Фільтри
Продаж квартир в Києві
4 723 оголошення
- найбільша площа
4 723 оголошення
- найбільша площа

336 000 $
3 818 $/м²
Миколи Пимоненка вул., 19
2 кімнати
88 / 40 / 35 м²
поверх 14 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу сучасна видова дизайнерська квартира в ЖК бізнес класу Greenville Park
Адреса: ЖК Greenville Park м. Київ вул. Миколи Пимоненка, 19, Шевченківський район
Поверх: 14 із 24
Площа: 88 м²
Квартира виконана з дизайнерським ремонтом із використанням високоякісних матеріалів, сучасних технічних рішень та систем автоматизації. Ремонт робився не на продаж, житло створювалося для власного проживання, тому кожна деталь продумана з максимальною увагою до якості, комфорту та естетики, з вкладеною душею
Квартира укомплектована меблями та технікою від провідних світових виробників: фурнітура Blum, сантехніка Gessi, кухня Franke, техніка Bosch, матрац King Koil, диван Blanche. Для...

310 000 $
1 555 $/м²
Лук'янівський пров., 2
3 кімнати
199 / 120 / 35 м²
поверх 2 з 5
2023 рік побудови
сьогодні
Найкраща пропозиція на ринку! Квартира та два паркомісця в підземному паркінгу у клубному будинку за 310 000$!
Квартира унікальна за своїми характеристиками, зі стелями від 3,4м до 4,8м, двома великими балконами-терасами та французським балконом у тихий затишний двір.
Будинок введений в експлуатацію, активно заселяється. Преміальна якість забудови - від оздоблення фасаду травертином, цегляних стін до мармурових підлог у підіздах. Ліфт йде у підземний паркінг, одразу до сімейного машиномісця яке входить у вартість!
Такі пропозиції бувають раз на життя, перегляд у зручний час, телефонуйте прямо зараз!
Придбати квартиру в Києві

135 000 $
1 795 $/м²
Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 2-Д
2 кімнати
75 / 31 / 28 м²
поверх 19 з 23
2017 рік побудови
сьогодні
Цікава пропозиція в ЖК парк стоун на Оболонській набережній.
З 18 поверху на 19 потрібно підніматись один поверх пішки. Житловий фонд, статус квартири як і усіх інших. Стан квартири дозволяє зайти і жити, певні косметичні деталі можна оновити. Ця квартира ідеально підійде для проживання сімʼї з дитиною або для перенесення доходу від оренди. Наразі проживає орендар який з задоволенням залишиться.
Квартира обладнана меблями та технікою. Функціональне планування з великою кухнею - вітальнею. Вид в сторону Блокбастера і історичного центра.
Якщо ви вже дивились варіанти і знаєте ринок - то ексклюзивність пропозиції говорить сама за себе.
Продаємо швидко тому не зволікайте і записуйтесь на пер...

195 000 $
1 948 $/м²
Гарматна вул., 38-А
3 кімнати
100 / 52 / 13 м²
поверх 10 з 19
2016 рік побудови
вчора
Продам видову 3-кімнатну квартиру в ЖК “Козацький”, вул. Гарматна, 38-А.
Власник. Без комісії.
10 поверх із 19
Загальна площа — 100,1 м²
Планування:
3 окремі кімнати
кухня — 12,9 м²
лоджія — 7 м² + 0,8 м²
гардеробна — 2,4 м²
видова квартира
вікна з кімнат і кухні виходять на парк Орлятко
гарний відкритий простір без забудови
Переваги:
будинок з резервним живленням
ліфт, вода і тепло працюють навіть при відключеннях
Опалення:
індивідуальний облік тепла
тепла підлога (ванна + лоджія)
кондиціонери в кожній кімнаті та кухні
Додатково:
система очищення...

875 000 $
5 303 $/м²
Мечникова вул. (Кловський), 11-А
4 кімнати
165 / 100 / 30 м²
поверх 5 з 11
2022 рік побудови
сьогодні
Комплекс Signature є неповторним за всіма критеріями.
Технології будівництва, архітектурні рішення, зовнішній та внутрішній дизайн відповідають останньому слову найкращих світових традицій.
Дизайн фасаду житлового комплексу Signature виділяється м'якими, плавними лініями, що перетікають з одного рівня на інший. Ці природні та пластичні контури - найважливіша частина архітектурного ансамблю, виконана в параметричному стилі.Апартаменти Signature відрізняються ідеальним місцем розташування, а транспортна доступність дозволяє швидко дістатися ділового центру столиці, урядового кварталу, кращих брендових магазинів, парків, ресторанів, театрів та галерей в історичній частині міста.
На відстані не...

