Продаж 1 кімнатної квартири за адресою вул. Мукачівська, 8
Чеський проєкт — відомий своїми зручними та просторими плануваннями.
Встановлено новий ліфт.
Чиста та охайна вхідна група та єтаж
Локація та інфраструктура:
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться супермаркети, продуктові магазини, аптеки, кафе, школи та дитячі садочки.
Зручна транспортна розв’язка: поряд зупинки громадського транспорту, що дозволяє швидко дістатися у будь-яку частину міста.
Район тихий і зелений, при цьому з усім необхідним для комфортного життя поруч.
Березовий гай — зелена зона неподалік, хороше місце для прогулянок.
Парк “Гірка Крістера” — теж поруч.
Куренівський парк — трохи більша зелена зона, з дитячими майданчиками і маршрутом для прогулянок.
Метро Оболонь, Героїв Дніпра — 3,5 км від будинку, 30 хвилин на транспорті
Транспортна розв’язка в цьому районі хороша: багато маршруток, автобусів, зупинки поруч, можна легко дістатися до метро чи інших частин міста.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Панельна. Планування кімнат Роздільне. В квартирі є Телевізор, Шафа, Холодильник. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 5 %
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН