсі 21-поверхового будинку в елітному житловому комплексі «Французький квартал 2».
Це не просто житло — це втілення сучасного комфорту та естетики.
Авторський ремонт виконаний із використанням високоякісних матеріалів, що створює затишну та водночас стильну атмосферу.
Панорамні вікна відкривають захоплюючий вид на місто, наповнюючи простір природним світлом.
«Французький квартал 2» — це сучасний житловий комплекс бізнес-класу, розташований у серці Печерського району Києва.
Зони відпочинку: внутрішні двори без автомобілів з ландшафтним дизайном, дитячими та спортивними майданчиками.
Інф...

360 000 $
3 618 $/м²
Предславинська вул., 42-А
3 кімнати
100 / 40 / 40 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири 99,5 м² | ЖК «Французький квартал 2», вул. Предславинська, Печерськ
Стильна дизайнерська квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів центру Києва. Продумане планування, авторський дизайн і престижна локація створюють комфортний простір для життя в ритмі міста.
### Характеристики приміщення
— Загальна площа: 99,5 м²
— Поверх: 3 / 10
— Кількість кімнат: 3
— Планування: простора кухня-вітальня, 2 спальні
— Санвузли: 2
— Фонд: житловий
### Інтер’єр та оснащення
— Дизайнерський ремонт від Igor Sirotov Architects
— Преміальні оздоблювальні матеріали
— Вбудовані меблі та побутова техніка
— Сучасне зонування простору
— Квартира повністю готова до проживання
### Буди...

273 000 $
1 728 $/м²
Ковпака вул., 17
3 кімнати
158 / 110 / 30 м²
поверх 14 з 17
2005 рік побудови
сьогодні
Пропонується у продаж вишукана, простора 3-кімнатна квартира, метро , «Либідська» «Палац Україна» , по вул Ковпака 17.
Площа 158 м2
Будинок з червоної цегли, перекриття залізобетонне)
Паркомісце також пропонується за додаткову оплату . Консьєрж в кожному підʼїзді
Зручне планування квартири:
- господарська спальня з великим кабінетом,
- окрема кімната (спальня чи кабінет)
- Вітальня з балконом
- кухня їдальня
- 2 з/в (ванна/душ) з балконом
Вкомплектована меблями та побутовою технікою:
Розвинена інфраструктура району та відмінна транспортна розв'язка. Велика кількість ресторанів, клінік, лікарня, школа і дитячий садочок поруч)
Завітайте на перегляд
A 8 7 1 0

170 000 $
1 889 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 42
4 кімнати
90 / 63 / 9 м²
поверх 3 з 6
1938 рік побудови
сьогодні
✨ Статусна квартира в центрі Києва
вул. Велика Васильківська, 42 | Площа Українських Героїв
🏙 Локація, яка визначає рівень життя
Жити тут — означає бути в самому серці ділового та культурного Києва:
Площа Українських Героїв — кілька хвилин пішки
Хрещатик та центр міста — поруч
найкращі ресторани, кав’ярні, бутіки та бізнес-простори столиці
Це одна з найбільш ліквідних і престижних локацій Києва.
🏡 Про квартиру
90 м² простору з правильними пропорціями та високими стелями 3,3 м
4 кімнати | житлова площа 63 м²
двостороннє планування
2 балкони
окрема кухня
комфортний 3 поверх
Квартира наповнена світлом та об’ємом — ідеальна база як для проживання, так і для створення сучасного п...

189 000 $
1 890 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 26
3 кімнати
100 / 72 / 12 м²
поверх 3 з 4
1910 рік побудови
вчора
Продаж 3-кімнатної квартири / офісу в центрі Києва, вул. Велика Васильківська
Пропонується до продажу просторе приміщення площею 98 м² у самому серці столиці. Завдяки функціональному плануванню об’єкт чудово підійде як для комфортного проживання, так і для розміщення офісу, представництва компанії чи інвестиції під орендний бізнес.
📍 Локація: вул. Велика Васильківська
🚇 Метро «Площа Українських Героїв» — 1 хвилина пішки, через дорогу.
Характеристики:
• Площа — 98 м²
• 3 поверх із 9
• Житловий фонд
• Свіжий ремонт
• Централізоване опалення
• Кондиціонери
• Балкон
• Ліфт
• Меблі
Вікна виходять на Велику Васильківську та у тихий зелений двір, що забезпечує комфорт і достатньо природного осв...

550 000 $
2 973 $/м²
Антоновича вул. (Горького), 109
5 кімнат
185 / 140 / 40 м²
поверх 24 з 25
2021 рік побудови
2 дні тому
Продаж VIP квартири в центрі Києва!
Величезна дворівнева квартира з панорамним краєвидом на центр столиці.
Ціна – лише 3000$ за м², усі податки включені!
🔹 Ремонт понад 300 000$: натуральний камінь, паркет Levens, клімат-система Mitsubishi, оштукатурені стіни.
🔹 3 санвузли з натуральним каменем, сантехніка Hansgrohe, кераміка Villeroy & Boch.
🔹 Вся техніка Miele, меблі під замовлення, пральна та сушильна машини Miele.
🔹 Система очистки води Ecosoft, німецька електрофурнітура Jung.
✨ Одна з найкращих VIP-квартир у Києві Ключі



















































































































































































































































































































































































































































































































































































