Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 363
7 440 оголошень
- найбільша площа
7 440 оголошень
- найбільша площа

96 000 $
821 $/м²
Вітянська вул., 2
3 кімнати
117 / 95 / 20 м²
поверх 15 з 19
3 дні тому
Продається 3 х кімнатна квартира за адресою вул. Вітянська 2
ЖК «Авіа Квартал»
Поверх 15/19
Загальна площа 117 квадратних метрів
Планування:
-дві окремі спальні кімнати (одна з них облаштована під дитячу);
-дві гардеробні кімнати;
-простора кухня вітальня, з відокремленою обідньою зоною
-великий закритий балкон
-два сан вузли (ванна та душ)
Квартира облаштована усією необхідною технікою та меблями для проживання: посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина, бойлер, телевізор, кондиціонер
Є тепла підлога.
Поруч дуже розвинена інфраструктура, безліч магазинів, кафе, кав’ярні, супермаркети, магазин Сільпо біля будинку, Novus, спортивні зали та майданчики, дитячі садоч...

85 000 $
759 $/м²
Валерія Лобановського вул., 30
4 кімнати
112 / 73 / 13 м²
поверх 8 з 12
2 дні тому
Простора 4-кімнатна панорамна квартира в ЖК “Чайка”
Пропонується до продажу світла та комфортна квартира площею 112,7 м², розташована на 8-му поверсі сучасного будинку, всього за 5 км від Києва у Святошинському районі.
ЖК “Чайка” – сучасний житловий комплекс із закритою територією, цілодобовою охороною, власною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками.
Особливості квартири:
4 окремі кімнати, зручне планування
великі панорамні вікна з чудовим видом
простора кухня та вітальня
якісне будівництво та доглянутий будинок
Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, безпеку та близькість до столиці.
Від метро Житомирська 10 хвилин на авто.
84 900 $
2 177 $/м²
Щаслива вул., 65
1 кімната
39 / 15 / 15 м²
поверх 6 з 10
2023 рік побудови
3 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК София Резиденс, з дизайнерським ремонтом!
Ремонт виконаній за ідивідульним проектом з використанням якісних будівельних матеріалів.
Планування: кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол, простора вхідна група, та великий гардероб!!!
Квартира укомплектована всією необхідною технікою (варочна поверхня, духова шафа, холодильник, витяжка, посудомийна та пральна машина), телевізор.
Кондіціонери
Встановлені електо-водо-теплові лічильники.
Будинок розташований в закритому житловому комплексі, на території ефективна пропускна система. Внутрішній простір з ландшафтним дизайном та фонтанами, спортивні та дитячі майданчики, продуктові магазини, кав'ярня.
93 900 $
2 290 $/м²
Щаслива вул., 65
1 кімната
41 / 20 / 17 м²
поверх 3 з 10
2023 рік побудови
2 дні тому
Нова 1к квартира в Жк Софія Резиденс
3 поверх
41м2
ТОП-Пропозиція! 1-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК комфорт-класу София Резиденс
Зданий і заселений будинок
Продається простора 1-кімнатна квартира площею 41 м² з якісним новим ремонтом 2026 року. Розташована на 7му поверсі 10-поверхового будинку. Ніхто не проживав — квартира абсолютно нова та готова до заселення!
Переваги квартири:
* Велика кухня з виходом на панорамну лоджію
* Окрема спальня з гардероб
* Окрема гардеробна кімната
* Простора вітальня
* Функціональний санвузол з теплою підлогою
* Внутрішнє розташування — дуже тепла та тиха
* Індивідуальне газове опалення
Телефонуйте для перегляду!
93 900 $
2 184 $/м²
Мартинова просп., 15
1 кімната
43 / 20 / 20 м²
поверх 6 з 10
2021 рік побудови
2 дні тому
Продається нова квартира в Жк София Резиденс з дуже гарним ремонтом!
Однокімнатна квартира площею 43м2 у сучасному житловому комплексі, в квартирі виконано якісний ремонт: стильний дизайн, нові меблі та побутова техніка (холодильник, плита, пральна машина тощо) – все залишається новому власнику!
Чудове планування, світла кімната, зручне розташування комплексу. Ідеальний варіант для молодої пари, або для здачі в оренду. Інфраструктура розвинена: поруч магазини, транспорт, паки, ТРЦ
Не втрачайте шанс стати власником комфортного житла – телефонуйте прямо зараз!
93 900 $
2 290 $/м²
Щаслива вул., 65
1 кімната
41 / 20 / 17 м²
поверх 7 з 10
2023 рік побудови
2 дні тому
Нова квартира в Жк София Резиденс
У квартирі виконаний якісний професійний ремонт!
Найкращій вибір для себе!
У квартирі індивідуальне газове опалення - встановлений двоконтурний котел
Просторий коридор, дві гардеробні:одна з кімнати та друга з коридору з безліччю місця для зберігання речей, світла та функціональна кухня із вбудованими меблями та технікою:
- холодильник
- варильна поверхня
-стиральная машина
- духова шафа
- витяжка
