1
349 000 $
2 770
$/м²
Монолітно-каркасна
Новобудова
2 дні тому
6 міс. тому
223 (сьогодні 2,
вчора 3)
Опис
Без комісії.Продаж 3-кімнатної квартири 127 м² у ЖК “Престиж-Холл”, Центр вул. Василя Тютюнника 37/1
Пропонується простора трикімнатна квартира з якісним ремонтом у бізнес-клас ЖК “Престиж-Холл”. Повністю облаштована меблями та технікою — готова для комфортного проживання.
✅ Основні характеристики:
• Площа: 127 м²
• Поверх: 5
• Кімнат: 3
• Санвузлів: 2 (ванна + душова кабіна)
• Стан: сучасний ремонт, виконаний для себе
• Матеріали та техніка: лише якісні бренди
🏡 Планування:
• Простора кухня-вітальня
• Дві окремі спальні
• Два санвузли
• Гардеробні зони
Ремонт виконаний для особистого проживання, а не під оренду — увага до деталей, високоякісні матеріали, продумане планування.
З 2015 по 2020 рік у квартирі проживав власник. Зараз орендована молодою парою (без дітей і тварин). За потреби може бути звільнена протягом 1 місяця.
• Центр міста
• Метро “Палац Україна” – 500 м
• Розвинена інфраструктура: магазини, ресторани, ТРЦ, школи, медичні заклади
🎯 Переваги:
• Готова до заселення
• Підійде як для проживання, так і для інвестицій під оренду
• Престижний будинок у центральній частині столиці
✅ Основні характеристики:
• Площа: 127 м²
• Поверх: 5
• Кімнат: 3
• Санвузлів: 2 (ванна + душова кабіна)
• Стан: сучасний ремонт, виконаний для себе
• Матеріали та техніка: лише якісні бренди
• Центр міста
• Метро “Палац Україна” – 500 м
🎯 Переваги:
• Готова до заселення
• Престижний будинок у центральній частині столиці
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Душова кабіна, Ванна. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 27.03.2026 | - 6 000 $ | 349 000 $ |
| 27.03.2026 | - 10 000 $ | 355 000 $ |
| 20.01.2026 | - 15 000 $ | 365 000 $ |
| 10.12.2025 | - 15 000 $ | 380 000 $ |
| 04.11.2025 | 395 000 $ |