Фільтри
Продаж квартир за 35000 доларів в Києві - сторінка 2
148 оголошень
- найбільша площа
148 оголошень
- найбільша площа

33 000 $
1 089 $/м²
Вінстона Черчилля вул. (Червоноткацька), 93
1 кімната
30 / 24 / 2 м²
поверх 1 з 20
2017 рік побудови
вчора
Без%. Продам 1кімнатну квартиру (смарт) 30,3кв.м. біля метро Лісова. Вигідна пропозиція для інвесторів. Готові апартаменти для оренди. Ремонт, необхідні меблі та техніка.
Гостьовий паркінг, відеонагляд, укриття, зарядна станція для електромобілів.
Поруч метро, Ашан,
ТЦ Даринок, магазин та кафе

33 000 $
1 111 $/м²
Леся Курбаса просп., 9-В
1 кімната
30 / 18 / 6 м²
поверх 1 з 5
1970 рік побудови
3 дні тому
Продається 1-кімнатна квартира (гостінка)
Площа – 29,7 м², розташована на 1 поверсі 5-поверхового будинку.
Квартира у мінімально житловому стані — можна заїхати і жити, але потребує ремонту та оновлення під ваші потреби. Чудовий варіант для тих, хто хоче зробити житло “під себе” або для інвестиції під оренду.
Тихий район, базова інфраструктура поруч. Швидкісний трамвай в 5 хвилинах пішки
Ключі на руках, перегляди в будь-який час
Без комісії для покупця
Готові розглянути частково безготівковий розрахунок

35 000 $
1 250 $/м²
Євгена Харченка вул. (Леніна), 47-Б
1 кімната
28 / 14 / 7 м²
поверх 7 з 12
2016 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця! Без %.
Вашій увазі, до продажу пропонується гарна квартира-студія, з сучасним ремонтом в Дарницькому районі.
Квартира обладнана всією необхідною побутовою технікою, та меблями.
Є простора лоджія, з гарним видом.
Квартира компакна, але дуже функціональна. Використався кожен сантиметр площі, нічого зайвого.
Будинок сучасний, цегляний, дуже теплий. Є два ліфти, консьєрж цілодобово, відеонагляд. Поруч вся необхідна інфраструктура. Зупинка громадського транспорту, прямо біля будинку, до метро Бориспільська їхати 18 хвилин, на машині 6 хвилин.
Одна власниця, право власності більше 3-х років.
Квартира вільна, та готова до оформлення договору купівлі-продажу.
Документи в пов...

35 000 $
1 029 $/м²
Райдужна вул., 17-А
1 кімната
34 / 16 / 8 м²
поверх 16 з 16
1981 рік побудови
сьогодні
Перспективна 1-кімнатна квартира біля озера Радунка!
До продажу пропонується 1-кімнатна оселя площею 34 м² у мальовничій частині Дніпровського району за адресою: вулиця Райдужна, 17а. Розташована на 16 поверсі 16-поверхового будинку популярної серії БПС. Важливою перевагою є наявність повноцінного технічного поверху над квартирою, що забезпечує захіст від зовнішніх факторів та додаткову термоізоляцію.
Квартира має вдале планування: велику світлу кімнату 16,2 м² та простору кухню площею 8,1 м². Стан оселі — житловий, проте вона потребує сучасного ремонту, що дає Вам чудову можливість втілити власний дизайнерський проєкт. Вже встановлені якісні склопакети, а балкон охайно обшитий дерев’яною...

35 000 $
854 $/м²
Романа Шухевича просп. (Генерала Ватутіна), 22
1 кімната
41 / 21 / 7 м²
поверх 8 з 9
1981 рік побудови
сьогодні
Світла квартира з великою площею біля озера Райдужне!
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира площею 41 м², розташована на 8-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку за адресою: проспект Романа Шухевича, 22.
Це ідеальний варіант для тих, хто шукає надійне житло з можливістю реалізувати власний дизайнерський проєкт, адже квартира підготовлена під ремонт. Будинок 1981 року побудови зведений із цегли, що забезпечує високий рівень теплоізоляції та затишку, а також є повністю газифікованим.
Помешкання знаходиться в середині будинку, що гарантує додаткове збереження тепла. У квартирі вже встановлені сучасні металопластикові вікна та є засклений балкон, з якого відкривається вид...

