6
550 000 $
2 973
$/м²
Цегляна
Новобудова
2021 рік побудови
сьогодні
8 міс. тому
996 (сьогодні 2,
вчора 5)
Опис
Продаж VIP квартири в центрі Києва!
Величезна дворівнева квартира з панорамним краєвидом на центр столиці.
Ціна – лише 3000$ за м², усі податки включені!
🔹 Ремонт понад 300 000$: натуральний камінь, паркет Levens, клімат-система Mitsubishi, оштукатурені стіни.
🔹 3 санвузли з натуральним каменем, сантехніка Hansgrohe, кераміка Villeroy & Boch.
🔹 Вся техніка Miele, меблі під замовлення, пральна та сушильна машини Miele.
🔹 Система очистки води Ecosoft, німецька електрофурнітура Jung.
✨ Одна з найкращих VIP-квартир у Києві Ключі
Ціна – лише 3000$ за м², усі податки включені!
✨ Одна з найкращих VIP-квартир у Києві Ключі
Деталі
В квартирі 5 кімнат, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. Немає газу. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Камін, Кондиціонер, Пральна машина, Сушильна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина, Сигналізація. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 3 і більше. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт, резервне живлення квартири (акумулятори). Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 10.12.2025 | - 3 000 $ | 550 000 $ |
| 04.12.2025 | - 2 000 $ | 553 000 $ |
| 19.11.2025 | - 43 000 $ | 555 000 $ |
| 04.10.2025 | - 47 000 $ | 598 000 $ |
| 17.09.2025 | + 2 000 $ | 645 000 $ |
| 17.09.2025 | - 2 000 $ | 643 000 $ |
| 13.09.2025 | 645 000 $ |
Адреса
ЖК Володимирський
будинків здано
163
рік заснування
2003
будинків в процесі
25