В квартирі є всі необхідні для комфортного проживання!
Телефонуйте для перегляду!
91 900 $
2 241 $/м²
Мартинова просп., 38
1 кімната
41 / 20 / 17 м²
поверх 4 з 10
2023 рік побудови
2 дні тому
Нова квартира в Жк Софія Резиденс
У квартирі індивідуальне газове опалення - встановлений двоконтурний котел та всі види лічильників: на електроенергію, воду та газ.
- холодильник
- варильна поверхня
-стиральная машина
- духова шафа
- витяжка
Тепла підлога-кухня,коридор,санвузол
Лоджія з панорамним вінками, круглим столом та стільцями.
Затишна кімната із двоспальним ліжком 1600*2000, ортопедичним матрацом та приліжковими тумбами.
Санвузол із якісною сантехнікою та теплою підлогою.
Поряд є все необхідне для комфортного...
91 900 $
2 241 $/м²
Мартинова просп., (вул. Григорія Сковороди, 12)
1 кімната
41 / 20 / 17 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
Тепла підлога-кухня,коридор,санвузол
Лоджія з панорамним вінками, круглим столом та стільцями.
Санвузол із якісною сантехнікою та теплою підлогою.
Поряд є все необхідне для комфортного...
89 900 $
2 193 $/м²
Мартинова просп., (вул. Григорія Сковороди, 16)
1 кімната
41 / 20 / 17 м²
поверх 5 з 10
2025 рік побудови
2 дні тому
Тепла підлога-кухня,коридор,санвузол
Лоджія з панорамним вінками, круглим столом та стільцями.
Санвузол із якісною сантехнікою та теплою підлогою.
Поряд є все необхідне для комфортного...
87 900 $
2 254 $/м²
Мартинова просп., (вул. Радісна, 4а)
єВідновлення
ЖК Софія Резіденс
1 кімната
39 / 20 / 17 м²
поверх 3 з 10
2025 рік побудови
2 дні тому
Нова квартира в Жк Софія Резиденс
З видом на фонтан!
Зручний 3 поверх!
Тепла підлога-кухня,коридор,санвузол
Лоджія з панорамним вінками, круглим столом та стільцями.
Санвузол із якісною сантехн...
89 900 $
2 248 $/м²
Мартинова просп., 34
1 кімната
40 / 20 / 17 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
87 000 $
2 023 $/м²
Свободи вул., (Будинок 5)
1 кімната
43 / 20 / 20 м²
поверх 3 з 10
2023 рік побудови
2 дні тому
Продається нова 1-кімнатна квартира з ремонтом, меблями та побутовою технікою в Жк Софіївські Липки
Ключові характеристики:
Площа: 43м2
Поверх: 3 відкривається неймовірний панорамний краєвид
Стан квартири:
Сучасний дизайнерський ремонт завершено щойно — ви перший власник!
Заходь і живи: не потрібно нічого купувати чи доробляти
Меблі та техніка (все необхідне для комфортного життя):
Повністю облаштована кухня з вмонтованою технікою Gorenje та Samsung
Холодильник, духова шафа, варильна поверхня, витяжка, пральна сушарна машина, мікрохвильова піч
Ліжко з ортопедичним матрацом, розкладний диван, шафа-купе, обідній стіл і стільці
Облаштована ванна кімната з сучасною сантехнікою та дз...
87 000 $
2 071 $/м²
Героїв Небесної Сотні просп., (Будинок 14/4)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК У-Квартал
1 кімната
42 / 20 / 20 м²
поверх 9 з 10
2 дні тому
До вашої уваги пропонується нова 1 кімнатна квартира з гарним євроремонтом в ЖК Уютный Квартал
Будинок 14/4
Біля басейну!
Загальна площа 42м2
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: посудомийка, мікрохвильова піч, духовка, газовий котел, пральна сушарна машинка, вбудований холодильник.
Є відео огляд!
Найкращий Жк У Квартал
Телефонуйте для перегляду!
87 900 $
2 254 $/м²
Мартинова просп., (вул. Щаслива, 67)
єВідновлення
ЖК Софія Резіденс
1 кімната
39 / 20 / 17 м²
поверх 3 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
Нова 1к квартира в Жк Софія Резиденс
Щаслива 67 кв 9
3 поверх
Зданий і заселений будинок
Продається простора 1-кімнатна квартира площею 39м2 з якісним новим ремонтом 2026 року. Розташована на 3 поверсі 10-поверхового будинку. Ніхто не проживав — квартира абсолютно нова та готова до заселення!
Переваги квартири:
* Велика кухня з виходом на панорамну лоджію
* Окрема спальня з гардероб
* Окрема гардеробна кімната
* Простора вітальня
* Функціональний санвузол з теплою підлогою
* Внутрішнє розташування — дуже тепла та тиха
* Індивідуальне газове опалення!
Телефонуйте для перегляду!
93 500 $
2 280 $/м²
Мартинова просп., (вул. Щаслива, 67)
1 кімната
41 / 20 / 20 м²
поверх 6 з 10
2024 рік побудови
3 дні тому
Продаж сучасної функціональної квартири 41м2 з
дизайнерським ремонтом, яка знаходиться в ЖК
бізнес-класу София Резиденс
Загальна площа квартири - 41 м2
Квартира розташована на 6 поверсі
Планування:
- спальна кімната
- кухня - вітальня
- гардеробна кімната
- санвузол.
У квартирі виконано дизайнерський ремонт із використанням матеріалів, меблів та техніки з останніх колекцій світових брендів!
Телефонуйте для перегляду!