33 000 $
1 500 $/м²
Ялтинська вул., 5-А
єВідновлення
Нова Дарниця
1 кімната
22 / 12 / 5 м²
поверх 6 з 9
1973 рік побудови
сьогодні
Продам затишну 1-кімнатну квартиру
вул. Ялтинська, 5а
Квартира в гарному житловому стані — можна одразу заїжджати та жити.
Розташована на комфортному 6 поверсі 9-поверхового цегляного будинку. Є газ, балкон.
Площа — 22 м²
Переваги:
теплий цегляний будинок
гарний житловий стан
балкон
газ
зручний поверх
Чудова локація — Дарницький ринок через дорогу, поруч магазини, транспорт, вся необхідна інфраструктура.
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!

18 000 $
735 $/м²
Ковальський пров., 12
1 кімната
25 / 18 / 2 м²
поверх 2 з 9
1977 рік побудови
вчора
Продам кімнату в комунальній квартирі (гуртожиток)
вул. Олекси Тихого 18/20
2/5 поверхового, цегляного будинку.
Розвинута локація.
метро Шулявська 15 хвилин пішки

24 000 $
1 333 $/м²
Обухівська вул., 60
1 кімната
18 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 4
2024 рік побудови
2 дні тому
Клубний будинок на 4 поверхи
Побудовано цегла , утеплена мін вата , вікна Rehau
Закрита теріторія , зона відпочинку з барбекю , дитячий майданчик , парковка .
Буде пандус
Квартира на 2 поверсі
18м2
Проведена вода, електрика, лічільники встановлено .
Оформлення мінімум
Держпрограми так !
Купуй , роби ремонт та здавай !!!
Телефон нижче
Олена

35 000 $
1 129 $/м²
Миколи Кибальчича вул., 1-В
1 кімната
31 / 18 / 5 м²
поверх 20 з 26
2022 рік побудови
1 тиж. тому
Смарт-квартира в ЖК Райдужний,забудовник Київмісьбуд,стан від забудовників.Будинок введено в есплуатацію.Енергозберігаючі металопластикові вікна,радіатори,розведення під сантехніку.Планування опен спейс,є лоджія.Чудова локація,розвине інфраструктура,хороша транспортна розвязка,виїзд на новий Подільський міст,20 хв і в в самому центрі столиці.Поруч озеро Радунка,як зелена зона відпочинку і Біч зоною влітку.Будинок активно заселяється Розглядянемо продаж по держпрограмам.Підходить під Є-оселю.

34 999 $
897 $/м²
Анатолія Луценка вул., 6
1 кімната
39 / 25 / 9 м²
поверх 2 з 8
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК Scandia
Квартира площею 39,3 кв.м, розташована на комфортному 2 поверсі 6-поверхового будинку, що ідеально підходить як для проживання, так і для інвестиції
Стан після забудовника — чудова можливість зробити ремонт на власний смак та реалізувати будь-які дизайнерські рішення
Простора кухня 9 кв.м дозволяє зручно організувати кухонну та обідню зону
Будинок новий, введення в експлуатацію заплановане на 2026 рік, що гарантує сучасні комунікації та якісне будівництво
Квартира підходить під програму єОселя — ТАК, що значно спрощує придбання житла
Поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, супермаркети, аптеки, ТРЦ, дитячі садки, зупинки транспорту,...