3 299 000 $
9 164 $/м²
Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 11-Б
4 кімнати
360 / 200 / 20 м²
поверх 8 з 21
сьогодні
Квартира на 8 поверху в одному з найкращих компексів Київа, з діючим басейном та спа та приголомшливим видом на Дніпро. У квартирі 4 окремі спальні та кабінет. Простора вітальня їдальня та кухня. Багато місць зберігання і є пральна. Ремонт високого класу з використанням кращих матеріалів, техніка та сантехніка провідних виробників. Також є розумний будинок, для зручності проживання. Квартира повністю готова для комфортного проживання великої родини, а вид з вікон та безпека проживання не залишать вас байдужими.

610 000 $
3 861 $/м²
Джона Маккейна вул. (Івана Кудрі), 3-А
4 кімнати
158 / 100 / 40 м²
поверх 24 з 24
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж унікальної квартири 158м2 з терасою 75м2 в ЖК Французький квартал 2, вул. Джона Маккейна, 3А, Печерський район.
Особливості квартири: стан від будівельників, панорамне скління, найкраща тераса у комплексі, останній поверх. Подібних квартир, з унікальним плануванням та терасою і без сусідів, у житловому комплексі Французький квартал 2 немає.
Функціональне планування: простора кухня-вітальня з виходом на терасу та панорамним видом на місто, 3 окремі кімнати, 2 санвузли, вбиральні, лоджія.
Однією з основних переваг "Французького кварталу 2" є його розташування в престижному Печерському районі, всього за 5 хвилин їзди від центру міста. В пішій доступності знаходяться станції метро "Либ...

299 000 $
3 987 $/м²
Ґарета Джонса вул. (Сім'ї Хохлових), 12
3 кімнати
75 / 60 / 10 м²
поверх 2 з 12
2023 рік побудови
сьогодні
Стильна квартира в інноваційному ЖК [посилання приховано]
Продаж дизайнерської квартири у самому серці першого в Україні інноваційного парку — [посилання приховано]. Це не просто нерухомість, це стиль життя в екосистемі, де технології, безпека та комфорт об'єднані в єдине ціле.
Про квартиру: Простір та Функціональність
Квартира розташована на 2-му поверсі, загальна площа — 75 м². Завдяки висоті стель 2.85 м та панорамному склінню, простір наповнений світлом.
Ідеальне планування для життя:
Кухня-вітальня: Простора open-space зона з виходом на власний балкон. Велика вітальня з розкладним диваном — ідеальне місце для відпочинку та прийому гостей.
Master Bedroom: Затишна спальня з власною г...
Шукайте нерухомість в Києві за фільтрами
215 000 $
3 525 $/м²
Миколи Пимоненка вул., 19
2 кімнати
61 / 23 / 26 м²
поверх 7 з 26
сьогодні
Пропонується квартира у ЖК «Greenville Park» Бізнес-клас!
Шевченківський район — центр Києва!
вул. Пимоненка, 19
БЕЗ%
Новий, дизайнерський ремонт! У квартирі ще ніхто не проживав!
Можно добавити особистих акцентів та насолоджуватися)
Генератори на ліфти та освітлення загального користування.
Основні характеристики:
• Площа: 60,8 м²
• Поверх: 7 / 26 (ліфти)
• Кількість кімнат: 1 відокремлена спальня, простора вітальня з кухнею, кабінет, гардеробна, санвузол.
• Панорамні вікна у спальні створюють ефект “скляного кута”
• Система теплої підлоги с\в для максимального комфорту
• Квартира обладнана сучасною преміум технікою від світових брендів:
- вся кухня та пральна техніка — Bosc...

920 000 $
7 077 $/м²
Євгена Коновальця вул. (Щорса), 26-А
3 кімнати
130 / 60 / 40 м²
поверх 12 з 25
сьогодні
Продаж ексклюзивної 4-кімнатної квартирі в ЖК Skyline Residence, Печерськ, вул. Євгена Коновальця, 26А, Центр.
Площа: 130 м²,
Поверх 12/25
Є генератор все працює під час відключень електроенергіі.
Планування одне з кращих в будинку, правильна форма квартири:
Кухня-вітальня (меблі Diesel);
Головна спальня;
Дитяча з двома ліжками;
Кабінет/дитяча;
2 санвузли (з ванною та душем);
Пральня
Балкон
Дизайн і техніка:
Авторський ремонт, кухня й меблі Diesel, техніка преміум-класу Miele. Встановлено "розумний дім", підігрів підлоги, кондиціювання, управління шторами з пульта. В квартиру вкладено біля 500к.
Skyline Residence/ Скайлайн це клубний формат ЖК із презентабельною вхідною групою та окремою...
135 000 $
3 111 $/м²
Вишгородська вул., 45-Ж
1 кімната
43 / 17 / 14 м²
поверх 11 з 27
2024 рік побудови
вчора
Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом (43,4 м2) в ЖК Паркове місто, вул. Вишгородська, 45Ж. Комфортний 11-й поверх 27-поверхового будинку. Встановлено інвертори, ліфт працює під час відключенні електроенергії.
Планування передбачає простору кухню-студію з виходом на засклену лоджію, роздільну кімнату, санвузол з душовою кабіною, передпокій. В квартирі виконано якісний ремонт, встановлено техніку від провідних брендів: холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова-духова піч, варильна поверхня, пральна машина від Gorenje. Встановлено кондиціонер, телевізор, бойлер, фільтри для води. Тепла підлога у передпокої, кухні, санвузлі та на лоджії. Багато режимів освітлення та місць для зберігання...

85 000 $
1 941 $/м²
Кадетський Гай вул., 10
1 кімната
44 / 17 / 12 м²
поверх 23 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Тихий та зручний район Києва, сучасний ЖК Медовий з новими будинками та працюючою інфраструктурою — місце, де приємно жити і легко повертатись додому. Шукаєте квартиру, куди можна одразу заїхати без зайвих витрат і ремонту? Тут уже все зроблено, продумано і майже не використовувалось. Це однокімнатна квартира з ремонтом 2023 року, в якій проживали близько пів року, повністю укомплектована меблями та технікою — формат заїхав і живеш.
Площа – комфортна та добре спланована
Кімнат – 1
Стан – новий ремонт, без слідів зносу
Покриття – плитка в кухні та коридорі, ламінат у кімнаті, окрема плитка у ванній
Опалення – тепла підлога у ванній з керуванням і режимами, у кімнаті та коридорі тепло в опалюв...

228 000 $
2 478 $/м²
Голосіївська вул., 13
2 кімнати
92 / 56 / 17 м²
поверх 19 з 25
2008 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира з панорамним видом у ЖК «Голосієво», вул. Голосіївська, 13.
Загальна площа - 92 м², розташована на 19 поверсі 25-поверхового цегляного будинку 2012 року.
Квартира у відмінному стані.
Функціональне планування: окрема спальня, простора кухня-вітальня з розсувними дверима (за потреби легко перепланується у другу спальню), передпокій із великою вбудованою шафою, два санвузли - гостьовий та основний із душовою.
Виконано якісний ремонт із використанням дорогих матеріалів: декоративна штукатурка, паркетна дошка, підігрів підлоги в зонах плитки. Квартира повністю мебльована та оснащена технікою: кухня укомплектована технікою Liebherr, Electrolu...

122 000 $
2 837 $/м²
Всеволода Змієнка вул., 30
1 кімната
43 / 20 / 20 м²
поверх 19 з 25
2025 рік побудови
сьогодні
Якщо ви шукаєте квартиру у Варшавському мікрорайоні — зупиніться на секунду.
Бо більшість квартир тут виглядають однаково. Але іноді з’являється варіант, який одразу відчувається по-іншому - іі робили для себе.
Світла, стильна квартира з новим ремонтом у ЖК Варшавський 3
Тут немає відчуття «вікна у вікна» — тільки простір, світло і комфорт. І, до речі, тут стабільно є світло — що зараз теж має значення
Інтер’єр зроблений так, щоб тут хотілося жити: теплі відтінки, якісні матеріали, продумане освітлення, багато сценаріїв світла, щоб квартира могла бути різною під ваш настрій.
На підлозі практичний кварц-вініл, який не боїться вологи й добре витримує активне життя. У квартирі встановлені з...

190 000 $
1 565 $/м²
Мартинова просп., 15
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Софія Резіденс
5 кімнат
121 / 69 / 40 м²
поверх 9 з 10
2021 рік побудови
5 днів тому
Продається розкішна дворівнева квартира 121,4 м² на 9–10 поверхах, де кожен метр продуманий для комфорту, естетики та життя “без компромісів”.
Тут відчувається якість у кожній деталі:
— дорогі матеріали та сучасний ремонт
— елегантні двері прихованого монтажу
— система "розумний дім", яка працює для тебе
Перший рівень — для життя та натхнення:
велика кухня-вітальня, де збирається родина і друзі, затишний кабінет для роботи або відпочинку та стильний санвузол з ванною.
Другий рівень — твоя приватна територія:
простора спальня господарів, дитяча кімната з двоярусним ліжком, санвузол з душем, гардеробна та окрема кімната для прання і прасування — максимум зручності без зайвого хаосу.
І гол...

