Спец. проект
2008 рік побудови
3 дні тому
4 міс. тому
1345 (сьогодні 4,
вчора 11)
Опис
Квартира в серці історичного Подолу — ЖК «Воздвиженка»
вул. Воздвиженська, 50
Пропонується з автономним опаленням трикімнатна квартира у престижному житловому комплексі «Воздвиженка», розташованому в одному з найатмосферніших районів Києва — історичний Поділ, у пішій доступності до Андріївського узвозу.
• Подільський район, вул. Воздвиженська, 50
• 5 / 5 поверх
• Будинок 2008 року, дах у відмінному стані.
Тепла , атмосферна!
• 93 /55/35 м²
• Кухня -вітальня 35 м²
• Спальня 18 м²,
• Спальня 13 м²
• С/вузел 2.5 м²
• Ванна кімната 6 м²
• Передпокій 17 м²
• Висота стель — 2,85 м
Стан та можливості:
• Жилий фонд
• Виконаний офісний ремонт
• Ідеальна база для реалізації індивідуального інтер’єрного проєкту під квартиру або представницький офіс
Локація:
• Елітний мікрорайон з європейською атмосферою
• Культурний та історичний центр міста
• Кав’ярні, галереї, бутіки, прогулянкові маршрути поруч
Ідеально підходить для:
• Приватної квартири у престижному районі
• Бутикового офісу, представництва, творчого простору
Фото з меблями — приклад можливої візуалізації житлового простору.
вул. Воздвиженська, 50
• Подільський район, вул. Воздвиженська, 50
• 5 / 5 поверх
• Будинок 2008 року, дах у відмінному стані.
Тепла , атмосферна!
• 93 /55/35 м²
• Кухня -вітальня 35 м²
• Спальня 18 м²,
• Спальня 13 м²
• С/вузел 2.5 м²
• Ванна кімната 6 м²
• Передпокій 17 м²
• Висота стель — 2,85 м
Локація:
• Елітний мікрорайон з європейською атмосферою
• Культурний та історичний центр міста
• Кав’ярні, галереї, бутіки, прогулянкові маршрути поруч
Ідеально підходить для:
• Приватної квартири у престижному районі
• Бутикового офісу, представництва, творчого простору
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.85 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. Є газ, кухоння плита комбінована. У квартирі є Кондиціонер, Ванна, Сигналізація. Будинок побудований в 2008 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 2. Кількість спален: 2. Без комісії

Історія зміни ціни
| 03.04.2026 | - 5 000 $ | 205 000 $ |
| 27.01.2026 | - 5 000 $ | 210 000 $ |
| 24.12.2025 | 215 000 $ |