Без комісії !
Продаж 1 к.кв., 2 пов./14 пов. цегляного будинку навпроти Володимирського ринку, не подалік Палацу Україна.
Квартира виглядає достатньо просторою, має кімнату 18,3 кв.м, кухню 7,3кв.м, санвузол, містку лоджію 4,3 кв.м, прихожу, декілька вбудованих шаф, кладовку. Квартира в охайному стані, але ремонт давній. Тепла, в середині будинку. Продається з меблями, технікою.
В підʼїзді консʼєрж, ліфти. В дворі є місце для паркування.
Навкруги розвинена інфраструктура центру міста. Метро - 5 хв.пішою ходою.
Унікальна дворівнева резиденція 180 м² у центрі Києва — пропозиція обмежена!
У престижному комплексі ЖК Владимирский пропонується унікальна дворівнева квартира площею 180 м², розташована на 23–24 поверхах. Із панорамних вікон відкриваються вражаючі краєвиди на центр столиці, які особливо ефектні у вечірній час.
Резиденція створювалася для власного проживання, тому кожна деталь — від інженерії до оздоблення — продумана до дрібниць. У ремонт та оснащення було інвестовано понад 300 000 $, використані виключно матеріали та обладнання преміального рівня.
Архітектура та інтер’єр
Простір організовано у форматі двох рівнів, що створює відчуття приватного будинку над містом. Інтер’єр поєднує нату...
Квартира 3-Кімнатна площа 111м2 на 18 поверху
Простора квартира в центрі міста.
Без ремонту
Будинок в ЖК Володимирський Антоновича 109 (Горького)
Розвинута інфоструктура поруч є :Нова пошта, кафе, ресторани, Володимирськи ринок.
До метро: Палац Україна 5хв
Поруч ЖК Французкий квартал, Бульвар фонтанов, Taryan Tower,Новопечерськи Ліпки
Не втрачайте можливість стати власником комфортної квартири! Телефонуйте – підберемо найкращий варіант для вас.
Квартира під ремонт , готова до будь-яких ваших ідей. Є дизайн-проект.
ЖК Володимирський один з найкращих житлових комплексів Києва за якістю будівництва в діловому центрі столиці.
Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни - цегла, утеплення - мінвата. Закрита територія з охороною, підземний паркінг, вантажний ліфт. Поруч безліч магазинів, парк.
Генератор в будинку, ОСББ.
Будинок новий, зданий, повністю заселений, із якісним сервісом та охайною прибудинковою територією та генератором на ліфти. Печерськ традиційно вважається одним із найкращих районів Києва: поруч метро, навчальні заклади, супермаркети, кафе, ресторани, бізнес-центри, спортивні клуби — усе необхідне для к...
Пропонується до продажу світла та комфортна квартира площею 111 м², розташована на зручному 10-му поверсі сучасного, обжитого будинку в самому серці Печерська — одного з найпрестижніших і найнадійніших районів Києва.
Раціональне планування дозволяє організувати три окремі спальні, простору кухню-вітальню, дві гардеробні, два санвузли та окрему пральню. Завдяки великій кількості вікон, квартира завжди наповнена світлом і має затишну атмосферу.
Балкон із видом у тихий внутрішній двір дарує приємне відчуття спокою навіть у центрі мегаполіса.
Особливий бонус для покупця — готовий сучасний дизайн-проєкт, створений з урахуванням усіх деталей для зручного та естетичного життя. Це дає можливість...
Продаж VIP квартири в центрі Києва!
Величезна дворівнева квартира з панорамним краєвидом на центр столиці.
Ціна – лише 3000$ за м², усі податки включені!
🔹 Ремонт понад 300 000$: натуральний камінь, паркет Levens, клімат-система Mitsubishi, оштукатурені стіни.
🔹 3 санвузли з натуральним каменем, сантехніка Hansgrohe, кераміка Villeroy & Boch.
🔹 Вся техніка Miele, меблі під замовлення, пральна та сушильна машини Miele.
🔹 Система очистки води Ecosoft, німецька електрофурнітура Jung.
✨ Одна з найкращих VIP-квартир у Києві Ключі
Пропонується до продажу видова 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом в ЖК бізнес класу "Володимирський", який розташований в 3-х хвилинах ходьби від Палацу "Україна".
Планування: кухня, окремо дві кімнати, великий хол, два санвузла (з джакузі та окремо з душовою кабіною), дві засклені лоджії з панорамними вікнами.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою.
Простора кухня з вбудованою кухнею та побутовою технікою (посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, витяжка, варильна поверхня, холодильник).
Дві кімнати обставлені шафами та м`ягкими меблями.
Встановлено кондиціонер та бойлер.
У будинку цілодобова охорона, підземний паркінг, швидкісні фінські ліфти KONE.
#29588
ЖК бізнес-класу Володимирський у самому серці Києва по вул. Антоновича,109.
ВИДОВА квартира !!!
Продаж сучасної, просторої 3 кімнатної квартири з загальною площею 79.30 м2 з авторським ремонтом.
Функціональне планування: велика кухня, 2 окремі кімнати, 2 санвузоли з ванною та душовою, коридор та багато місць для зберігання речей.
Квартира обладнана технікою.
Генератор в будинку, під час блек-...
ВЛАСНИК. Без комісії !! Без податків для покупця!! Видова 2-3-х кімнатна квартира у ЖК “Володимирський” . Найкращий вигляд з вікон!!!
Ціна: 192000USD
Площа: 97
Кількість кімнат: 2
Поверх: 22
Адреса: вул. Антоновича, 109, поруч з Палацом “Україна”
⸻
🏢 Про будинок:
• Бізнес-клас, ЖК “Володимирський”
• Вентильований фасад
• Наповнення зовнішніх стін — повнотіла цегла
• Панорамне скління — алюмінієвий профіль
• Сучасні фінські ліфти KONE
• Система «Розумний дім»
• Цілодобова охорона та відеоспостереження
• Підземний паркінг
⸻
🛋 Переваги квартири:
• Видова — панорама на центр міста
• Раціональне планування
• Простора вітальня, кухня з виходом на лоджію
• Високі стелі, велик...
БЕЗ КОМІС. АКТУАЛЬНО!
Вул. Антоновича Володимира (Горького) 109
ЖК бізнес-класу "Володимирський" 2021р, виконаний в стилі art-deco, особливості архітектурного стилю комплексу- застосування декоративних елементів фасадів, дорогі матеріали в оформленні внутрішнього простору і архітектурна підсвітка будівлі, просторість приміщенням всередині комплексу надають панорамні вікна. 2-к,
9/24 поверх, площа: 100/36/39 м2. Квартира із функціональним плануванням: простора кухня-вітальня та дві повноцінні спальні. Вікна квартири виходять на парк. У будинку презентабельна вхідна група, підземний паркінг, консьєрж. Будинок оснащений системою «розумний дім», в яку входить відеоспостереження, система домофон...
Квартира в новому монолітно-каркасному цегляному будинку, ЖК бізнес-класу "Володимирський". Н = 2.75 м. Панорамне скління. Підземний паркінг. Закрита територія. Хороша інфраструктура та транспортне сполучення. Поруч ст. М "Палац Україна" – 5 хвилин. Володимирський ринок. ЖК "Володимирський" виконаний у стилі art-deco, особливості архітектурного стилю комплексу – м'які півтони оздоблення, застосування декоративних елементів фасадів, дорогі матеріали в оформленні внутрішнього простору та архітектурне підсвічування будівлі, просторість приміщенням усередині комплексу надають панорамні вікна.
ЖК Володимирський
Вул. Антоновича 109
Ст. метро Палац Україна
Ст. метро Олімпійська
Загальна площа - 106.7 м2
Площа житлова - 40 м2
Площа кухні - 21 м2
Кімнат - 3
Поверх 23/25
(Висота стелі - 3м)
• Квартира 3к під ремонт з чистовою обробкою.
Панорамні вікна з видом на місто, утеплення мінеральною ватою.
• ЖК бізнес класу.
Зі зручностей: підземний та гостьовий паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження.
• Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти.
• Транспортна розв`язка - метро Палац Україна 6 хв пішки.
Ціна 215 000$
Ціна 2 015$ за м2
До Вашої уваги на продаж пропонується повноцінна 4 кімнатна квартира, по вул. Казимира Малевича 83, що знаходиться в Голосіївському р-ні, на перетині з Печерським.
Загальна площа – 126м2
Поверх - 10 з 14
Функціональне планування:
⁃ Спальня
⁃ Спальня з лоджією
⁃ Вітальня
⁃ Кабінет
⁃ Простора кухня з великою лоджією
⁃ 2 санвузли
⁃ Гардеробна
⁃ Кладова
Квартира повністю мебльована, оснащена побутовою технікою та кондиціонерами. В будинку є 2 ліфти. Висота стелі 2,7м. Опалення централізоване.
Інфраструктура та транспорт:
Метро: 5 хвилин пішки до ст. м. «Палац Україна». Також є наземний громадський транспорт.
Поруч є все, що потрібно для комфортного життя: школи, садочки, меди...
РЕЗЕРВНЕ ЖИВЛЕННЯ (працює опалення, ліфти, освітлення).
Продаж ексклюзивної 3 кімнатної квартири з панорамними вікнами в Клубному Будинку «Малевича, 48». Ремонту 3 роки.
Квартира облаштована приточно - витяжною вентиляцією з підлоговими конвекторами , інверторною системою кондиціювання повітря Cooper &Hunter.
Будинок має закриту територію, шлагбаум на в'їзді, пост охорони, консьєрж в під'їзді, підземний та наземний паркінги, дитячий майданчик.
Міцно побудований будинок бізнес класу (монолітно-каркасний, червона цегла, утеплений, фасади – клінкерна цегла). Висота стелі 3 м.
Загальна площа квартири 118, 5 м2.
Кухня- студія об'єднана зі столовою зоною та гостиною. (40 м2)
Майстер спальня з...
БЕЗ %. Світло не вимикають
Розглянемо всі Державні програми!
Продаж 3-кімнатної квартири в центрі Києва!
5 хвилин пішки до метро Палац Україна