35 000 $
1 000 $/м²
Поліська вул., (Будинок 5)
1 кімната
35 / 15 / 10 м²
поверх 3 з 5
2026 рік побудови
сьогодні
Продається простора 1-кімнатна квартира 34 м² від власника, без комісії для покупця, у популярному комфорт-клас ЖК SOFIhouse / Софіївські Липки — ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції під оренду.
Ця квартира — чудове поєднання функціонального простору, вигідної ціни та комфортної локації неподалік Києва.
Основне про квартиру:
1-кімнатна, 35 м²
Легке планування — вільна кухня, велика кімната
Стан — після будівельників (можна зробити ремонт під себе)
Продаж без комісії
Переваги житлового комплексу:
Сучасний ЖК із закритою охоронюваною територією — безпечно і спокійно
Домофон, контроль доступу, відеоспостереження 24/7
Просторі дитячі та спортивні майданчики
Зона відпочинку...

29 000 $
1 124 $/м²
Санаторна вул., (Будинок 2)
1 кімната
26 / 14 / 6 м²
поверх 4 з 8
2026 рік побудови
сьогодні
🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: с. Софіївська Борщагівка, ЖК Park Residence
Характеристики квартири:
• Площа: 25.8 м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 4 / 8
• Тип будинку: цегла
• Опалення: індивідуальне газове
🛋 Стан та ремонт: після будівельників
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: метро «Житомирська» та «Теремки» 13 хвилин на авто, а також в пішій доступності безліч маршрутів громадського транспорту;
• Магазини, супермаркети: Сільпо, АТБ, Фора та багато інших
• Школи, садки: Заклади дошкільної «Веселка» та «Левеня», Новософіївська школа, Софіївсько-Борщаговський НВК
• Парковка/паркінг: підземний паркінг
💰 Ціна: 29 000 $ - Без комісії...

33 000 $
1 454 $/м²
Героїв Небесної Сотні просп., (Будинок 20/10)
1 кімната
23 / 20 / 3 м²
поверх 4 з 10
2016 рік побудови
сьогодні
Продаж смарт квартири без ремонту у ЖК "У-квартал ", Софіївська Борщагівка.
Квартира чудово підійде для власного проживання та під здачу в оренду.
Без комісії для покупця.
Характеристики квартири:
• Загальна площа - 22.7 м2
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 4/4
• Тип будинку: Монолітно-каркасний
Будинок вводиться в експлуатацію на початку 2026 року - не втратьте свій шанс придбати квартиру по вигідній ціні без великих переплат.
Облагорожена та красива територія житлового комплексу облаштована прогулянковими та відпочинковими зонами, є багато комерції, дитячі та спортивні майданчики - відчувається затишок та комфорт.
Інфраструктура та локація
• Закрита територія комплексу
• Власна зупинк...
35 000 $
1 246 $/м²
Вишгородська вул., 36-Б
1 кімната
28 / 18 / 4 м²
поверх 1 з 5
1961 рік побудови
сьогодні
Без комісії 1к квартира, Оболонський р-н, Куренівка, вул.. Вишгородська, 36-Б,1/5 цегляного будинку, 28.1/17.6/3.6 кв.м, с/вузол сумісний з піддоном, висота стелі – 2.78 м, житловий стан, під’їзд чистий, доглянутий, гарна транспортна розв’язка в різні райони міста, вся інфраструктура – школи, дитячі садочки, магазини, банки, аптеки, паркова зона, друга лінія будинків від дороги, 35000$.
34 000 $
944 $/м²
Українського Відродження вул. (Бударіна), 7
єВідновлення
1 кімната
36 / 18 / 7 м²
поверх 1 з 9
1983 рік побудови
сьогодні
Гостинка , в тихому мальовничому місті.поруч зупинка автобуса, магазин.
Квартира потребує кометики.

34 000 $
1 097 $/м²
Квітки Цісик вул. (Гамарника), 32
1 кімната
31 / 14 / 7 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Без комісії!!! Оболонський район, вул. Квітки Цісик 32, монолітно-каркасний будинок 2021р. Будинок введено в єксплуатацию, комфорт класу, апарт-комплекс, заселений, створено ОСББ, охорона, парковка. 4 секція, 3/5пов., ліфт, 31м (студіо), с/в/сум, стан після будівельників. Документи 2021 року. Є можливість переведення в жітловий фонд! Недалеко озеро, парк, школа, спорт, магазини, зупинки громадського транспорту. Податки сплачуємо.

33 000 $
1 500 $/м²
Академіка Лебедєва вул., 1
1 кімната
22 / 15 / 7 м²
поверх 1 з 4
2014 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
Локація: ЖК Казка, вул. Лебедєва, 1
Характеристики приміщення:
• Площа: 22 м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: цокольний
• Тип будинку: цегляний
Стан та ремонт:
• Приміщення з якісним ремонтом.
Інфраструктура та локація:
• ЖК доволі обжитий та заселений, тобто комерція користується популярністю серед місцевих жителів
• Приміщення підходить під різні види діяльності: для здачі в оренду, для власного бізнесу, так і для проживання.
• Зона біля приміщення прохідна
Ціна: 33.000 $ - Без комісії
Телефонуйте і ми обов'язково зустрінемось з Вами на перегляді цього об'єкту!
Марина, агенція нерухомості Revolution
Звертайтеся за...

25 000 $
706 $/м²
Сергія Шамрая вул. (Будьонного), 23-А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
35 / 25 / 5 м²
поверх 1 з 2
вчора
Без комісії. Найкраща пропозиція! Розглядаємо держпрограми, сертифікати. Продаж 1 кімн. квартири з власним двориком та терасою в м. Боярка, вул. Тарасівська, 23а.
Квартира розташована на 1 поверсі, з квартири вихід у власний дворик.
Загальна площа квартири 35,4 кв.м., житлова - 25,4 кв.м., вистота стелі - 2,75 м, є розводка води, каналізації, заведена електрика, на підлозі бетонна стяжка. Встановлені лічильники води, електроенергії.
Для початку ремонтих робіт повністю закуплена плитка для підлоги і стін з керамограніту (залишається новому власнику!).
На фото представлений дизайн проект можливого облаштування квартири.
На вході в квартиру терраса, за рахунок якої можна збільшити площу квартир...

23 000 $
821 $/м²
Пшенична вул., 51
1 кімната
28 / 10 / 10 м²
поверх 2 з 4
2019 рік побудови
2 дні тому
Продається 1-кімнатна квартира | Софіївська Борщагівка | ЖК Oazis
вул. Пшенична 51 • 2 поверх • 28 м²
Продається світла 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК Oazis.
Стан — після будівельників, можна робити ремонт під себе.
Переваги:
• Площа 28 м²
• Правильне планування, велике вікно
• Теплий будинок з газоблоку
• Новий сучасний комплекс
• Охайна територія, парковка
Локація:
• Софіївська Борщагівка — затишний район біля Києва
• Поруч магазини, зупинки, інфраструктура
• До метро Академмістечко/Житомирська — 15–20 хв на транспорті

17 500 $
833 $/м²
Миколайчука, 5В
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
21 / 10 / 5 м²
поверх 2 з 4
2024 рік побудови
1 тиж. тому
Київська обл., Фастівський р-н. С. Нове. Продам квартиру-студію в новобудові ЖК Green House, вул. Миколайчука 5-В. ЖК знаходиться між с.Тарасівка та Бояркою. Будинок був здан 4кв. 2024р.
Загальна площадь 21/15,5/5 м2.
2пов.\4 пов. будинку.Н-2,56
Стан від забудовника, без оздоблювальних робіт. Будинок з газоблоку, з/б перекриттям + утеплення.
ЖК закритого типу, з відео-спостереженням. Тихе, затишне місце! Гарна прибуденкова територія. Біля будинку, Фора,магазини, пошта, зелена зона, садоч, школа, все для комфортного проживання. Вид з вікна фото..
До м. Київ 14км., поруч є зупинки маршрутних таксі.
Документи ПРАВО-ВЛАСНОСТІ на руках! Меньше 3-х років, налоги свої сплачуемо!