180 000 $
1 607
$/м²
Монолітно-каркасна
сьогодні
4 міс. тому
179 (сьогодні 1,
вчора 1)
Опис
• Київ, Соборності просп. (Возз`єднання), 30, ; Спецпроект 2011-2015 рр; стіни: моноліт; перекриття: залізобетон; поверховість: 34; стоянка; ліфт; транспорт: ст.М"Лівобережна", "Дарниця"; 2 секції, 1 секція 34 поверхи, 2 секція 24 поверхи, ЖК розташований на березі Русанівського каналу, в місці, яке відоме під назвою "Київська Венеція". В зоні пішохідної доступності житлового комплексу знаходиться станція метро "Лівобережна" (1,4 км) і метро "Дарниця" (1,6 км). У безпосередній близькості від житлового комплексу розташовані кафе, магазини, банки, аптеки, поліклініка сімейного лікаря «Русанівка», автостоянки, муніципальний театр «Київ», Храмовий комплекс Собор Архангела Михайла.
• 3-, 26-й поверх, площа: 111,2\57,7\13,6; Пропонується до вашої уваги квартира з вишуканним ремонтом загальною площею 111 кв.м. розділена на дві зони, в одній квартирі виконано сучасний ремонт, повністю мебльована, встановлена вся необхідна техніка, в іншій виконано офісний ремонт, обидві частини квартир мають окремий вхід. Чудовий варіант! На все встановлені лічильники, дуже гарне місце, поруч Русанівський канал, прогулянкові зони, транспорт у всі напрямки, дуже гарна пропозиція як для життя, так і для орендного бізнеса!.;
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планування кімнат Суміжно-роздільне. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - вода, інтернет, ліфт, резервне живлення квартири (акумулятори). Комісія за послуги 3 %
Історія зміни ціни
| 14.04.2026 | - 19 000 $ | 180 000 $ |
| 17.12.2025 | 199 000 $ |