120 000 $
1 176 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 11-Б
4 кімнати
102 / 60 / 30 м²
поверх 9 з 11
2016 рік побудови
2 дні тому
Можна купувати по Держ. програмам.
🏡 ПРОДАЖ ПРОСТОРОЇ 4-КІМНАТНОЇ ДВОПОВЕРХОВОЇ КВАРТИРИ
у сучасному житловому комплексі «Петрівський квартал»
📍 с. Святопетрівське, вул. Богдана Хмельницького, 11Б
Площа: 102 м² (житлова – 59,6 м²)
Поверх: 9–10 із 11
Вартість: 120 000 $
Без комісії для покупця!
⸻
💫 Раціональне планування і простір для життя
Перший рівень:
– простора кухня-студія з усією вбудованою технікою (включно з посудомийною машиною)
– дитяча кімната або кабінет — ідеальна для роботи чи навчання
– передпокій із великою шафою для зберігання
– санвузол із душовою кабіною
Другий рівень:
– три окремі спальні, з яких відкривається неймовірний вид
– санвузол із ванною
– кладова для поб...

45 500 $
1 104 $/м²
Святошинська вул., 56
1 кімната
41 / 20 / 12 м²
поверх 3 з 10
2023 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири
ЖК «Сади Вишневі», вул. Святошинська, 56, Вишневе
8/10 поверх. Загальна площа — 41.2 м².
✔ Світла та простора квартира
✔ Без ремонту — можливість реалізувати власний дизайн
✔ Газ та двоконтурний котел
✔ Автономне опалення та гаряча вода
🌳 Поруч парк та озеро.
📍 Біля будинку: магазини, транспорт, школа, садочки та вся необхідна інфраструктура.
💰 Ціна: 45 500 $
📞 Телефонуйте — перегляд у зручний час

59 500 $
1 608 $/м²
Машинобудівників вул., 31
1 кімната
37 / 15 / 11 м²
поверх 2 з 10
2020 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири
Вишневе, ЖК «Сади Вишневі»
2 поверх із доступом до тераси.
✔ Затишна квартира зі зручним плануванням
✔ Повністю мебльована та укомплектована технікою
✔ Невеликі комунальні витрати
✔ Комфортна температура влітку
🌳 Поруч парк — чудовий варіант для сім’ї або власників домашніх улюбленців.
📍 Поряд: садочок, школа, супермаркети, транспорт, медичний центр.
💡 Гарний варіант для комфортного проживання
📞 Телефонуйте — перегляд у зручний час
38 000 $
950 $/м²
Боголюбова вул., 9-Б
1 кімната
40 / 11 / 20 м²
поверх 11 з 11
2021 рік побудови
2 дні тому
Боголюбова, 9 Б ЖК "СТОЖАРИ" Продам 1но кімнатну квартиру Загальною площею 40 м2
РОЗГЛЯДАЄМО БЕЗГОТІВКОЙ
Квартира розташована на 11му поверсі 11ти поверхового поверху
Гарне планування: кухня - гостьова площею 20 м2, окремо спальня 11 м2.
Зроблена розводка електрики.
Газовий котел.
Ціна 38000 у.е.
46 500 $
1 845 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), (Будинок 4)
1 кімната
25 / 18 / 5 м²
поверх 4 з 16
2025 рік побудови
2 дні тому
Шукаєте варіант з готовим ремонтом? Хочете купити квартиру за ваучер або сертифікат?
Продаж стильної студії з ремонтом у ЖК “Атмосфера”
📍 Вишневе, вул. Європейська 32/В
🏢 4 поверх | 📐 25.2 м²
Пропонується сучасна студія з якісним ремонтом у світлих, універсальних тонах — ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
✔ Виконано акуратний сучасний ремонт
✔ На підлозі — плитка та ламінат
✔ Натяжні стелі
✔ Стіни — шпалери
✔ Хороша звукоізоляція
Квартира вже готова до заселення — залишилось лише обрати меблі та техніку під свій стиль і бюджет.
🔥 Централізоване опалення з індивідуальним лічильником — контроль витрат і комфорт у будь-яку пору року.
ЖК “Атмосфера” — жит...