Фільтри
Продаж квартир за 40000 доларів в Києві - сторінка 3
296 оголошень
- найбільша площа
296 оголошень
- найбільша площа

33 000 $
1 089 $/м²
Вінстона Черчилля вул. (Червоноткацька), 93
1 кімната
30 / 24 / 2 м²
поверх 1 з 20
2017 рік побудови
2 дні тому
Без%. Продам 1кімнатну квартиру (смарт) 30,3кв.м. біля метро Лісова. Вигідна пропозиція для інвесторів. Готові апартаменти для оренди. Ремонт, необхідні меблі та техніка.
Гостьовий паркінг, відеонагляд, укриття, зарядна станція для електромобілів.
Поруч метро, Ашан,
ТЦ Даринок, магазин та кафе

35 000 $
1 250 $/м²
Євгена Харченка вул. (Леніна), 47-Б
1 кімната
28 / 14 / 7 м²
поверх 7 з 12
2016 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця! Без %.
Вашій увазі, до продажу пропонується гарна квартира-студія, з сучасним ремонтом в Дарницькому районі.
Квартира обладнана всією необхідною побутовою технікою, та меблями.
Є простора лоджія, з гарним видом.
Квартира компакна, але дуже функціональна. Використався кожен сантиметр площі, нічого зайвого.
Будинок сучасний, цегляний, дуже теплий. Є два ліфти, консьєрж цілодобово, відеонагляд. Поруч вся необхідна інфраструктура. Зупинка громадського транспорту, прямо біля будинку, до метро Бориспільська їхати 18 хвилин, на машині 6 хвилин.
Одна власниця, право власності більше 3-х років.
Квартира вільна, та готова до оформлення договору купівлі-продажу.
Документи в пов...

35 000 $
1 029 $/м²
Райдужна вул., 17-А
1 кімната
34 / 16 / 8 м²
поверх 16 з 16
1981 рік побудови
сьогодні
Перспективна 1-кімнатна квартира біля озера Радунка!
До продажу пропонується 1-кімнатна оселя площею 34 м² у мальовничій частині Дніпровського району за адресою: вулиця Райдужна, 17а. Розташована на 16 поверсі 16-поверхового будинку популярної серії БПС. Важливою перевагою є наявність повноцінного технічного поверху над квартирою, що забезпечує захіст від зовнішніх факторів та додаткову термоізоляцію.
Квартира має вдале планування: велику світлу кімнату 16,2 м² та простору кухню площею 8,1 м². Стан оселі — житловий, проте вона потребує сучасного ремонту, що дає Вам чудову можливість втілити власний дизайнерський проєкт. Вже встановлені якісні склопакети, а балкон охайно обшитий дерев’яною...

35 000 $
854 $/м²
Романа Шухевича просп. (Генерала Ватутіна), 22
1 кімната
41 / 21 / 7 м²
поверх 8 з 9
1981 рік побудови
сьогодні
Світла квартира з великою площею біля озера Райдужне!
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира площею 41 м², розташована на 8-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку за адресою: проспект Романа Шухевича, 22.
Це ідеальний варіант для тих, хто шукає надійне житло з можливістю реалізувати власний дизайнерський проєкт, адже квартира підготовлена під ремонт. Будинок 1981 року побудови зведений із цегли, що забезпечує високий рівень теплоізоляції та затишку, а також є повністю газифікованим.
Помешкання знаходиться в середині будинку, що гарантує додаткове збереження тепла. У квартирі вже встановлені сучасні металопластикові вікна та є засклений балкон, з якого відкривається вид...

40 000 $
1 120 $/м²
53-тя Садова вул., 16а
2 кімнати
36 / 25 / 5 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Клубний будинок на березі Дніпра!
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира площею 35,7 м², розташована на 3-му поверсі сучасного 3-поверхового клубного будинку 2021 року побудови за адресою: вулиця 53-тя Садова, 16а.
Це ідеальний формат житла «заходь та живи», що поєднує приватність заміського будинку з комфортом міської квартири!
Помешкання повністю укомплектоване новими меблями та якісною побутовою технікою: встановлено вбудовану кухню, кондиціонер та пральну машину.
Для відпочинку передбачено два двоспальні ліжка з ортопедичними матрацами, а питання зберігання речей вирішують дві великі дзеркальні шафи при вході та стильне дзеркало із шухлядами.
Раціональне планування д...

34 000 $
944 $/м²
Радистів пров., 18
1 кімната
36 / 12 / 9 м²
поверх 3 з 4
2020 рік побудови
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця!
Є квартири, які просто дивляться.
А є ті, де ти одразу уявляєш своє життя.
Ця-саме така.
ЖК Wood Park, Биківня
Провулок Радистів, 18
1-кімнатна квартира, 36 кв.м.
3/5
Тут головне-не просто метри.
Тут-відчуття простору і свободи.
Квартира після будівельників-ти робиш усе під себе, без чужих рішень.
Вільне планування-можеш створити саме той простір, про який мрієш.
Дуже світла-багато повітря і природного світла.
Цегляний будинок 2021 року.
Індивідуальне електроопалення.
Вже створене ОСББ, будинок заселений.
І найцінніше-локація.
Будинок розташований прямо серед лісу.
Тиша, чисте повітря, відчуття, ніби ти за містом…
але при цьому:
- до метро Лісова-7 хв на авто...

35 000 $
1 129 $/м²
Миколи Кибальчича вул., 1-В
1 кімната
31 / 18 / 5 м²
поверх 20 з 26
2022 рік побудови
сьогодні
Смарт-квартира в ЖК Райдужний,забудовник Київмісьбуд,стан від забудовників.Будинок введено в есплуатацію.Енергозберігаючі металопластикові вікна,радіатори,розведення під сантехніку.Планування опен спейс,є лоджія.Чудова локація,розвине інфраструктура,хороша транспортна розвязка,виїзд на новий Подільський міст,20 хв і в в самому центрі столиці.Поруч озеро Радунка,як зелена зона відпочинку і Біч зоною влітку.Будинок активно заселяється Розглядянемо продаж по держпрограмам.Підходить під Є-оселю.

37 500 $
1 071 $/м²
Ореста Левицького вул. (Академіка Курчатова), 21
1 кімната
35 / 16 / 8 м²
поверх 16 з 16
1978 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Працюємо з державними програмами
Серія БПС.
Видова квартира чекає нового власника з талантом дизайнера.
Вам не потрібно витрачати кошти на демонтаж, збиття старого кахлю. Вас ніхто не затопить зверху і не буде бігати "по голові"
Можна відразу створювати оселю своєї мрії. Кімната велика, світла. Кухня дуже зручної квадратної форми. Є комора, яку можна переобладнати під гардеробну.
Є повноцінний технічний поверх, дах не протікає. Чистий під'їзд.
Чудова інфраструктура, поруч супермаркети, школа, садочок.
Біля будинку ліс, завжди свіже повітря і можливість відпочити.
4 зупинки до метро.
Квартира вільна і готова до угоди.
Ціна 37500у.о.
Перегляд в зручний для Вас час.
З...

39 000 $
1 258 $/м²
Кам'янська вул. (Дніпродзержинська), 127-А
1 кімната
31 / 27 / 3 м²
поверх 12 з 12
2022 рік побудови
сьогодні
Продам квартиру-студію в ЖК Metro Park, вул. Кам'янська, 127а, Дарницький р-н, м. Вирлиця. Знаходиться на 12 поверсі 12 поверхового будинку (мансарда). Будинок введено в експлуатацію.
Загальна площа квартири 31,7 кв.м, кімната-студія 28,5 кв.м, санвузол 3,2 кв.м
Висота стель у квартирі від 3,2 м до 4,1 м, що дозволяє збільшити площу квартири на 40% за рахунок другого рівня.
Велике видове вікно Steko, яке виходить не на дорогу, з видом на зелену зону.
Без ремонту, після будівельників.
Індивідуальне електричне опалення, що дозволяє підтримувати комфортну температуру, при цьому заощадити на опаленні та не залежати від температури на вулиці. Є можливість встановити твердопаливний котел.
У...

32 500 $
1 059 $/м²
Верховної Ради бульв., 22
1 кімната
31 / 18 / 7 м²
поверх 4 з 5
1962 рік побудови
сьогодні
Продається 1К квартира по бул. Верховної Ради, 22. Квартира хоч і потребує ремонту але вона того варта. Такі ціни на ринку велика рідкість. Тут велика кімната і досить немаленька кухня. 17.9/6.6. Сумісний санвузол дозволяє розмістити тут пральну машинку і бойлер.
Квартира розташована на 4 поверсі. Дуже тепла. З товстими стінами. Є балкон.
Тихий двір. Чудові сусіди. Поруч зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура. Поряд ТРЦ Проспект та Дарницька площа.
Квартира ідеальний варіант для проживання невеликої сім'ї чи здачу в оренду.
Мінімальний процент агентства.
Є відеоогляд.

38 000 $
1 407 $/м²
Миколи Бажана просп., 5-В
1 кімната
27 / 13 / 5 м²
поверх 6 з 9
1985 рік побудови
сьогодні
З колегами не співпрацюємо.
Продаж 1 к кв в затишному місці, по пр-ту Бажана 5 В, Дарницький район. До станціії метро Харківська - 10 хв пішим кроком.
Квартира знаходиться на зручному 6-му поверсі.
Загальна площа - 27м2, кухня-5,4м2.
Житлова кімната велика , простора з виходом на балкон, площа - 13,4м2.
Висота стелі - 2,65м2.
В квартирі присутній газ та електрика.
Квартира мебльована.
Поряд з будинком є школи, дитячий садок, бювет, ринок, парк, магазини та аптеки, хороша транспортна розв'язка, метро Харківська 10 хвилин пішки.
В квартирі ніхто не проживає. Зареєстрованих нема. Борги по комунальним платежам відсутні.
Право власності більше трьох років. Власник один, в Україні.
Комісія агенціі...

39 000 $
1 444 $/м²
Галицька вул., 9
1 кімната
27 / 14 / 6 м²
поверх 3 з 9
1985 рік побудови
сьогодні
📍Продаж 1 кімнатної квартири, 27 кв.м/ 5,5 кв.м кухня, 3 поверх/9 поверхового цегляного будинку, ГАЗ!!! 🔥
🌿 Вул.Галицька,9 ,Подільський р-н, Київ.
Будинок у тихому спальному районі м.Києва, затишний двір, є завжди місце для авто.Развита інфраструктура навколо будинку, дитячі садки,школа, магазин,..
Квартира у жилому стані.Можна під орендний бізнес. Балкон засклений. Замінена загальна труба каналізації.Новий ліфт.Домофон.
Є відеопрезентація квартири.
🔑Ключі на руках, оперативний показ.
Комісія АН %.

40 000 $
889 $/м²
Мілютенка вул., 12
2 кімнати
45 / 30 / 6 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
Квартира з роздільними кімнатами на 1 поверсі, решітки, сан.вузол роздільний,газ,бронедвері,1 власник

37 800 $
1 086 $/м²
Братиславська вул., 42-А
ПРЕМІУМ
Лісовий масив
1 кімната
35 / 19 / 8 м²
поверх 1 з 9
1973 рік побудови
2 дні тому
Лісовий масив, вул. Братиславська 42а, 1кім квартира S=34.8/18.5/7.7 м.кв.,1/9 пов будинку, в середині,одностороння, житловий стан,балкон засклений , санвузол роздільний , газова плита.
Поруч школа, дитячий садочок, спортвний майданчик, магазини, супермаркети , кав'ярні, відділення "НП", базар "Юність", лікарня швидкої допомоги ,"Інститут Серця", ліс (чисте повітря), зупинки громадського транспорту та багато іншого. Торг!Не співпрацюю. Програми не розглядаєм!

18 000 $
735 $/м²
Ковальський пров., 12
1 кімната
25 / 18 / 2 м²
поверх 2 з 9
1977 рік побудови
2 дні тому
Продам кімнату в комунальній квартирі (гуртожиток)
вул. Олекси Тихого 18/20
2/5 поверхового, цегляного будинку.
Розвинута локація.
метро Шулявська 15 хвилин пішки

40 000 $
1 316 $/м²
Березняківська вул., 36-Г
1 кімната
30 / 17 / 5 м²
поверх 2 з 9
1972 рік побудови
2 дні тому
Продаж квартири під ремонт — вул. Березняківська, 16г
Основні характеристики:
Локація: Березняки (Дніпровський р-н), вул. Березняківська, 36-Г.
Стан: Повністю під ремонт («чистий аркуш» для ваших ідей).
Тип будинку: Панель (9 поверхів).
Чому це вигідна пропозиція?
Максимальна свобода: Ви не переплачуєте за чужий «косметичний ремонт» і можете з нуля створити дизайн своєї мрії, перепланувати простір та замінити всі комунікації. Актуально на сьогодні низький доугий поверх !
Затишне подвір'я: Будинок розташований у дворі, подалі від шуму доріг. Багато зелені та місць для прогулянок.
Розвинена інфраструктура: У пішій доступності супермаркети, школи, дитячі садки та ринок.
Відпочинок пору...

36 300 $
1 621 $/м²
Олега Мудрака вул. (Генерала Наумова), (Будинок 2)
1 кімната
22 / 15 / 4 м²
поверх 2 з 27
2025 рік побудови
2 дні тому
Сучасна смарт-квартири в ЖК 4U, метро Академмістечко
Пропонується до продажу сучасна смарт-квартира у новому житловому комплексі 4U, розташованому у Святошинському районі Києва, поруч із метро Академмістечко.
• зручний поверх
• функціональне планування без зайвих метрів
• ідеальний варіант під орендний бізнес або власне проживання
Житлофий комплекс має: доглянуту територію, кв'ярні, магазини, аптеки, відділення пошти, зручні зони для відпочинку, дитячий та спортивний майданчик.
Поряд знаходяться: супермаркети, школи, ТРЦ 15 хвилин...

38 000 $
1 050 $/м²
Академіка Булаховського вул., 28-Б
1 кімната
36 / 19 / 5 м²
поверх 9 з 9
1976 рік побудови
4 дні тому
Пропонується світла та простора однокімната квартира в житловому стані із зручним плануванням.
Вікно у великій кімнаті та двері на балкон замінені на металопластикові.
Сонячна сторона, в квартирі завжди дуже тепло.
Підлога - лінолеум. Квартира укомплектована базовою технікою та меблями.
Будинок газифікований, є ліфт.
Тамбур на три квартири. Чисте парадне, є домофон. Будинок у доглянутому дворі.
Поруч дві школи і садочок, магазин Сільпо, SportLife, Фора, ринок, ліс. Зручна транспотрна розв'язка.
Станція метро Академмістечко 20 хвилин пішки. Транспортом 5 хвилин.
Розглядаємо Державні програми.

24 000 $
1 333 $/м²
Обухівська вул., 60
1 кімната
18 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 4
2024 рік побудови
4 дні тому
Клубний будинок на 4 поверхи
Побудовано цегла , утеплена мін вата , вікна Rehau
Закрита теріторія , зона відпочинку з барбекю , дитячий майданчик , парковка .
Буде пандус
Квартира на 2 поверсі
18м2
Проведена вода, електрика, лічільники встановлено .
Оформлення мінімум
Держпрограми так !
Купуй , роби ремонт та здавай !!!
Телефон нижче
Олена

39 000 $
886 $/м²
Харківське шосе, 17-А
1 кімната
44 / 18 / 11 м²
поверх 17 з 23
2016 рік побудови
1 тиж. тому
Продається однокімнатна квартира на 17 поверсі після будівельників, всі документи в наявності
Деталі інтер’єру:
Продається однокімнатна квартира зі всіма документами в зданому 28 поверховому будинку з огородженою територією після будівельників. Поруч Мега сіті
Будинок та двір:
огороджена територія біля будинку
Інфраструктура:
поруч Мега сіті
Планування:
однокімнатна квартира з можливістю перепланування