2
53 000 $
1 472  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Видубичі ЖК Svitlo Park
36.01 / 15.02 / 9.28 м²
поверх 10 з 20
Монолітно-каркасна
сьогодні
7 міс. тому
527 (сьогодні 3, вчора 1)
Опис
Без% Продається 1к квартира у 3 черзі в комплексі комфорт класу ЖК Svitlo Park , Столичне шосе, 1б, (Наддніпрянське шосе 2А) Голосіївський район, ст.м. Видубичі.

Загальна площа – 36,01 м2.
Розташована на 10/18 поверсі.
Будинок 8. Розтермінування на квартиру від забудовника!
!!!Будинок введений в експлуатацію в 1кв. 2026р.

Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією.
Стіни – газоблок. Утеплення – мінеральна вата 50мм.
Висота стель – 2.7м.
На підлозі виконана цементно-піщана стяжка та звукоізоляція.
Встановлено 5-ти камерний металопластиковий профіль "REHAU", 2-х камерний енергозберігаючий склопакет.
Сучасний житловий комплекс із закритою та охоронюваною територією!

Відмінне розташування. Метро "Видубичі" - 900м (11 хвилин пішки).
5 хвилин до Ботанічного саду, 8 хвилин до ТРЦ Ocean Plaza, 7 хвилин – до ТРЦ ART Mall – на авто.
Дорога до центру не завантажена трафіком.

Після завершення будівництва комплексу в пішій доступності будуть:
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - електричний бойлер. Працює без світла - вода, опалення, ліфт. Без комісії
У квартирі є
  • Ванна
RPG
Верифікований профіль
9
Років досвіду
3
Роки на сайті
Активних оголошень 6
Ексклюзивних об'єктів 4
Рекламна активність 17931
Останній візит на сайт 3 дні тому