3
754 000 $
5 782  $/м²
130.4 / 49 / 46.36 м²
поверх 23 з 24
Новобудова
2020 рік побудови
1 тиж. тому
5 міс. тому
229 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Авторський проект в ЖК AuRoom

Завжди мріяли про райський куточок у великому місті? Це можливо з квартирою на 130.4 м2 в ЖК AuRoom!
Вона облаштована за унікальним на ринку авторським проектом й занурює в атмосферу сучасності та екзотичного спокою.

Панорамний вид та ексклюзивний дизайн з поєднанням стилів – надихають творити, а живі рослини створюють мікроклімат природи й дозволяють відчути себе в балійських джунглях або десь на Шрі-Ланці.

Квартира має:
- 2 просторі спальні із захоплюючим видом на місто,
- Додаткова кімната на другому поверсі
- Основну кімнату, кухня-вітальня,
- 2 санвузла.

Зовнішні ролети дозволяють затемнити вікна, а м’яке світло створює затишок й налаштовує на відпочинок у домашньому кінотеатрі із сучасною аудіосистемою і проектором.

Додатковий комфорт забезпечить інноваційна техніка Bosch, шафа для вина, а за кухонним острівцем від Porsche Design зручно не лише снідати та пити каву, та й проводити вечори у колі друзів.

Окремої уваги варті прикраси інтер’єру.
У квартирі зібрані артефакти з усього світу: картини художника А. Гладкого, фотокартини від К. Каргіної та інші предмети мистецтва

Поринути в атмосферу екзотичного простору, користуючись розкішшю і благами цивілізації – легко, з авторською нерухомістю в ЖК AuRoom!

#A7219
Деталі
В квартирі 4 кімнати, Тип будинку - Новобудова. Будинок побудований в 2020 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
THE Capital
Верифікований профіль
Silver partner
9
Років досвіду
12
Верифікованих рекомендацій
6
Років на сайті
Активних оголошень 533
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 243473
Останній візит на сайт сьогодні