200 000 $
2 128 $/м²
Михайла Донця вул., 2-А
3 кімнати
94 / 78 / 14 м²
поверх 10 з 26
2017 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується до продажу простора, світла та неймовірно затишна 3-х кімнатна квартира площею 94 кв.м, у Солом’янському районі.
Квартира у відмінному стані, повністю укомплектована та готова до комфортного проживання.
Переваги квартири: Розташована на 10-му поверсі( поверх закритий на СКД)
Сучасне планування, додатково утеплена, світлі та просторі кімнати, є окрема гардеробна кімната.
Всі необхідні меблі та техніка вже в квартирі.
Сучасна система очищення води+ окремий фільтр для питної води. Тепла, світла, доглянута ( є тепла підлога).
Закрита територія будинку з охороною та відеоспостереження 24/7. На території будинку є кафе, магазини, салони та дитячий садок. Також в будинку є дво...

800 000 $
7 273 $/м²
Івана Федорова вул., 2-А
3 кімнати
110 / 70 / 30 м²
поверх 18 з 26
сьогодні
Продаж видової 3-кімнатної квартири в ЖК Tetris Hall 2, вул. Івана Федорова, 2а, центр, Печерськ.
Без комісії. Пряма пропозиція від власника, СПП, є відеоогляд. Обладнана інвентором. Пряцює при відключені опалення/вода/ліфти.
У продажу — унікальна 3-кімнатна квартира площею 110 м² в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Tetris Hall. Будинок із басейном на даху, лаунж-зоною та панорамними терасами — символ сучасного стилю та комфорту в самому серці столиці.
Про квартиру
Квартира розташована на 18-му поверсі, із панорамним видом на НСК «Олімпійський» та історичну частину міста. Виконано новий дизайнерський ремонт за індивідуальним проєктом.
Усе абсолютно нове: меблі, техніка,...
213 000 $
2 029 $/м²
Набережно-Рибальська дорога вул., 5
4 кімнати
105 / 80 / 25 м²
поверх 8 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив у ЖК " Rybalsky"
Подільський район, Київ
Дворівнева квартира 105 м² — простір для реалізації твоєї мрії
Це не просто квартира.
Це платформа для життя, бізнесу і свободи самовираження.
Про об’єкт:
Два рівні — ідеально для зонування простору
105 м² — відчуття справжнього масштабу
Великі тераси — місце, де можна:
— влаштовувати вечірки та дискотеки
— створити приватну лаунж-зону
— відкрити власну кав’ярню або ресторанчик
— або просто насолоджуватись видом і повітрям
Без ремонту — чисте полотно для дизайну саме під тебе
Зроби ремонт своєї мрії, у своєму стилі й у зручному темпі.
Будинок заселений
майже без активних ремонтів
тиша та комфорт для життя
Локація:
Поді...

179 000 $
3 510 $/м²
Салютна вул., 2к24
1 кімната
51 / 30 / 21 м²
поверх 2 з 8
2024 рік побудови
сьогодні
✨ Простора квартира 50 м² у ЖК «Файна Таун» — життя у комфорті та стилі! ✨
🏡 2 поверх (перший поверх також житловий)
☀️ Вікна виходять на тихий зелений двір — насолоджуйтесь тишею, без шуму машин і парковок.
Про квартиру:
• Свіжий ремонт — відчуття новизни та якості у кожній деталі.
• Використані преміальні матеріали — стиль і довговічність.
• Кухня-студія з вбудованою технікою — ідеально для кулінарних експериментів.
• Фільтр для води (осмос) — турбота про здоров’я кожного дня.
• Ванна з прихованою витяжкою та аквастопом — безпечний і комфортний простір для відпочинку.
• Два кондиціонери — 25 та 20 м² для ідеального клімату влітку.
• Розкладний диван у вітальні — комфорт для гостей і сім’ї....

109 800 $
1 689 $/м²
Тираспольська вул., 52
2 кімнати
65 / 45 / 15 м²
поверх 7 з 16
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж без комісії від власника! 🏡✨
📍 Київ, Подільський р-н, вул. Тираспольська, 52
ЖК «Місто Квітів» 🌿🌸
🔹 квартира 65 м²
🔹 7/16 поверх 🏙️
🔹 Будинок із зовнішнім утепленням 🧱🔥
🔹 Планування: кухня 🍽️, вітальня 🛋️, спальня 🛏️, 2 санвузли 🚿🚽, балкон ☕🌇
🔹 Стан: без оздоблювальних робіт (ідеально під ваш дизайн 🎨)
🎁 Подарунок - готовий дизайн-проєкт!
Передбачено перепланування:
➡️ 2 окремі спальні + кухня-вітальня
Фактично - повноцінна 3-кімнатна квартира 🏠💫
🌳 Чудова інфраструктура:
садочки 👶, школи 🏫, магазини 🛍️, ТРЦ, все поруч!
💰 Ціна: 115 000 $ ❗ Без комісії для покупця
📞 [телефон приховано]. Люция 💛