2
495 000 $
2 750
$/м²
Монолітно-каркасна
Новобудова
1 тиж. тому
8 міс. тому
380 (сьогодні 0,
вчора 1)
Опис
Продаж квартири в центрі Києва – ЖК “New York”
Локація: Київ, Голосіївський район, центр міста
Поверх: 4
Площа: 180 м²
До продажу пропонується простора та стильна квартира у престижному житловому комплексі “New York”.
• Продумане планування з великими кімнатами та зручними гардеробними
• Якісний ремонт, використані преміальні матеріали
• Кухня з новою вбудованою технікою
• Повністю готова до заселення
Переваги локації:
• Центр міста, поруч бізнес-центри, ресторани, парки
• Зручна транспортна розв’язка, метро у пішій доступності
• Безпечна територія комплексу, цілодобова охорона
Локація: Київ, Голосіївський район, центр міста
Поверх: 4
Площа: 180 м²
• Якісний ремонт, використані преміальні матеріали
• Кухня з новою вбудованою технікою
• Повністю готова до заселення
Переваги локації:
• Центр міста, поруч бізнес-центри, ресторани, парки
• Зручна транспортна розв’язка, метро у пішій доступності
• Безпечна територія комплексу, цілодобова охорона
Деталі
В квартирі 4 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Загальний стан квартири - З ремонтом. Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 30.01.2026 | - 4 000 $ | 495 000 $ |
| 15.09.2025 | - 51 000 $ | 499 000 $ |
| 01.09.2025 | + 55 000 $ | 550 000 $ |
| 29.08.2025 | 495 000 $ |