12
62 000 $
2 263  $/м²
27.4 / 18 / 6 м²
поверх 1 з 25
Цегляна
Новобудова
2026 рік побудови
2 дні тому
8 міс. тому
1419 (сьогодні 5, вчора 3)
Опис
Без %. Будинок заселений. Продам свою 1-кімнатну квартиру в новобудові по вул Українська 6 в Шевченківському р-ні м. Києва. ЖК Шевченківський квартал. Без комісії для покупців. Переуступка. Прямий продаж по Договору купівлі - продажу Майнових прав. 62000 $. 27,4 кв.м. 1-й поверх. Засклена, утеплена лоджія 4.5 кв.м. Висота стелі 270 см. Отримано технічний паспорт.
Вигідна, прибуткова інвестиція у центри Києва. Можливість під бізнес, або проживання. Є ремонт. Зроблени всі комункації: електрика, сантехніка, оштукатурені стіни (машинна штукатурка),стеля пофарбована, заведений кабель під інтернет. Лоджія засклена 5-ти проф., утеплена. Нові вхідні двері, двері до санвузла . Встановлений бойлер, ванна, умивальник, унітаз, керамічна плитка, вся єлектрофурнітура. Стіни - шпалери, фарба. Всі меблі замовлено. Є микрохвильова піч, мийка , варильна поверхня. Монолитно каркасна технологія, газоблок утеплений мінеральною ватою 100 мм.
Центр міста. 3 станції метро: Берестейська, Сирець, Дорогожичі. Зручне транспортне сполучення. Паркова зона. Біля посольства США. Охорона. Закритий двір. Парковка для мешканців. Розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, школи, дитячі садочки, поліклініка, лікарня, місця для прогулянок та занять спортом, ресторани, кафе, салони краси. Дуже чудова локація. Документи на введення в експлуатацію подано. Всі комунікації підключено.

Будинок та двір:
Охорона будинку. Великий закритий паркінг у дворі.

Інфраструктура:
Вся інфраструктура.

Планування:
Студія. Лоджія утеплена.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Студія. Кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Ванна, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2026 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: пандус, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт, пристосований до крісла колісного. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, інтернет. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин